Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záchranáři zasahují v Rakovníku u opařeného dítěte
aktualizováno 06.11.
vážná zranění

Ohromná tragédie: Pro opařené batole musel letět vrtulník!

Ohromná tragédie zasáhla v pondělí dopoledne Rakovník, kam musel pro malé batole letět vrtulník. Malé dítě po opaření utrpělo zranění na dvaceti procentech těla, po intenzivním ošetření ho vrtulník transportoval do vinohradské nemocnice.

2068486
aktualizováno 06.11.
smrtelné nehody

Dva životy si v pondělí vyžádaly srážky osobních aut s kamiony

První smrtelná nehoda se odehrála během pondělního dopoledne na Rakovnicku. Za obcí Ruda směrem na Rakovník se srazilo osobní auto s kamionem. Řidič osobního automobilu srážku nepřežil. Druhá srážka kamionu s osobním autem se odehrála v Jihočeském kraji. Zemřel při ní jeden řidič.

Flobertka, ze které opilec v baru střílel
14.09.
Podivný případ

Muž zastavil kamion střelbou z revolveru. Popsal, proč to udělal

Podivný případ z Rakovníka, kde chodec v pondělí začal střílet na projíždějící kamion, se dále zamotává. Zatímco policie mluví o bezdůvodném útoku, sám střelec, který se redakci TN.cz ozval, incident popisuje úplně jinak.

Prásk.tv píše:

Pavel Liška a Bára Poláková
čtěte o tématu Rakovník na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Muž s pistolí Ilustrační snímek
aktualizováno 11.09.
Vyhrocený konflikt

Střelba v Rakovníku! Muž si stoupl před kamion a pětkrát vypálil

Ve středočeském Rakovníku bylo v pondělí odpoledne pořádně živo. V Ottově ulici se odehrál podivný incident, ve kterém figuruje muž s plynovou pistolí a následně zahraniční kamion poškozený střelbou.

Demonstrace studentů v Rakovníku - 2
aktualizováno 21.06.
nespokojenost s vedením

V Rakovníku demonstrují stovky žáků: Dobří učitelé dostali padáka!

Stovky studentů a rodičů vyrazily ve středu ráno do ulic Rakovníka. Demonstrují proti vedení Masarykovy obchodní akademie. Podle nich ředitelka školy Radka Soukupová neoprávněně propustila několik kvalitních kantorů. Ta ale tvrdí, že propouštění bylo nezbytné kvůli rozpočtu.

SONNLEITNER PETR
aktualizováno 01.05.
policejní pátrání

Agresor na útěku, je zraněný a ozbrojený! Neviděli jste ho?

Nebezpečného a ozbrojeného muže na útěku hledají policisté a vyzývají k pomoci i veřejnost. Muž se včera pokusil o vraždu a uprchl. Policie varuje, aby se uprchlíka nikdo nesnažil zadržet.

Mrtvola v řece - Rakovník
aktualizováno 26.02.
podivná smrt

V potoce v Rakovníku našli mrtvolu. Zasahují i potápěči

Zhruba od sedmé hodiny ráno zasahujíé policisté u nálezu mrtvoly v Rakovníku. Tělo leží v potoce. Na místě zasahují i policejní potápěči.

Muž z Rakovníka v nacistické uniformě
aktualizováno 25.11.
zneuctění veteránů

Muž v uniformě SS na pietní akci? Porušení zákona prověří policie

Trestní oznámení na neznámého pachatele podal ministr obrany Martin Stropnický. Stalo se tak kvůli muži, který se na pietním aktu u příležitosti Dne veteránů v Rakovníku objevil v nacistické uniformě. Jenže podle organizátora se nejednalo o pietní akt, ale o shromáždění. A jeho součástí byla přehlídka historických vojenských uniforem.

Oběšená dívka na Rakovnicku
aktualizováno 12.04.
smrt u Rakovníka

Obří tragédie: Nikolku (†13) našli oběšenou kousek od domova!

Kriminalisté vyšetřují smrt teprve 13leté dívky na Rakovnicku u obce Mšec. Její tělo bezvládně viselo na stromě za nedalekou chmelnicí. Jestli šlo o sebevraždu, nebo o cizí zavinění, policisté teprve zjišťují.

1781994
28.08.
Oko za oko

Masakr v Rakovníku: Znásilněnou a utýranou ženu brutálně pomstili

Děsivý případ msty řeší policisté v Rakovníku. U nádraží tam našli tělo pětapadesátiletého muže. Leželo tam delší čas, přesto zjistili, že šlo o vraždu. Podle místních to byla krutá odplata za smrt ženy, na které měl mít zavražděný podíl.