Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Horko, vítr
aktualizováno 17.09.
Předpověď počasí

Na Evropu se řítí zbytky hurikánu. Napáchají pořádnou paseku

K Evropě se řítí pozůstatky hurikánu Helene. Zatímco Velká Británie Irsko se připravují na velmi větrný týden, počasí v Česku takzvaný exhurikán ovlivní jinak - přinese vysoké teploty.

Osvěžení v horkých dnech - 1
aktualizováno 10.09.
týdenní předpověď

Na podzim si musíme počkat. Do Česka se tento týden vrátí tropy

Léto nám ještě nějakou dobu vydrží. Teploty se budou pohybovat kolem příjemných 26 stupňů, ve středu dokonce mohou atakovat až tropickou třicítku. Mírně ochladit by se mohlo o víkendu.

Bouřka
aktualizováno 03.09.
týdenní předpověď

Česko zasáhly bouřky se silným deštěm a kroupami! Hrozí záplavy

V části republiky se lidé museli během pondělí připravit na velmi silné bouřky s přívalovými srážkami, kroupami a nárazy větru. Přesto se ale teploty v tomto týdnu budou pohybovat kolem příjemných 25 stupňů. V polovině týdne bude deště postupně ubývat.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Bouřky
aktualizováno 13.08.
týdenní předpověď

Po vedrech dorazily do ČR bouřky! Meteorologové: Extrémy nekončí

Pondělí má být sice podle meteorologů nejteplejším dnem celého týdne, odpoledne ale vtrhly do Česka první bouřky, které místy doprovází krupobití a přívalový déšť. Spolu s nimi má přijít i prudké ochlazení, odborníci na počasí varují před dalšími extrémy.

Dítě se opaluje
aktualizováno 06.08.
týdenní předpověď

Platí výstraha před tropy i požáry! O víkendu se ochladí o 10 stupňů

Tropické počasí vydrží i tento týden. Připravit se musíme na teploty dosahující až 38 stupňů. Ochladí se teprve o víkendu, a to o více než 10 stupňů.

Horko
aktualizováno 30.07.
týdenní předpověď

Extrémní vedra budou pokračovat, teploty stoupnou až k 37 °C!

Česká republika čelí vlně veder, extrémně vysoké teploty, které mohou vystoupat až k 37 °C, vydrží přes celý týden. Meteorologové kvůli horku vyhlásili výstrahu, která je platná až do odvolání, kvůli suchu také varují před vznikem požárů.

Teploměr - horko - 6
aktualizováno 23.07.
týdenní předpověď

Čekají nás tropy! Neochladí se ani v noci, experti vydali výstrahu

Poslední červencový týden se ponese ve znamení tropů. Teploty budou během dne stoupat nad 30 stupňů a podle meteorologů budou teplé i noci. Nejníže budou teploty klesat ke 12 stupňům.

Počasí - léto - 3
aktualizováno 16.07.
počasí v týdnu

Léto je tady! Připravte se na tropy, teplo bude i večer. PŘEDPOVĚĎ

Po chladnějším začátku léta nás čekají teploty, které se budou pohybovat na hranici tropických 30 °C. Vyplývá to z týdenní předpovědi, kterou zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Déšť
09.07.
Týdenní předpověď

Sluníčka si dlouho neužijeme! O 10 stupňů se ochladí, začne pršet

Teploty v následujícím týdnu nepřekročí tropickou třicítku. V úterý by se mělo naopak mírně ochladit, do Česka dorazí také přeháňky i trvalejší déšť. Dlouho ale nevydrží, už ve čtvrtek se začne znovu oteplovat.

Letní teploty
aktualizováno 02.07.
týdenní předpověď

Ráno mrazy, odpoledne tropy. V půlce týdne se vrátí pravé léto

Zatímco ještě o víkendu na některých místech v Česku mrzlo, v nadcházejícím týdnu se výrazně oteplí a dočkáme se i tropických teplot. Zlom nastane v polovině týdne, o víkendu by pak mohlo být i 31 stupňů.