Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Počasí - jarní bouřky
aktualizováno dnes 10:34
týdenní předpověď

Letní teploty v Česku zůstanou, někde však hrozí bouřky! POČASÍ

Na území Česka bude celý týden panovat letní počasí s teplotami kolem 25 °C. Už během úterý se však v některých částech republiky zatáhne, hlavně na Moravě meteorologové varují před deštěm a bouřkami. Rozsáhlá studená fronta se však Česku vyhne a užijeme si tak teplý týden.

Déšť
aktualizováno 14.05.
týdenní předpověď

Letní počasí si dává pauzu! Bude pršet a ochladí se až o 10 stupňů

Úmorná horka, která v posledních dnech sužovala takřka celou republiku, vystřídá v tomto týdnu ochlazení. Zároveň bychom se na celém území měli dočkat deště.

Bouřky
aktualizováno 13.05.
prudký déšť

Česko zasáhly silné bouřky, na Třinecku blesk zapálil dům!

Většinu území Česka v sobotu odpoledne zasáhly silné bouřky, které místy doprovázelo i krupobití. Ve Vedryni na Třinecku dokonce zásah blesku zapálil rodinný dům. K večeru však začaly bouřky ustávat. V neděli se pak do Česka vrátí slunné počasí, teplota má vyšplhat až ke 27 °C.

Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Horko a bouřky
aktualizováno 07.05.
týdenní předpověď

Horký týden vystřídá ochlazení a bouřky. Kde a kdy bude pršet

Dlouhé sucho stále trápí většinu republiky, meteorologové kvůli tomu vyhlásili výstrahu před možným vznikem požárů. Deště bychom se mohli dočkat až v úterý, pršet by navíc mělo jen místy a velmi ojediněle.

Bouřky - 3
aktualizováno 23.04.
týdenní předpověď

Do Česka se přihnaly silné bouřky, Německo zasypaly velké kroupy!

Po tropickém víkendu nás čeká aprílové počasí. Nad Českem bude proudit studená fronta a tak nás čeká ochlazení, déšť a také bouřky, které budou během dne postupovat k východu . Chladněji bude až do konce pracovního týdne, ale o víkendu se opět ohřejeme.

Déšť
16.04.
Týdenní předpověď

Do Česka dorazil déšť a ochlazení! Kdy se vrátí hezké počasí?

Po prosluněném víkendu přišlo deštivé ráno. Srážky potrápí většinu republiky i v úterý, v polovině týdne by se mělo vyjasnit. Teploty znovu přesáhnou dvacítku, budou šplhat až k 25 stupňům.

Déšť - 2
aktualizováno 26.03.
týdenní předpověď

Konec března bude studený. Na Velikonoce přijde velká změna

I když už má jaro nakročeno, i v nižších polohách může podle meteorologů během týdne stále sněžit a teploty budou v noci klesat pod nulu. Většina týdne by měla být poměrně bohatá na srážky, deštníky tak nenechávejte doma.

Oteplení
aktualizováno 19.03.
týdenní předpověď

Vydrží tuhé mrazy dlouho? Experti řekli, kdy se má znovu oteplit

Česko má za sebou mrazivý víkend. Naši pocitovou teplotu ještě snižoval silný vítr, který na mnoha místech komplikoval dopravu a zaměstnával hasiče. Meteorologové ale mají dobrou zprávu, už o tom nadcházejícím víkendu by mělo být tepleji.

Oteplení - 2
aktualizováno 05.03.
Týdenní předpověď

POČASÍ: Nejdřív chumelenice, pak přijde oteplení na 17 stupňů!

Po tuhých mrazech se dočkáme rychlého oteplení. Už na začátku týdne stoupnou teploty nad nulu, o víkendu by se mohly vyšplhat až k 17 stupňům. Ojediněle může i v nížinách sněžit nebo padat déšť se sněhem. Meteorologové kvůli oteplení varují před ledovkou a také čerstvým sněhem.

Mrazivá zima
aktualizováno 26.02.
týdenní předpověď

Připravte se na kruté mrazy, bude až -30 stupňů! Víme, kdy se oteplí

Česko má před sebou další mrazivý týden. Až do středy se nejvyšší teploty budou přes den pohybovat kolem minus deseti stupňů a dočkat se můžeme také sněhu. Oteplit by se mělo až o víkendu.