Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Úmrtí muže v betonárce v Kněževsi
aktualizováno dnes 14:39
galerie smrtelný úraz

Tragédie v Kněževsi! Zasypanému muži v silu už nebylo pomoci

Tragická nehoda v betonárně v Kněževsi u Prahy poznamenala středeční dopoledne. V jednom ze sil byl velmi vážně zraněn člověk, i přes ohromnou snahu hasičů, záchranářů a policistů bohužel na místě zemřel. Další muž, který se mu snažil pomoci, byl převezen do nemocnice v Kladně.

Pošta - 4
aktualizováno 22.04.
objevila je divačka

Pošťačka nedoručila obří množství dopisů! Po letech je našli v kůlně

České pošta má další problém. Tentokrát se týká její bývalé doručovatelky z Mělnicka. Desítky dopisů (včetně těch doporučených), které měla lidem předat, skončily mezi odpadem. Zásilky, na které marně čekali adresáti i čtyři roky, se našly v kůlně domu její příbuzné. Bývalá pošťačka vinu popírá.

Zámek Konopiště
19.04.
památkový inspektor

Konopiště nabízí řadu novinek. Potkat tu můžete i celebrity!

Pokud si lámete hlavu, kam vyrazit o víkendu na výlet, tak pro Vás máme skvělou zprávu. Na obrazovku se vrací Památkový inspektor televize Nova. Vysílat ho budeme každý čtvrtek a přinese vám jedinečné typy a rady na výlety po celé republice. Prvním místem, kam se náš inspektor letos vypravil, byl zámek Konopiště.

Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Smrt ve Svinařově
aktualizováno 19.04.
tragédie na kladensku

Na muže spadlo auto a zabilo ho, zdrcená manželka se zhroutila

Tragicky skončila čtvrteční oprava osobního auta ve Svinařově na Kladensku. Jeho majitel (66) zrovna spravoval výfuk, když se na něj vůz zřítil. Senior na místě zemřel, manželkou událost silně otřásla.

Pokus o vraždu a sebevražda ve Vrbčanech - 1
aktualizováno 19.04.
nové poznatky

Strašlivá smrt a oběšení na Kolínsku: Případ má další oběť

Několik týdnů může trvat vyšetřování středeční tragédie v obci Vrbčany na Kolínsku. Policisté tam v rodinném domě objevili oběšeného muže a vážně zraněnou ženu, která ale také na místě zemřela.

Pokus o vraždu a sebevražda ve Vrbčanech
aktualizováno 18.04.
rodinná tragédie

Muž na Kolínsku zabil svou ženu sekerou, pak spáchal sebevraždu!

Rodinná tragédie ve středu zasáhla obec Vrbčany na Kolínsku. Agresivní muž tam měl podle informací TV Nova napadnout sekerou svou manželku. Sám pak spáchal sebevraždu. Zraněná žena přes veškerou snahu záchranářů zemřela.

Srážka vlaku s automobilem u Lochovic - 1
aktualizováno 21.04.
přejezd smrti

Vlak na Berounsku smetl osobní auto, řidič (59) na místě zemřel

Na železničním přejezdu v Lochovicích na Berounsku se v úterý srazil vlak s autem. Nehoda měla pro řidiče (59) tragické následky, na místě zemřel. Žádný z 30 cestujících, kteří v moment srážky jeli ve vlaku, se nezranil. Podobná smrtelná nehoda se na stejném přejezdu stala už třikrát.

Pátrání - BENEDA MILAN
17.04.
pátrání policie

Psychicky nemocný muž se pohřešuje, neviděli jste ho?

Policisté pátrají po muži z Květnice, který v pondělí odešel z domu, od té doby už o něm nikdo neslyšel. Pohřešovaný muž trpí psychickou nemocí, na kterou bere léky. Pro své okolí není nebezpečný, podle přítelkyně mu ale může jít o život.

Nález mrtvého těla
16.04.
Prosí o pomoc

Záhadná vražda! V Labi našli mrtvolu, i po letech policie tápe

Už tři roky vyšetřují středočeští kriminalisté vraždu 41letého muže. Jeho tělo našli v Labi na Mělnicku, v prostoru zdymadel. Mohl navíc zemřít několik týdnů před nálezem, k řece zřejmě přijel na kole. Ani to se ale nenašlo. I přesto policisté prosí o pomoc veřejnost.

Záchranka, nehoda - ilustrační foto
aktualizováno 15.04.
Srážka v křižovatce

Lékařský vůz skončil po nehodě v Benešově obrácený na střeše!

V Benešově se na křižovatce ulic Čechova a Nová pražská v neděli po osmé hodině ráno srazila dvě auta. "Civilní" osobák a vozidlo systému rendez-vous, ve kterém jezdí lékaři záchranky. Druhý jmenovaný vůz skončil po střetu převrácený na střeše.