Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Počasí - léto - 3
aktualizováno včera 13:07
počasí v týdnu

Léto je tady! Připravte se na tropy, teplo bude i večer. PŘEDPOVĚĎ

Po chladnějším začátku léta nás čekají teploty, které se budou pohybovat na hranici tropických 30 °C. Vyplývá to z týdenní předpovědi, kterou zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Déšť
09.07.
Týdenní předpověď

Sluníčka si dlouho neužijeme! O 10 stupňů se ochladí, začne pršet

Teploty v následujícím týdnu nepřekročí tropickou třicítku. V úterý by se mělo naopak mírně ochladit, do Česka dorazí také přeháňky i trvalejší déšť. Dlouho ale nevydrží, už ve čtvrtek se začne znovu oteplovat.

Letní teploty
aktualizováno 02.07.
týdenní předpověď

Ráno mrazy, odpoledne tropy. V půlce týdne se vrátí pravé léto

Zatímco ještě o víkendu na některých místech v Česku mrzlo, v nadcházejícím týdnu se výrazně oteplí a dočkáme se i tropických teplot. Zlom nastane v polovině týdne, o víkendu by pak mohlo být i 31 stupňů.

Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Bouřky
aktualizováno 25.06.
týdenní předpověď

Návrat léta se nekoná. Čeká nás sychravý týden a vydatný déšť

Ani v tomto týdnu se návratu tropického léta nedočkáme. Teploty půjdou nahoru jen velmi pomalu a čeká nás taky déšť. O víkendu by se mohlo oteplit až na 25 stupňů.

Počasí - ochlazení
aktualizováno 18.06.
týdenní předpověď

Přes týden nás čekají i třicítky, pak ale přijde výrazné ochlazení

V nejbližších dnech si ještě užijeme teplot kolem tropické třicítky, v závěru týdne ale meteorologové varují před ochlazením díky vlhčímu a chladnějšímu vzduchu, který k nám začne proudit ze severozápadu.Teploty by mohly klesnout až o devět stupňů.

Bouřka
aktualizováno 04.06.
Týdenní předpověď

Týden bude horký! Meteorologové varovali před silnými bouřkami

Mimořádně teplé počasí vydrží i tento týden. Teploty budou atakovat tropickou třicítku, meteorologové také varují před silnými bouřkami. Výstraha platila pro téměř celé pondělí především na východě republiky.

Zatopené sklepy ve Štarnově - 9
aktualizováno 28.05.
Výstraha meteorologů

Česko zasáhly bouřky. Hasiči vyčerpávali vytopené sklepy

Česko zasáhly v pondělí odpoledne bouřky. Hasiči museli vyrážet vyčerpávat ze zatopených sklepů vodu. Podle meteorologů nás čeká až do pátku teplé počasí s teplotami atakujícími třicítky, které budou narušovat přeháňky a bouřky.

Počasí - jarní bouřky
aktualizováno 21.05.
týdenní předpověď

Letní teploty v Česku zůstanou, někde však hrozí bouřky! POČASÍ

Na území Česka bude celý týden panovat letní počasí s teplotami kolem 25 °C. Už během úterý se však v některých částech republiky zatáhne, hlavně na Moravě meteorologové varují před deštěm a bouřkami. Rozsáhlá studená fronta se však Česku vyhne a užijeme si tak teplý týden.

Déšť
aktualizováno 14.05.
týdenní předpověď

Letní počasí si dává pauzu! Bude pršet a ochladí se až o 10 stupňů

Úmorná horka, která v posledních dnech sužovala takřka celou republiku, vystřídá v tomto týdnu ochlazení. Zároveň bychom se na celém území měli dočkat deště.

Bouřky
aktualizováno 13.05.
prudký déšť

Česko zasáhly silné bouřky, na Třinecku blesk zapálil dům!

Většinu území Česka v sobotu odpoledne zasáhly silné bouřky, které místy doprovázelo i krupobití. Ve Vedryni na Třinecku dokonce zásah blesku zapálil rodinný dům. K večeru však začaly bouřky ustávat. V neděli se pak do Česka vrátí slunné počasí, teplota má vyšplhat až ke 27 °C.