Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár pneuservisu
aktualizováno 26.03.
tragické ráno

Muž (62) usnul s cigaretou v posteli. Při požáru se udusil!

Mimořádně náročné ráno měli hasiči na Svitavsku. V Moravské Třebové shořel pneuservis i se zaparkovanými auty. Prakticky ve stejnou dobu vzplanula v rodinném domě v Koclířově postel s mužem (62), který se na místě udusil. Požár pravděpodobně vznikl od zapálené cigarety.

Málem způsobil nehodu a nadýchal čtyři promile alkoholu
09.08.
hazard se životem

Řidič s čtyřmi promile prudce zabrzdil, v zádech měl tři kamiony!

Velkým neštěstím mohla skončit jízda muže u Moravské Třebové na Svitavsku. Ve chvíli, kdy za ním jely tři kamiony, prudce na silnici zastavil a zůstal stát. Řidiči za ním sotva dobrzdili. Policisté zjistili, že byl muž opilý - v dechu měl čtyři promile alkoholu.

Policie
aktualizováno 10.07.
škoda za čtvrt milionu

Skladník ukradl 3 tuny granulátu. Řidič nevěděl, že mu pomáhá krást

Vykutáleného skladníka stíhají kriminalisté z Moravské Třebové. Podezírají ho z toho, že když byl na noční směně, naložil do přistaveného auta 3 tuny plastového granulátu. Nic netušící řidič pak materiál přepravil za brány podniku. Skladník si chtěl jeho prodejem vylepšit rodinný rozpočet.

Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Dodávka plná hasičů se čelně střetla s osobním autem
29.04.
srážka aut

Nepozornost za volantem: Zemřel pes a tři lidé se zranili

Vážná dopravní nehoda se dnes stala u Moravské Třebové. Srazila se tam dvě osobní auta a tři lidé skončili v nemocnici. Při nehodě zemřel také pes, který cestoval v jednom z vozů.

Nehoda kamionů u Moravské Třebové - 5
aktualizováno 03.03.
Čelní srážka kamionů

Nehoda na Moravě: Z kabin zbyl jen šrot, řidiči zázrakem přežili

K vážné dopravní nehodě došlo v noci na obchvatu Moravské Třebové. Po půl čtvrté se na vytížené silnici I/35 čelně srazily dva kamiony. Řidiči ve zdemolovaných kabinách jako zázrakem utrpěli jen lehčí zranění. Silnice byla ale celé dopoledne uzavřena a auta musela jezdit přes město.

Honička
12.08.
Silniční pirátka

Vybrzdila dodávku, pak ujížděla hlídkám 120 km. Řidičák nemá

Pořádně divoký týden připravila policistům z Pardubického kraje jistá třiadvacetiletá řidička. Ta totiž nejprve minulou středu vybrzdila dodávku, v sobotu pak policejním hlídkám ujížděla 120 kilometrů.

Blesk
18.06.
Úder blesku

Silný blesk spálil vybavení radnice v Moravské Třebové!

Půlmilionovou škodu způsobil na radnici v Moravské Třebové zásah blesku. Úder do věže Městského úřadu zničil téměř veškerou elektroniku v budově. Na vyhození je dvacet počítačů, čtyřicet telefonů nebo kopírky. Opravit bude potřeba i kancelář starosty.

Nemocnice
aktualizováno 25.06.
Proč to udělala?

Neuvěřitelný případ: Zrůda v nemocnici okradla ženu v bezvědomí!

Neuvěřitelný hyenismus vyšetřují policisté v Moravské Třebové na Svitavsku. V jedné z tamních nemocnic okradla pacientka ženu ležící v bezvědomí, sebrala ji všechny šperky.