Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

záznam připomeňte si

Libuše Havelková: Připomeňte si její nejlepší role! VIDEO

O herectví snila Libuše Havelková od základní školy a sen se jí opravdu splnil! Její tvář zůstane navždy spjata s rolemi milých pohádkových i seriálových babiček. Jednu takovou roztomilou stařenku s kachnou si zahrála i v Ordinaci v růžové zahradě.

Smrt v nemocnici

Ošetřovatelka se k vraždě přiznala blízkým, poslala jim SMS zprávu

Osmaosmdesátiletá pacientka v mladoboleslavské nemocnici zemřela minulý čtvrtek. Už druhý den na oddělení dorazili kriminalisté a odvedli si s sebou jednadvacetiletou ošetřovatelku z Kosmonos.

Zdravotní sestra
Aktualizováno 24.3. 2017 12:45
Podivná smrt

Policie: Ošetřovatelka zabila pacientku, vpíchla jí vzduch!

Asi každý si pamatuje heparinového vraha Petra Zelenku, který jako zdravotník zabíjel pacienty. Nyní to vypadá, že má Zelenka "následnici" v mladoboleslavské nemocnici.

Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Zdena Procházková v Ordinaci - 8
Aktualizováno 2.2. 2017 16:16
slavná pacientka

Do Ordinace přichází velká herecká hvězda! Půjde jí o zdraví

V Ordinaci v růžové zahradě se dnes divákům představí velká hvězda. Se zlomeným krčkem se dostane do kamenické nemocnice herečka Zdena Procházková. A její výkon bude skutečně stát za to.

Posedlá pacientka
Aktualizováno 6.6. 2016 15:56
děsivá scéna

Hororová cesta: Žena v sanitce k smrti děsila záchranáře! VIDEO

Několik děsivých minut mají za sebou španělští záchranáři, kteří za nejasných okolností převáželi do nemocnice mladou ženu. V sanitě byli uvězněni s "démonem". Alespoň tak vypadá video, které pořídili.

Obžalovaný gynekolog z Podbořan Ivan Špenik
Aktualizováno 16.3. 2016 17:51
Osudová chyba

Gynekolog neodhalil rakovinu, žena zemřela. Odsoudí ho?

U lounského soudu pokračuje hlavní líčení s Ivanem Špenikem, gynekologem z Podbořan. Toho obžaloba viní z toho, že zanedbal péči u jedné pacientky a neodhalil tak u ní rakovinu děložního čípku, na kterou zemřela.

čelí obvinění

DOKTOR ZVRHLÍK: Nejprve nadopoval ženu morfiem, a pak...

Vyhlášený newyorský lékař čelí obvinění ze sexuálního napadení. Jedna z jeho pacientek (22) totiž tvrdí, že ji i přes výslovný zákaz nadopoval morfiem a když se nemohla hýbat, přímo před ní masturboval. Ejakulát měl přitom skončit přímo na tváři pacientky.

Pacientka zemřela v čekárně nemocnice
Aktualizováno 19.4. 2015 16:12
Smrt pacientky

Zemřela přímo v nemocniční čekárně. Nevšímali si jí, tvrdí syn

Přímo v čekárně chebské nemocnice zemřela jednapadesátiletá žena. Její rodina z toho viní lékaře. Na ošetření ji prý nechali čekat hodinu a 20 minut. Pak žena zkolabovala a už jí nebylo pomoci.

Viktor Hladík
Aktualizováno 9.3. 2015 21:12
Profesní selhání

Ludmilu zabila chyba lékaře! Jeho trest vás překvapí

Pokuta 150 tisíc korun a zákaz činnosti na rok a půl. Takový je trest pro lékaře Viktora Hladíka. Ten podle okresního soudu ve Frýdku - Místku zavinil před pěti lety smrt pacientky Ludmily Olšovské.

1722261
Aktualizováno 27.1. 2015 21:14
Překvapivý útok

Brutální napadení: Pacientka zaútočila na sestru nožem!

Až pět let vězení za útok nožem na zdravotní sestru. Takový trest může dostat dvaašedesátiletá pacientka chrudimské nemocnice. Naštěstí šlo pouze o příborový nůž.