Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

11 nemocných

Ve Slaném se objevila žloutenka! Hygienici: Je to začátek epidemie

Ve Slaném se objevila vysoce nakažlivá žloutenka typu A, tzv. nemoc špinavých rukou. Podle hygieniků jde o začátek epidemie. Ohniskem nákazy je areál, ve kterém žije asi stovka lidí včetně dětí. Město a hygienici už prý informovali tamní školy, aby dbaly na hygienu.

Sražený srnec na Příbramsku - 1
Aktualizováno Předevčírem 12:54
Nehodu přežil

Řidič kamionu srazil srnce, zvíře skončilo na sedačce spolujezdce

O kuriózní nehodě informovali v pátek večer středočeští hasiči. Na silnici mezi Krásnou Horou nad Vltavou a Krašovicemi v okrese Příbram srazil v pátek ráno řidič náklaďáku srnce. Zvíře proletělo čelním sklem a skončilo v kabině vedle řidiče.

Kotlíkové dotace
Aktualizováno 21.4. 2017 21:09
Středočeský kraj

Rozdávání kotlíkových dotací: Fronty a kupčení s pořadím

Přidělování kotlíkových dotací se ve Středočeském kraji zvrhlo ve skandál obřích rozměrů. Na místě se údajně kupčilo s pořadovými lístky. Případ už vyšetřuje policie.

Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Nález těla
Aktualizováno 21.4. 2017 21:28
Zapeklitý případ

Policie: Objasnili jsme vraždu starou 14 let. Jenže to byl omyl

Na poli na Kladensku před 14 lety našli tělo těhotné ženy, kterou někdo uškrtil. Kriminalisté v prosinci 2015 po letech tápání ukázali na konkrétního podezřelého, k němuž je dovedly stopy DNA. Jenže nakonec se ukázalo, že je nejspíš nevinný a skutečný vrah tak dál uniká.

reportáž Tragédie v Mlékojedech

Smrt dívek na kolejích: Chodily k nim opakovaně, tvrdí svědci

Policie stále vyšetřuje tragickou smrt dívek, které srazil vlak u Neratovic. Šestnáctileté studentky údajně chodily na koleje opakovaně. K smrti se vyjádřil i jejich kamarád. "Měli jsme se sejít" tvrdí. Promluvil i o údajné sebevraždě.

Krvavá pomlázka ve Zlonicích na Kladensku
Aktualizováno 17.4. 2017 21:57
Nože a alkohol

Krvavé Velikonoce u Kladna! Velká rvačka, dva pobodaní!

Krvavou řeží skončilo Velikonoční pondělí ve Zlonicích na Kladensku. Dvě skupinky místních se tu do sebe pustily pěstmi i noži. Výsledkem jsou dva pobodaní a další tři zranění.

slavnostní přejezd

Stovky motorek a nablýskaných aut: Silnice 66 oslavila 20. výročí

Na Příbramsku v neděli stovky motorkářů a majitelů nablýskaných automobilů slavnostním přejezdem oslavili už 20. výročí vzniku české silnice číslo 66. Ta je 200 krát kratší než její slavná americká kolegyně a zároveň nejkratší ze všech 66 na světě. Nadšenci přejeli se svými miláčky z Příbrami do Milína už po šesté.

Na místě zemřela

Tragédie na Kolínsku: Vlak srazil důchodkyni, zůstala zaklíněná!

Vlak na Kolínsku srazil 76letou ženu, zemřela na místě. Neštěstí se stalo asi 200 metrů od zastávky Pečky. Zatím není jasné, jestli seniorka vstoupila na koleje úmyslně, nebo šlo o nešťastnou náhodu.

Vážná nehoda u obce Mutějovice
Aktualizováno 15.4. 2017 18:36
vážná zranění

Motorkář po nehodě skončil v potoce, musel pro něj letět vrtulník

Sobotní odpoledne se neobešlo bez vážné dopravní nehody, při které na Rakovnicku řidič na motorce zavadil v zatáčce o auto a při pádu vyletěl ze silnice. Po pádu stroj i motorkář skončili až v přilehlém potoce. Kvůli vážnosti zranění musel být řidič převezen do nemocnice vrtulníkem.

V Kladně hoří nelegální skládka - 3
Aktualizováno 16.4. 2017 06:59
Požár v Dubí

Kladno pohltil černý kouř! Hořela nelegální skládka pneumatik

V Kladně bojovali v sobotu hasiči s mohutným požárem. V areálu bývalé Poldovky někdo zapálil skládku stovek pneumatik.