Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

řidiči, pozor!

Dálnici D1 zablokovala nehoda, tvoří se dlouhé kolony

Provoz na dálnici D1 na 210. kilometru ve směru na Brno a dále na Prahu zablokovala dnes po poledni srážka dvou osobních a jednoho nákladního auta.

Nehoda - 1
Aktualizováno 16.6. 2017 13:41
Srážka v Chorvatsku

Komplikace při cestě na jih: Při nehodě poblíž Splitu zemřeli 3 lidé!

Při tragické nehodě na pobřeží Chorvatska zemřeli tři lidé včetně malého dítěte. U města Vodice, kudy jezdí na dovolenou i Češi, se srazila dodávka a osobní auto, obě měly chorvatskou poznávací značku.

dopravní komplikace

Chystáte se k moři? Těmto místům se vyhněte, neprojedete tudy

Doba dovolených pomalu ale jistě startuje a mnoho Čechů se i letos vydá k moři po vlastní ose. Aby bylo cestování pro české řidiče co nejpříjemnější, vydává Ústředí automotoklub (ÚAMK) každý týden přehled upozornění, kterým místům je lepší se vyhnout.

Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Nehoda na D1
Aktualizováno 13.6. 2017 23:00
řidiči, pozor!

Nehoda zablokovala dálnici D1 v zúžení. Tvořily se dlouhé kolony

Dálnici D1 zablokovala v zúžení na 115. kilometru ve směru na Brno nehoda dvou aut. Jedno z nich se převrátilo a blokovalo provoz. Na místě zasahovala policie. Za nehodou se tvořily dlouhé kolony.

Kolona na dálnici D1 - ilustrační foto
Aktualizováno 8.6. 2017 10:20
hromadná nehoda

Hromadná nehoda uzavřela ráno dálnici D1 ve směru na Brno

Dálnici D1 ve směru na Brno ve čtvrtek ráno uzavřely hned dvě nehody. Na 137. kilometru se při hromadné nehodě srazila dvě nákladní auta s osobákem. Policie kvůli vyprošťování komunikaci úplně uzavřela. Kolona se vytvořila až na 131. kilometr, kde jízdní pruh blokoval náklaďák ve svodidlech, kvůli vyprošťování byl také uzavřen pravý jízdní pruh. Kolona se tvořila také na dálnici D8 ve směru na Prahu kvůli nehodě kamionu, z kterého následně vytékaly chemikálie.

Dovolená v Chorvatsku

Při cestě na jih se zdržíte i několik hodin! Kdy a kde budou kolony?

Řidiči, kteří v létě zamíří do Chorvatska, by se měli obrnit trpělivostí. Pokud navíc vyjedou na přelomu července a srpna, může se jim cesta až dvojnásobně protáhnout! Kdy se nejvíc zdržíte a kde vás zbrzdí kolony? Podívejte se.

Pražský okruh blokovala nehoda kamionu, který převážel víno
Aktualizováno 19.5. 2017 16:36
galerie vážná nehoda

Víno a střepy po vážné nehodě kamionu blokovaly Pražský okruh

Nákladní auto plné sklenic a vína zablokovalo po páteční nehodě krátce před druhou hodinou část Pražského okruhu, muž s vozem naboural do značky silničářů. Zraněný řidič skončil v nemocnici, za nehodou se okamžitě začala tvořit dlouhá kolona.

Lochkovský tunel
Aktualizováno 17.5. 2017 13:06
Lochkovský a Cholupický

V tunelech na Pražském okruhu selhaly kamery. Auta jedou krokem

Porucha na kamerovém systému uzavřela krátce po šesté hodině Lochkovský a Cholupický tunel na Pražském okruhu. Není jasné, jak dlouho uzavírka potrvá.

Hromadná nehoda na D1
Aktualizováno 16.5. 2017 09:59
Hromadná nehoda

Dálnici D1 zablokovala nehoda sedmi aut! Doprava kolabovala

Hromadná nehoda zablokovala dálnici D1 na 166. kilometru. U Devíti křížů se srazilo sedm aut, tvoří se kolony. Ve směru na Brno jsou oba pruhy uzavřeny, místo se objíždí přes odpočívadlo a benzinku.

Nehoda kamionu na D1
Aktualizováno 15.5. 2017 17:55
Nehoda kamionu

Na dálnici D1 se převrátil kamion! Vyprošťování trvalo hodiny

Provoz na dálnici D1 brzdila na 126. kilometru nehoda kamionu. Řidič sjel ze silnice a náklaďák se převrátil na bok. Policie kvůli odklízení havarovaného stroje blokovala odstavný a jeden jízdní pruh.