Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hromadná nehoda na dálnici D2
aktualizováno 02.03.
foto uvnitř dopravní komplikace

Hromadné nehody blokují dálnici i Pražský okruh. Pozor na kolony!

Na Pražském okruhu u Slivence směrem na letiště se v pátek stala vážná dopravní nehoda. Srazilo se tu celkem šest aut. Jednoho člověka museli záchranáři z auta vystříhávat, na místě se tvoří dlouhé kolony. A hromadná nehoda zastavila i provoz na dálnici D2, vozovka tu navíc namrzá, což situaci v dopravě jen komplikuje.

Hustý provoz - 1
aktualizováno 21.02.
Srážka jako špunt

Nehoda na okruhu ucpala západ Prahy, kolona měla kilometry

Dopravu v Praze ve středu ráno výrazně zkomplikovala nehoda dvou osobních aut, náklaďáku a dodávky na Pražském okruhu. Karambol mezi dálnicemi D5 a D1 vedl ke vzniku mnohakilometrových kolon.

Kolona při výjezdu z podzemních garáží
22.12.
vyzkoušeno za vás

Horor v nákupních centrech. Jak dlouho trvá vyjet z garáží? VIDEO

Předvánoční nákupní horečka vrcholí a znát je to především v okolí nákupních center. O tom, že v podzemních garážích můžete nyní strávit až desítky minut navíc, se můžete přesvědčit v našem videu!

Obchodní sdělení

Diskuse o penězích už pro ženy není tabu

V Praze 8. března 2018: Hlavním tématem 9.ročníku konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ budou peníze. Hosté konference, která se uskuteční 13.dubna 2018 v Praze, budou mluvit například o tom, kde peníze jsou, proč se o nich nebavíme a také o tom, že investice do sebe není zbytečné utrácení.

Kolona ve Strahovském tunelu
aktualizováno 21.12.
obří kolony

Kolaps v centru Prahy: Vypadly semafory a srazilo se šest aut

Během čtvrtečního odpoledne zavládl v centru Prahy chaos. Mohl za to výpadek semaforů ve velmi frekventovaných ulicích. Na místě se okamžitě začaly tvořit kolony. Nehoda šesti aut pak zkomplikovala dopravu ve Strahovském tunelu.

2081255
aktualizováno 06.12.
směr Praha

Kamion narazil do svodidel. Na dálnice D1 se tvoří kolony

Dopravní nehoda ve středu komplikuje dopravu na dálnici D1 ve směru na Prahu. Řidič kamionu narazil do svodidel. Na místě se tvoří kolony.

Kolony
02.10.
Dopravní masakr

Spor starostů odnesli řidiči, doprava ve špičce zkolabovala

Jako ve zlém snu si v pondělí ráno museli připadat pražští řidiči, kteří se potřebovali z bohnického sídliště "přiblížit" do centra metropole. V jedné z ulic se totiž objevila zákazová značka a doprava zkolabovala.

Pád vozidla z nákladního automobilu na Pražském okruhu - 3
aktualizováno 25.09.
obří kolony

Kamion převážel po Pražském okruhu auta. Jedno cestou ztratil

Dopravní nehoda zablokovala v pondělí odpoledne Pražský okruh. Řidič nákladního auta zde prudce zabrzdil a jedno z naložených vozidel značky peugeot přepadlo přes kabinu.

Dopravní kolaps na D1
aktualizováno 25.08.
dopravní kolaps

Víkend na silnicích v Evropě bude peklo! Návrat domů, horko, kolony

Letní prázdniny se chýlí ke svému konci a lidé z celé Evropy se o nadcházejícím víkendu budou vracet domů. Proto experti očekávají na evropských silnicích dopravní peklo.

Nehoda tří aut na 192. kilometru dálnice D1 u Brna
aktualizováno 05.08.
Velké komplikace

Na D1 u Brna se srazila tři auta, doprava u města kolabovala!

Nehoda tří osobních aut před sobotním polednem na 192. kilometru dálnice D1 u Brna způsobila vážné dopravní komplikace. Provoz je v jihomoravské metropoli hustší kvůli zítřejší Velké ceně.

Přelidněné Tatry
aktualizováno 03.08.
zástupy lidí!

Přelidněné Tatry! Na polské straně jsou při výstupu dlouhé kolony

Polští turisté si chtěli vychutnat výstup na horský masiv Giewont v Západních Tatrách, ale s takovou situací nepočítali ani v tom nejhorším scénáři. Při cestě na vrchol museli pomalu postupovat v zástupu lidí.