Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kolaps dopravy v Praze - 6
dnes 13:08
opravy v metropoli

Pražany čeká dopravní peklo! Rozkopané bude celé město

Prahu letos čekají velké změny v dopravě. Mimo dokončení vnitřního okruhu a zahájení stavby linky metra D se musí hlavně cestující připravit na řadu dopravních omezení.

Na dálnici D10 se srazilo deset aut - 1
aktualizováno 18.01.
Hromadná nehoda

Na dálnici D10 se srazilo deset aut. V místě se tvořily dlouhé kolony

Deset aut se srazilo na dálnici D10 ve směru z Prahy do Liberce. K hromadné nehodě došlo za sjezdem na Brandýs nad Labem. Před místem srážky se tvořily dlouhé kolony.

Návraty z hor
aktualizováno 01.01.
Dopravní komplikace

Turisté se po Novém roce vraceli z hor, dopravu ochromily kolony

Velké komplikace dnes čekaly na turisty a lyžaře, kteří se vraceli z prodlouženého silvestrovského víkendu. Hlavně z Krkonoš se tvořily mnoha kilometrové kolony a návrat domů se lidem protáhl o desítky minut.

Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Kolony na dálnici D1
aktualizováno 17.12.
Kolabující dálnice

Ministerstvo se konečně probudilo! Navrhlo, jak vyřeší D1

Problémový úsek dálnice D1 na Vysočině se okamžitě rozšíří, aby vznikl plnohodnotný pruh a úsek se dal dobře udržovat. Svodidlo se posune o metr až metr a půl dopředu. Novinářům to po ranní schůzce s ředitelem ŘSD řekl ministr dopravy Dan Ťok (za ANO).

Kolony na D1
aktualizováno 13.12.
Dopravní komplikace

D1 opět kolabovala! Kilometrové kolony, zpoždění na několik hodin

Doprava na dálnici D1 na Brno mezi středními Čechami a Vysočinou ve čtvrtek dopoledne opět kolabovala. Kolony byly dlouhé desítky kilometrů, problémy začínaly už na 46. kilometru. Odpoledne se situace mírně zlepšila, i tak ale řidiči stáli v kolonách. Dopravu komplikuje sníh, nejhorší situace je stále na Vysočině, špatně sjízdné silnice jsou v okrese Pelhřimov, Třebíč a Havlíčkův Brod. Pozor by si měli dát řidiči i v Jihočeském, Pardubickém a Královehradeckém kraji. Problémy mají stále kamiony, pro které jsou některé silnice uzavřené anebo zůstaly uvízlé v kopci.

Ledovka lámala stromy a zastavila vlaky
aktualizováno 03.12.
Nebezpečí na silnicích

Ledovka v Česku! Mráz udeřil, vlaky nabíraly dlouhá zpoždění

Sníh a ledovka výrazně trápily velkou část České republiky. Už od nedělního večera byl ochromený hlavní železniční koridor mezi Čechy a Moravou, lidé museli počítat s dlouhým zpožděním. Provoz byl obnoven až v pondělí v poledne. Nejhorší situace panovala v Olomouckém Kraji a na Vysočině.

Kvůli uzavírce kolabuje doprava v Plzni. Bourala i sanitka!
aktualizováno 13.10.
Řidiči pozor

Sanitka havarovala cestou k jiné nehodě. V Plzni kolabuje doprava

V Plzni kolabuje doprava. Řidiče překvapila dlouho plánovaná uzavírka Karlovarské ulice, ve městě se tvoří dlouhé kolony. Několik aut bouralo.

Nehoda kamionů
aktualizováno 09.10.
Odstraňování nákladu

Dva kamiony se střetly na dálnici D1. Dva zranění, tvořily se kolony

Dva zranění po nehodě dvou kamionů na 130. km směr Praha. Na místě se tvořily dlouhé kolony, probíhalo také odstraňování vysypaného nákladu. Po provedení dechové zkoušky nebyl u řidičů zjištěn alkohol.

Kolony na silnicích
aktualizováno 11.08.
hromadná nehoda

D1 blokovaly dvě nehody, řidiči trčí v kilometrových kolonách!

Sobotní provoz na dálnici D1 výrazně zkomplikovala hromadná nehoda hned pěti aut na 184. kilometru ve směru na Prahu. Jen o pár desítek minut později se v koloně srazila další dvě auta, druhá nehoda už se ale neobešla bez zranění. Za nehodami se tvořily dlouhé kolony.

Kolona na dálnici
29.07.
Dlouhé kolony

Peklo na silnicích nekončí, doprava se nehýbala ani v neděli!

Na dálnicích směřujících ze střední Evropy na jih pokračoval celou neděli hustý provoz. Opět se čekalo u německého Mnichova, v Rakousku a tradičně v Chorvatsku a Slovinsku a to hlavně na hranicích nebo u mýtných bran. Problémy jsou i kolem Budapešti.