Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Počasí - podzim - 5
16.10.
týdenní předpověď

Užijte si posledních zbytků babího léta. Brzy o sobě dá vědět zima

Teplého a slunečného počasí si budeme užívat do úterka. Teploty budou šplhat až k příjemným 23 stupňům. Pak se začne ochlazovat, ke konci týdne bude 20 stupňů a objevit se mohou i přeháňky.

Podzim na Šumavě
aktualizováno 09.10.
týdenní předpověď

POČASÍ: Podzim v Česku udeřil, objevovaly se přízemní mrazíky

Po deštivém víkendu nás moc prosluněných dnů nečeká a po krátké pauze se do Česka přeháňky opět vrátí, ale nebudou intenzivní. Teplota během týdne bude mírně stoupat. Závěr týdne bude výrazně lepší, o víkendu by mohlo být i 20 °C. Kvůli nízké teplotě se v noci a po ránu mohou objevovat přízemní mrazíky.

Počasí - podzim - 5
aktualizováno 02.10.
týdenní předpověď

Užijte si posledního sluníčka! Přijde déšť i přízemní mrazíky

Po posledním záchvěvu babího léta v uplynulých dnech do Česka naplno vtrhne podzim. Ještě v pondělí si užijeme sluníčka, pak se ale musíme připravit na déšť a dokonce i přízemní mrazíky.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Déšť
aktualizováno 11.09.
týdenní předpověď

Podzim je tu! Týden proprší, deště se dočkají i tam, kde bylo sucho

Do Česka definitivně dorazil podzim. Začátek pracovního týdne proprší a vydatného deště se konečně dočkají i na Moravě a ve Slezsku. Teploty se budou pohybovat jen kolem dvacítky a lépe nebude ani o víkendu.

Ochlazení - podzim
04.09.
týdenní předpověď

O slovo se hlásí podzim! Bude kolem 20 °C, ve středu se ochladí

Podzim už o sobě začíná dávat vědět. Děti na první cestě do školy po prázdninách doprovázelo chladné počasí. A situace by neměla být lepší ani v dalších dnech. V polovině týdne se dokonce ještě ochladí.

Počasí
aktualizováno 28.08.
týdenní předpověď

Poslední týden prázdnin prosvítí slunce, čeká nás tropická třicítka

Čeká nás slunečný týden, který se pokazí až před víkendem, kdy by se zejména na severozápadě Česka měly objevit srážky, varuje Český hydrometeorologický ústáv (ČHMÚ). Během týdne vystoupají teploty nad tropickou třicítku, v pátek by mohlo být až 33 °C.

Mlha
aktualizováno 21.08.
týdenní předpověď

POČASÍ: Začátek týdne bude spíš podzimní, o víkendu se oteplí!

Mlha, déšť a ochlazení - tak má podle meteorologů vypadat začátek tohoto týdne. Počasí připomínající spíš podzim než léto se udrží až do středy. Pak se opět oteplí.

Počasí - ochlazení
aktualizováno 16.08.
změna počasí

Čeká nás zamračený den s bouřkami. Kdy déšť dorazí k vám?

Česko se probudilo do zamračeného rána. Už během dneška meteorologové očekávají na většině území dešťové srážky. Ty se nejprve objeví na západě území, postupně se budou přesouvat na Moravu a do Slezska. Nejchladněji bude o víkendu.

Bouřky
aktualizováno 24.07.
týdenní předpověď

Léto se změní v podzim! Ochladí se o deset stupňů a týden proprší

Letní počasí si dává na nějakou chvíli pauzu. Poslední týden v červenci proprší a přijdou také silné bouřky. Teploty se budou pohybovat jen kolem dvacítky. Oteplit by se mělo až o víkendu.

Horko
aktualizováno 17.07.
týdenní předpověď

Česko sežehne vlna veder, v týdnu vystoupá teplota až na 36 °C!

Do Česka se vrací tropické teploty, které budou zejména na konci týdne doprovázet i silné bouřky. Teploty by už ve čtvrtek podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) mohly vystoupat až na 36 °C!