Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár v Újezdu nad Lesy - 13
Aktualizováno Předevčírem 13:36
Boj s ohněm

Dům u Prahy zachvátil velký požár, škoda jde do milionů. VIDEO

Osm jednotek hasičů bojovalo ve středu večer s požárem rodinného domu v Újezdu nad Lesy u Prahy. Hořet začalo v garáži, kde zřejmě majitel udělal chybu při sváření. Plameny zachvátily zaparkovanou dodávku, šířily se po fasádě domu a dostaly se i do podkroví. Škodu hasiči odhadli na 3 miliony korun.

tragédie u mlékojed

Tereza skočila pod vlak a máma viní školu. Tam řekli, jak to bylo

Osmnáctiletá Tereza skočila pod vlak u obce Mlékojedy. Dívka trpěla nevyléčitelnou nemocí, kvůli které byla už téměř slepá. Matka tvrdí, že se někteří lidé chovali k její dceři špatně. Věří, že pochybili i zaměstnanci gymnázia, které Tereza studovala. Škola se nyní k tragické situaci vyjádřila.

Další smrt na kolejích v Mlékojedech
Aktualizováno 24.5. 2017 18:47
další úmrtí

Tragédie v Mlékojedech: Lidé se loučí s kamarádem Jirkou (†23)

Tragédie zasáhla ve středu ráno rodinu a přátelé mladého Jiřího (†23), kterého u Mlékojed srazil vlak. Mladík po nehodě na místě zemřel. Jen kousek od místa tragédie zemřeli na stejné trati během několika týdnů další 4 lidé.

Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Pobodání - ilustrační foto
Aktualizováno 24.5. 2017 13:12
útok v Kladně

Hádka málem skončila tragicky: Dcera pobodala vlastní matku

S vážnými zraněními skončila v noci na středu v nemocnici 50letá žena z Kladna. Podle policistů ji nožem napadla její vlastní dcera, která je tak podezřelá z pokusu o vraždu.

Vlak srazil dvě dívky v Mlékojedech - 2
Aktualizováno 24.5. 2017 13:04
PROKLETÝ PŘEJEZD

Už pátý mrtvý na kolejích u Mlékojed! Vlak zabil 23letého muže

K další tragické nehodě došlo ve středu brzy ráno ve středočeských Mlékojedech. U železničního přejezdu srazil vlak třiadvacetiletého mladíka. Ten na místě vážným zraněním podlehl. Jen pár metrů od místa nehody srazil vlak na začátku dubna dvě školačky. V květnu zemřeli na stejné trati další dva lidé.

porušili základní práva

Češi to přehnali, když zavřeli uprchlíky do detence, řekl soud

Padesátidenní zajištění migranta z Kosova se dvěma dětmi v Bělé-Jezové v roce 2014 znamenalo porušení jejich základních práv. Ústavní soud (ÚS) dnes vyhověl jejich stížnosti.

Cizinci v zúžení blokovali dálnici
Aktualizováno 22.5. 2017 17:50
ohrožování provozu

Cizinci mámili z lidí peníze! V autě blokovali zúženou dálnici

V neděli odpoledne došlo k incidentu, který nápadně připomínal praktiky podvodníků, kteří již na českých silnicích působili dříve. Při podobných praktikách tahali šejdíři pod různými záminkami z důvěřivých lidí peníze. V tomto případě trojice mužů žádala peníze na benzín, podle portálu Aktu.cz měli ale peněženky plné. Při svém počínání navíc několikrát ohrozili další řidiče, když například zablokovali dálnici v zúžení.

Dívka, která zemřela na kolejích
Aktualizováno 22.5. 2017 16:11
kruté jednání

Kamarádi o smrti Terezky (18) v Mlékojedech: Mohlo to být jinak!

Mladá dívka skočila pod vlak u obce Mlékojedy. Někteří lidé obviňují matku dcery, že její smrt zavinila ona. Spekulují také o dalších důvodech, kvůli kterým se mohla chtít zabít. Její rodina však všechny verze odmítá.

Podivná smrt seniorky v Hradečnu na Kladensku
Aktualizováno 22.5. 2017 20:43
Podivná smrt

Stařenku (84) našli v domě mrtvou, její syn skončil v policejní cele!

V obci Hradečno na Kladensku je od pondělního dopoledne velmi živo. V jednom z rodinných domů totiž byla nalezena mrtvá čtyřiaosmdesátiletá žena. Podle prvních informací se mohla stát obětí vraha.

Požár v Zelenči - 4
Aktualizováno 21.5. 2017 21:18
galerie Tragický požár

Hasiči vyjeli k požáru rodinného domu. Uvnitř našli tělo!

Tragicky skončil požár rodinného domu v obci Zeleneč v okrese Praha východ. Podle informací Aktu.cz nalezli hasiči při hašení jednu osobu bez známek života. Následná resuscitace však byla neúspěšná.