Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oteplení - 2
aktualizováno 05.03.
Týdenní předpověď

POČASÍ: Nejdřív chumelenice, pak přijde oteplení na 17 stupňů!

Po tuhých mrazech se dočkáme rychlého oteplení. Už na začátku týdne stoupnou teploty nad nulu, o víkendu by se mohly vyšplhat až k 17 stupňům. Ojediněle může i v nížinách sněžit nebo padat déšť se sněhem. Meteorologové kvůli oteplení varují před ledovkou a také čerstvým sněhem.

Mrazivá zima
aktualizováno 26.02.
týdenní předpověď

Připravte se na kruté mrazy, bude až -30 stupňů! Víme, kdy se oteplí

Česko má před sebou další mrazivý týden. Až do středy se nejvyšší teploty budou přes den pohybovat kolem minus deseti stupňů a dočkat se můžeme také sněhu. Oteplit by se mělo až o víkendu.

Silnice v zimě
aktualizováno 12.02.
týdenní předpověď

Dejte pozor na náledí a namrzající déšť, varují meteorologové

Během následujícího týdne se jen velmi mírně oteplí, teplota se do víkendu vyšplhá k 6 °C, v noci ale může při malé oblačnosti klesat až k - 9 °C. Meteorologové kvůli teplotním výkyvům varují před namrzajícím deštěm a náledím.

Obchodní sdělení

SNADNÝ ÚKLID = DVAKRÁT MÉNĚ PRÁCE DVAKRÁT RYCHLEJI

Mít čistou a zdravou domácnost nezabere díky správným pomocníkům mnoho času.

Sněžení
aktualizováno 05.02.
týdenní předpověď

V Česku udeřily tuhé mrazy! A není to naposledy, varují odborníci

Čeká nás nejchladnější týden letošní zimy. Teploty už dnes v noci klesly až k minus 15 stupňům a podobně bude i v noci na zítřek. Meteorologové dokonce vydali před silnými mrazy výstrahu.

Mráz
aktualizováno 03.02.
Ochlazení je tu

Do Česka vtrhla ta pravá zima! Bude sněžit, teploty klesnou k -15

Milovníci zimy se mohou radovat. Do Česka přišlo ochlazení, denní teploty klesnou pod nulu a sněžit bude i v nížinách. Mrazivý bude zejména konec příštího týdne, kdy mohou noční teploty spadnout až na -15 stupňů.

Počasí - zima
aktualizováno 11.12.
extrémní výstraha

VÝSTRAHA: Kvůli orkánu Xanthos hrozí extrémní nebezpečí!

Meteorologové vydali výstrahu před extrémně silným větrem. Orkán Xanthos by měl na naše území přinést nárazy větru o síle přes 100 km/h. Na hřebenech hor pak může dosahovat rychlosti až 145 km/h.

Sníh v Česku - 3
aktualizováno 04.12.
galerie týdenní předpověď

Česko zasypal sníh! Napadne až 20 cm, pozor na jazyky a ledovku

Meteorologové varují před tvorbou sněhových jazyků, které až do úterního poledne mohou potrápit zejména řidiče. Od severozápadu bude přibývat oblačnost, do úterý by mělo napadnout deset až dvacet centimetrů sněhu. Teploty v týdnu klesnou i na -10 °C.

Hory pod sněhem - 1
aktualizováno 27.11.
fotky z hor týdenní předpověď

Zima je tady! Celý týden bude sněžit, teploty spadnou i na -11 °C

Česko zasype sníh! Zpočátku bude sněžit jen na horách, postupně ale začnou padat vločky i v nížinách. Největší silou zima podle meteorologů udeří o víkendu, teploty v noci se mohou pohybovat i deset stupňů pod bodem mrazu.

Silničáři - ilustrační
aktualizováno 20.11.
výstraha meteorologů

Na Česko se žene vydatné sněžení! Napadne až 20 centimetrů

Do Česka vtrhl sníh a s ním se zhoršila situace na některých českých silnicích. Meteorologové varují před sněhovými jazyky, situaci navíc zhoršuje nárazový vítr. Teploty v nížinách vystoupají během týdne výrazně nad bod mrazu, sníh tak vydrží jen na horách.

Zima na horách
06.11.
týdenní předpověď

Počasí na týden: Hory zasypal sníh, v nížinách bude zima a déšť

Připravte se na chladný a deštivý týden. Teploty se budou pohybovat maximálně kolem deseti stupňů a na horách se dočkají sněžení. A lépe nebude ani o víkendu.