Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Počasí - zima
aktualizováno 11.12.
extrémní výstraha

VÝSTRAHA: Kvůli orkánu Xanthos hrozí extrémní nebezpečí!

Meteorologové vydali výstrahu před extrémně silným větrem. Orkán Xanthos by měl na naše území přinést nárazy větru o síle přes 100 km/h. Na hřebenech hor pak může dosahovat rychlosti až 145 km/h.

Sníh v Česku - 3
aktualizováno 04.12.
galerie týdenní předpověď

Česko zasypal sníh! Napadne až 20 cm, pozor na jazyky a ledovku

Meteorologové varují před tvorbou sněhových jazyků, které až do úterního poledne mohou potrápit zejména řidiče. Od severozápadu bude přibývat oblačnost, do úterý by mělo napadnout deset až dvacet centimetrů sněhu. Teploty v týdnu klesnou i na -10 °C.

Hory pod sněhem - 1
aktualizováno 27.11.
fotky z hor týdenní předpověď

Zima je tady! Celý týden bude sněžit, teploty spadnou i na -11 °C

Česko zasype sníh! Zpočátku bude sněžit jen na horách, postupně ale začnou padat vločky i v nížinách. Největší silou zima podle meteorologů udeří o víkendu, teploty v noci se mohou pohybovat i deset stupňů pod bodem mrazu.

Obchodní sdělení

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK PRO NÁROČNÉ

Vánoce se blíží a vy ještě nemáte dárek? Darujte wellnes pobyt. Ale vybírejte pečlivě.

Silničáři - ilustrační
aktualizováno 20.11.
výstraha meteorologů

Na Česko se žene vydatné sněžení! Napadne až 20 centimetrů

Do Česka vtrhl sníh a s ním se zhoršila situace na některých českých silnicích. Meteorologové varují před sněhovými jazyky, situaci navíc zhoršuje nárazový vítr. Teploty v nížinách vystoupají během týdne výrazně nad bod mrazu, sníh tak vydrží jen na horách.

Zima na horách
06.11.
týdenní předpověď

Počasí na týden: Hory zasypal sníh, v nížinách bude zima a déšť

Připravte se na chladný a deštivý týden. Teploty se budou pohybovat maximálně kolem deseti stupňů a na horách se dočkají sněžení. A lépe nebude ani o víkendu.

Počasí - podzim - 5
16.10.
týdenní předpověď

Užijte si posledních zbytků babího léta. Brzy o sobě dá vědět zima

Teplého a slunečného počasí si budeme užívat do úterka. Teploty budou šplhat až k příjemným 23 stupňům. Pak se začne ochlazovat, ke konci týdne bude 20 stupňů a objevit se mohou i přeháňky.

Podzim na Šumavě
aktualizováno 09.10.
týdenní předpověď

POČASÍ: Podzim v Česku udeřil, objevovaly se přízemní mrazíky

Po deštivém víkendu nás moc prosluněných dnů nečeká a po krátké pauze se do Česka přeháňky opět vrátí, ale nebudou intenzivní. Teplota během týdne bude mírně stoupat. Závěr týdne bude výrazně lepší, o víkendu by mohlo být i 20 °C. Kvůli nízké teplotě se v noci a po ránu mohou objevovat přízemní mrazíky.

Počasí - podzim - 5
aktualizováno 02.10.
týdenní předpověď

Užijte si posledního sluníčka! Přijde déšť i přízemní mrazíky

Po posledním záchvěvu babího léta v uplynulých dnech do Česka naplno vtrhne podzim. Ještě v pondělí si užijeme sluníčka, pak se ale musíme připravit na déšť a dokonce i přízemní mrazíky.

Déšť
aktualizováno 11.09.
týdenní předpověď

Podzim je tu! Týden proprší, deště se dočkají i tam, kde bylo sucho

Do Česka definitivně dorazil podzim. Začátek pracovního týdne proprší a vydatného deště se konečně dočkají i na Moravě a ve Slezsku. Teploty se budou pohybovat jen kolem dvacítky a lépe nebude ani o víkendu.

Ochlazení - podzim
04.09.
týdenní předpověď

O slovo se hlásí podzim! Bude kolem 20 °C, ve středu se ochladí

Podzim už o sobě začíná dávat vědět. Děti na první cestě do školy po prázdninách doprovázelo chladné počasí. A situace by neměla být lepší ani v dalších dnech. V polovině týdne se dokonce ještě ochladí.