Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dvojice v zimě
aktualizováno 26.11.
Týdenní předpověď

Nová výstraha před sněhem! Kdy začne chumelit u vás? MAPY

Do Česka by tento týden měla dorazit pořádná zima spolu s prvními závějemi. Na jihu Čech podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) napadne až 25 cm sněhu. Sníh by měl vydržet několik dní, ke konci týdne se pak opět mírně oteplí.

Zima - 4
aktualizováno 23.11.
týdenní předpověď

Do Česka se vrátí arktické mrazy, příští týden bude opět chumelit

Po krátkém oteplení se do Česka opět vrátí mrazy, příští týden by podle meteorologů mohla teplota v noci klesat až k -10 °C, přes den by pak mělo být kolem nuly. Také bychom se měli připravit na novou sněhovou pokrývku a to nejen ve vyšších polohách.

Sníh na podzim
05.11.
týdenní předpověď

Přijede letos Martin na bílém koni? Následující týden bude rekordní

Na bílém koni letos svatý Martin nepřijede. Celý týden se budou teploty pohybovat kolem 15 stupňů a spíše než sněhu se dočkáme občasného deště. Mírně ochladit by se mělo ve čtvrtek.

Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Teplé podzimní počasí
27.10.
Předpověď na příští týden

Víkend bude studený, příští týden se ale opět oteplí. Teploty až 20°!

Čeká nás sice chladný víkend, příští týden však podle meteorologů opět přijde oteplení. Teploty stoupnou až na 20 stupňů, bude ale foukat silný vítr.

Vítr
21.10.
Týdenní předpověď

Na Česko se žene větrná smršť! Hřebeny hor zasype sníh

Příjemné teploty, kterých jsme si v posledních dnech užívali, pomalu končí. Do Česka dorazí i mráz a teploty budou dosahovat maximálně 17 °C. Slunce vystřídají srážky, na horách pak můžeme očekávat i sníh. Meteorologové také varují před silným větrem, který by měl udeřit z úterka na středu.

Podzim
15.10.
Týdenní předpověď

Vichr vyvracel stromy, zbytek týdne slunečný a teploty nad 20 °C

Tento týden nás podle meteorologů opět čeká teplé a slunečné počasí a teploty okolo 20 stupňů. Ke konci týdne se bude postupně ochlazovat, zimní kabáty ale můžeme stále nechat hluboko ve skříních. Do pondělního odpoledne stále platí výstraha Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) kvůli silnému větru.

Podzim
aktualizováno 08.10.
týdenní předpověď

Babí léto nekončí! Týden bude až nezvykle teplý, deště minimum

Babí léto bude pokračovat i v nadcházejícím týdnu. Teploty budou stoupat až k 23 stupňům a srážek by mělo být minimum.

Ochlazení - 2
aktualizováno 01.10.
týdenní předpověď

Nejdřív déšť a mraky, potom se oteplí. O víkendu bude až 21 °C

Podzim nastoupil v plné síle, teploty budou postupně stoupat, dvacítku by ale měly překročit až během víkendu. Velkou část týdne se budou podle meteorologů po ránu objevovat mlhy a také přízemní mrazíky. Pršet by mělo zejména v první dnech.

Počasí na podzim
aktualizováno 24.09.
Týdenní předpověď

Bude chladněji než v zimě, varují experti. Dočkáme se i sněhu

Počátek tohoto týdne bude v Česku studený, na horách se dokonce setkáme se sněhem. V polovině týdne se opět oteplí a až do pátku budou nejvyšší teploty dosahovat až 20 stupňů. O víkendu ale do Česka dorazí studená fronta, která přinese ochlazení a přízemní mrazíky.

Horko, vítr
aktualizováno 17.09.
Předpověď počasí

Na Evropu se řítí zbytky hurikánu. Napáchají pořádnou paseku

K Evropě se řítí pozůstatky hurikánu Helene. Zatímco Velká Británie Irsko se připravují na velmi větrný týden, počasí v Česku takzvaný exhurikán ovlivní jinak - přinese vysoké teploty.