Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie - ilustrační foto
Aktualizováno Včera 18:21
tragická nehoda

Náraz po nehodě odmrštil auto na chodník! To zabilo holčičku (†2)

Pondělní odpoledne poznamenala tragická nehoda. Při srážce dvou aut v Jincích na Příbramsku vyletělo jedno auto na chodník, na kterém zrovna stála dvouletá holčička. Ta bohužel nehodu nepřežila.

Rodina s paterčaty v parku Mirakulum v Milovicích
Aktualizováno Včera 17:01
poděkování dárcům

Kam mizí peníze pro paterčata? Rodiče prozradili, za co utrácejí

Druhá sbírka pro nejznámější česká paterčata přináší kýžené ovoce, peníze doputovaly tam, kde je jich třeba. Za rok se pro ně vybralo téměř 91 tisíc a rodina nyní zveřejnila, jak dary paterčatům pomáhají. "Děkujeme všem dárcům. Bez Vaší pomoci bychom chod domácnosti finančně nezvládli," děkují rodiče paterčat na internetových stránkách sbírky.

Hromadná nehoda na D1
Aktualizováno Včera 11:30
Hromadná nehoda

Na D1 narazil opilý kamioňák do auta! V koloně nabouralo 7 vozů

Krátce po deváté hodině na 21. kilometru D1 zezadu narazil náklaďák do osobního auta. Řidič kamionu nadýchal přes dvě promile. O hodinu později se na 25. kilometru srazilo sedm aut, zřejmě ve vzniklé koloně. Dálnice je ve směru na Prahu neprůjezdná, zranil se jeden člověk.

Obchodní sdělení

Nákup auta na splátky je výhodný, ale pozor na pochybné půjčky

Možnosti koupit si ojeté auto pomocí úvěru využívá stále více lidí. Ceny úvěrů tlačí dolů i silná konkurence. Pozor ale na netransparentní služby.

Na řidiče spadl kamion
Aktualizováno 25.2. 2017 23:37
tragická událost

Neštěstí na čerpací stanici: Na muže spadl kamion, přišel o život

V Žebráku na Berounsku v sobotu večer zemřel muž, který vyměňoval kolo u kamionu. Kamion na něj spadl, jak se to mohlo stát, nyní zjišťují policisté. Na místo byl přivolán i krizový intervent.

Zavražděný muž z Košíř Milan C. - 3
Aktualizováno 22.2. 2017 21:45
smrt v lesoparku

Vrah mladíka dopaden! Případ připomíná vraždu v tramvaji č.17

Podivnou vraždu mladého muže v lesoparku vyšetřovali pražští kriminalisté 4 měsíce. Milana někdo zastřelil, další člověk ho našel a okradl. Policie neměla jedinou stopu ani svědka. Pozůstalí se obávali, že případ zůstane nevyřešen. Dopadený vrah se ke všemu přiznal.

vypadá i lépe!

Šance pro Petru: Zuzana Paroubková na rozvodu vydělala!

Před deseti lety to byl rozvod roku. Expremiér Jiří Paroubek opustil po 28 letech manželku Zuzanu a rychle se oženil s o hodně mladší milenkou Petrou Kováčovou. K první manželce byl ale při rozvodu štědrý, podváděné ženě se navíc majetek podařilo dobře prodat. Konec vztahu jí prospěl i vzhledově.

VIDEO tragická událost

Hrůzný pohled šokoval řidiče. Mrtvola u silnice byla bez hlavy

Mrtvého muže dnes našli v Říčanech u Prahy. Jeho hlava byla oddělena od těla. Podle prvních informací šlo pravděpodobně o sebevraždu, kdy se muž oběsil a ocelové lanko oddělilo hlavu od těla.

Na dálnici D5 u Prahy auto srazilo chodce
Aktualizováno 20.2. 2017 08:49
Vážné zranění

Nehoda na dálnici! Na D5 u Rudné auto smetlo a zranilo chodce

K vážné nehodě na dálnici D5 vyjížděly v neděli v podvečer všechny složky integrovaného záchranného systému. Na čtvrtém kilometru u Rudné smetlo v pravém pruhu vozidlo chodce. Ten utrpěl vážná zranění.

Výstavba dálnice - ilustrační foto
Aktualizováno 17.2. 2017 18:10
Miliardy na opravy silnic

Ministr dopravy prozradil, která dálnice se letos začne stavět

Všechny tři plánované nové úseky dálnice D6 do Karlových Varů se začnou stavět letos na podzim, řekl dnes ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) před jednáním se starosty v Rakovníku. Jde o obchvaty Lubence, Řevničova a stavbu úseku Nové Strašecí - Řevničov.

Hasič ze Zvole
Aktualizováno 16.2. 2017 08:37
tragická smrt

Obětoval život při požáru ve Zvoli: Hasiči vzpomínají na svého kolegu

Pražští hasiči se vyrovnávají s bolestnou ztrátou. Při hašení požáru lakovny ve Zvoli se vážně zranil jejich kolega Jan Odermatt (45), který po převozu do nemocnice ve středu zemřel. Plameny zabily i jednoho ze zaměstnanců firmy, další ženu ošklivě popálily.