Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výstava skutečných nahých žen
19.08.
výstava voayer

Výstava nahých žen pobuřuje: "To nemyslíte vážně," ozývá se

Kontroverzní výstava Voayer vzbudila řadu pobouřených reakcí. Mnoha lidem připadá vystavování skutečných nahých žen jako sexistické a nevhodné.

Microsoft
aktualizováno 15.08.
automatické aktualizace

Microsoft reaguje na stížnosti po aktualizaci Windows, tohle radí

Nedávná aktualizace operačního systému Windows vyvolala mezi některými lidmi bouři, protože nemohli během celé operace používat počítač. Některé to stálo hodiny práce, jiní přišli o nastavení a data. Podle Microsoftu mají uživatelé plnou kontrolu nad systémem, k minimalizování nepříjemných situací má jednoduché doporučení.

Ředitel Obvodního ředitelství MP Praha 1
aktualizováno 28.07.
Skandál v Praze 1

Šéf nařídil strážníkům vybírat víc pokut. Za hranou, shodli se radní

Strážníci mají být hlavně vidět, pomáhat v nouzi a působit preventivně. V tom se shodují námi oslovení pražští politici, kteří kritizují postup ředitele městské policie v Praze 1 Miroslava Stejskala. Ten tlačí na své podřízené, aby vybírali více pokut. Podle pražských zastupitelů je takové nařízení za hranou.

Prásk.tv píše:

Shayna Gutierrez - 1
čtěte o tématu reakce na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Nehoda u Obrnic
aktualizováno 18.07.
nehoda u Obrnic

Šílenou jízdu si nepamatuje. Otec popsal reakce dívky z videa smrti

Mladá žena zemřela při nehodě u Obrnic. Kamarádka, která nebezpečnou jízdu natáčela na video, se o její smrti dozvěděla v nemocnici. Otec popsal, jak na tragickou zprávu zareagovala.

Muslimka v bazénu
aktualizováno 10.07.
koupaly se v bazénu

Akvapark zahalené muslimky hájí. Už nás tam neuvidíte, zuří Češi!

Akvapark Čestlice čelí ostré kritice kvůli fotografiím dvou koupajících se zahalených muslimek, které obletěly sociální sítě. Lidé zuří a tvrdí, že každý návštěvník by měl dodržovat základy hygieny. Někteří dokonce vyhrožují, že už do Čestlic znovu nepřijdou. Aquapalace Praha se hájí tím, že ženy na sobě měly burkini, což žádným nařízením neodporuje.

Tragická nehoda dvou dívek u Mostu
aktualizováno 08.07.
tragické neštěstí

Dívky bouraly v přímém přenosu! Video vyvolalo bouřlivé reakce

Čtvrteční tragická nehoda na Mostecku, kterou dvě dívky sdílely na sociální síť, si vyžádala život jedné z nich, druhá je těžce zraněná. Děsivé video vyvolalo bouřlivé reakce, zděšení přátelé dívek truchlí, další vyjadřují rodině soustrast. Najdou se ale i tací, kteří dívky odsuzují za nerozvážnost a nebezpečné chování vůči sobě i okolí.

Bohuslav Sobotka - 6
aktualizováno 15.06.
celé prohlášení

"Zbabělče!" kopou politici do Sobotky. Proč vlastně odstoupil?

Sociální demokracie ve středu večer oznámila velké změny ve svém vedení. Premiér Bohuslav Sobotka se vzdal funkce předsedy ČSSD, na jeho místo nastoupí Milan Chovanec. Lídrem letošních voleb pak bude Lubomír Zaorálek. Reakce politiků z jiných stran se značně lišily - někteří Sobotku podpořili, jiní ho nazvali zbabělcem.

Milan Chovanec
aktualizováno 23.05.
Po útoku v Manchesteru

Chovanec: V Česku útok nehrozí, zvýšíme jen ochranu měkkých cílů

Na teroristický útok v Manchesteru, při němž zemřelo 22 lidí, zareagovali opatřením i česká policie a ministr vnitra. Tajné služby jsou podle Chovance v úzkém kontaktu s britskými kolegy. Bezprostřední nebezpečí prý v Česku nehrozí, preventivně se však posílí ochrana měkkých cílů.

Angela Merkelová - 8
23.05.
reakce ze světa

Merkelová o útoku: Posílí naše odhodlání bojovat proti teroru

Pravděpodobný teroristický útok v Manchesteru posílí naše odhodlání bojovat spolu s Brity proti těm, kdo takové činy plánují a páchají, uvedla v prohlášení německá kancléřka Angela Merkelová. Německo podle ní stojí na straně britských občanů.

Klára Long Slámová k případu Jiřího kajínka
aktualizováno 12.05.
nesouhlasí s tím

Prezidentští kandidáti zuří: Silná slova o udělení milosti pro Kajínka

Prezident Miloše Zeman potvrdil udělení milosti pro odsouzeného vraha Jiřího Kajínka. Jeho rozhodnutí pobouřilo kandidáty, kteří se Zemanovi postaví v prezidentských volbách. Svá ostrá slova sdíleli na sociálních sítích.