Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Andrej Babiš a Lubomír Zaorálek ve volebním Nova Duelu - 3
aktualizováno včera 23:13
předvolební duel

Podívejte se na nejdrsnější hádky Babiše a Zaorálka z Nova Duelu

V předvečer voleb se na TV Nova vysílala zásadní politická debata. Do studia přijal pozvání předseda ČSSD Lubomír Zaorálek, který stanul proti předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Duel nabídl skutečně velké množství klíčových okamžiků a témat, přišlo ale i na několik velmi emotivních projevů.

Miloš Zeman
aktualizováno 11.10.
ostrá kritika

Zemanova řeč o Krymu: Evropa nechápe, Moskva jásá, Kyjev zuří

Návrhy českého prezidenta Miloše Zemana na řešení krymského problému označila ukrajinská diplomacie v oficiálním prohlášení za absolutně nepřijatelné a rozhořčeně je odmítla. Vyplývá to ze stanoviska ministerstva zahraničí, o něm dnes informoval ukrajinský tisk. Kyjev zároveň ocenil podporu a solidaritu ze strany české vlády a českého národa. Česká vláda v rámci celé koalice odmítla postoje prezidenta, které jsou v rozporu s politikou kabinetu.

Nobelova cena
07.10.
Protijaderná skupina

Velmoci zaskočila Nobelova cena za mír. "Neustoupíme," tvrdí USA

Reakce na udělení Nobelovy ceny za mír Mezinárodní kampani za zrušení jaderných zbraní (ICAN) jsou rozporuplné. Opatrná reakce přišla z Ruska, zatímco Německo se podle portálu Spiegel Online s námahou "přinutilo" ke gratulaci. Američané zdůraznili, že to nic nemění na jejich postoji k zákazu jaderných zbraní.

Prásk.tv píše:

Shayna Gutierrez - 1
čtěte o tématu reakce na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Španělská policie brání Kataláncům volit v referendu
01.10.
reakce politiků

Zahraniční politici odsoudili násilí při katalánském referendu

Skotská premiérka Nicole Sturgeonová dnes pod dojmem násilí, které provázelo katalánské referendum o nezávislosti, vyzvala ještě před jeho ukončením Španělsko, aby "změnilo kurz" a aby nechalo lidi v klidu hlasovat. Belgický premiér Charles Michel vybídl k dialogu a odsoudil všechny formy násilí. Britský ministr zahraničí Boris Johnson vyjádřil znepokojení nad násilím v Katalánsku, ale dodal, že referendum bylo neústavní.

Mozková aktivita před a po terapii
30.09.
stimulace nervů

Zázrak medicíny: Muž po 15 letech ve vegetativním stavu reaguje!

Medicína opět slaví ohromný úspěch. Lékařům se podařilo částečně probudit pacienta, který strávil 15 let ve vegetativním stavu. Experimentální léčba umožnila už za jeden měsíc pacientovi reagovat na základní instrukce, hýbat hlavou a sledovat objekt očima. Lidé ve vegetativním stavu obvykle nereagují vůbec na nic.

Holčička kradla princi Harrymu popcorn
aktualizováno 29.09.
VIDEO Malá zlodějka

Holčička kradla princi Harrymu popcorn, zareagoval úžasně!

Britský princ Harry si s královským protokolem příliš hlavu neláme. Při Invictus Games (Hry neporažených) sedí v publiku mezi ostatními diváky, díky čemuž si našel novou kamarádku. Holčičku ale zajímal spíš jeho popcorn než samotný následník trůnu.

Andrej Babiš, Angela Merkelová
aktualizováno 25.09.
reakce politiků

Čeští politici gratulují Merkelové, podle Babiše vítězem voleb není

Ačkoliv ještě nejsou zveřejněné definitivní výsledky voleb, podle odhadů jasně zvítězila strana CDU/CSU Angely Merkelové. Kancléřce už přejí i čeští politici. Podle šéfa hnutí ANO však důvod k radosti rozhodně Merkelová nemá, protože faktickým vítězem je protiimigrantská strana AfD, která se umístila třetí.

Eva Čížkovská s dcerou Adélou
07.09.
nahé herečky

Slavné krásky ukázaly své vnady! Reakce jejich dětí vás pobaví

Zahrát žhavou erotickou scénu a promenádovat se nahoře bez - i to mají v popisu práce herečky, které kývnou na nabídku zahrát si ve filmu tak, jak je pán Bůh stvořil. Odvážné scény jsou pak na odiv všem - divákům, ale i dětem samotných hereček! Jak to ratolesti slavných snášejí?

Pavel Bělobrádek - 2
aktualizováno 29.08.
Vzkaz smutné ženě

Bělobrádek rozzuřil pejskaře: Psi neumírají, ale chcípnou, napsal

Mladá žena se svěřila svým přátelům na sociální síti, že zemřel její pes. Na její smutný status zareagoval i místopředseda vlády Pavel Bělobrádek, který svou reakcí mnoho lidí pobouřil.

Bývalý strážník kvůli smrti mladíka opět před soudem
aktualizováno 28.08.
soudní proces

Strážník zastřelil v Přerově muže, u soudu vyváznul s podmínkou

Před krajským soudem v Olomouci stanul bývalý strážník městské policie v Přerově. Ten měl podle obžaloby před dvěma lety zastřelit při služebním zákroku mladíka. Proti dřívějšímu rozsudku okresního soudu, který ho poslal na dva roky do vězení, se odvolala žalobkyně i strážník. Místo dvouletého vězení za usmrcení z nedbalosti dostal Fryč u krajského soudu podmíněný trest v délce dvou let a šesti měsíců se čtyřletou zkušební dobou.