Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

KOŘENÍ: Podmořské víno

Do Chorvatska míříme z pravidla za průzračným mořem a rozzářeným sluncem. Lahodné víno bereme už jen jako příjemný bonus.

1990247
Aktualizováno 23.4. 2017 18:53

KOŘENÍ: Nejhlubší bazén

Potápění patří mezi nejnebezpečnější záliby vůbec. A pokud je řeč o takzvaných ponorech na nádech, platí to dvojnásob.

Denisa Grossová se potápí
Aktualizováno 21.4. 2017 11:18
foto a video to je krása

Denisa Grossová v tropickém ráji: Potápění a dobrodružné výpravy

Denisa Grossová se svým přítelem Robinem Puškášem si rozhodně umí užívat života! O jejich společné dovolené v Thajsku, kterou dal Robin své milované jako dárek, jsme vás už informovali a viděli jste fotky. Tentokrát ale zamilovaný pár poskytl exkluzivně portálu TN.cz video z potápění a dronování v Thajsku a na Similiánských ostrovech.

Prásk.tv píše:

Vendula Pizingerová - 1
čtěte o tématu potápění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

KOŘENÍ: Hlubiny v hotelu

Říká se, že potápění navozuje podobnou euforii jako alkohol. Každých deset metrů hloubky prý na člověka působí jako panák něčeho ostřejšího.

Šárka zemřela při potápění v Egyptě - 1
Aktualizováno 15.3. 2017 16:53
tragická dovolená

Dva čeští turisté se utopili při potápění v jezeře na Filipínách

Dva čeští turisté se utopili při potápění v jezeře Kayangan na filipínském ostrově Coron. V zemi byli se skupinou 13 dalších Čechů.

neštěstí na Slovensku

Český potápěč se utopil u Bratislavy. Kamarádi našli tělo

Výlet čtyř českých potápěčů na Slovensko skončil tragicky. Při potápění ve Velkém jezeře u Bratislavy jeden z nich zemřel.

VÍKEND: Podvodní svět Aleny Konečné

Její sláva stoupá vzhůru, ale její cesta míří ke dnu. Pod vodou vydrží bez nádechu skoro celých sedm minut. A bez ploutví a bez techniky se ponořila pro světový rekord až do hloubky 60 metrů.

tragická nehoda

Při ponoru pod led umřel potápěč. Oživili ho jen na pár hodin

Smrtí potápěče skončilo v sobotu zimní potápění pod ledem v Lomečku v Mrákově, v osadě Starý Klíčov na Domažlicku. Muže se podařilo resuscitovat a v kritickém stavu dopravit do nemocnice, kde pak zemřel.

Potápěč
Aktualizováno 8.11. 2016 17:36
Mrtví Slováci

Rodinná tragédie v Egyptě! Dovolenou nepřežil otec s dcerou

Obrovské neštěstí se stalo v Egyptě. O víkendu tam zahynuli dva turisté ze Slovenska. Podle portálu Topky.sk jde o otce s dcerou.

Expedice k vraku Andrea Doria
Aktualizováno 19.6. 2016 11:02
úspěšná expedice

PRASTARÝ VRAK: Vědci zkoumali loď potopenou před 60 lety

Pomocí unikátní ponorky se podařilo týmu OceanGate několikrát ponořit k legendárnímu vraku lodi Andrea Doria. Ohromná výletní loď byla pýchou italského námořnictva a potopila se před 60 lety při srážce se švédskou lodí. Při jedné z nejvážnějších nehod námořní historie zemřelo 46 lidí.