Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hromadná nehoda na Pražském okruhu - 17
aktualizováno 15.06.
Velká galerie Hromadná srážka

Auta na Pražském okruhu skončila na sobě, kolony v obou směrech!

Hromadná nehoda pěti aut asi hodinu po pátečním poledni ochromila provoz na jižní části Pražského okruhu. Ve směru na dálnici D1 auta stála kvůli nehodě, v opačném směru provoz houstnul kvůli "čumilům".

Dopravní nehoda - ilustrační
aktualizováno 13.06.
Srážka dvou aut

Vážná nehoda ucpala důležitý tah na severu Čech, tvořily se kolony

Vážná nehoda na hlavním tahu mezi Teplicemi a Karlovými Vary ve středu vpodcečer výrazně zkomplikovala dopravu na severu Čech. Po srážce dvou aut se na místě v obou směrech začaly tvořit kolony.

Smrtelná nehoda na D1
aktualizováno 11.05.
galerie dlouhé kolony

Cisterna v protisměru na D1 smetla kamion a auto, jeden mrtvý

Na dálnici D1 na 23. kilometru ve směru na Prahu havarovaly v pátek ráno cisterna, která přejela z neznámých důvodů do protisměru, osobní auto a kamion. Cisterna skončila po nehodě na boku, začal z ní okamžitě vytékat olej. Nehodu jeden člověk nepřežil, další dva se zranili, jeden z nich vážně. Dálnice byla v místě téměř čtyři hodiny obousměrně uzavřena, ve 13:30 byl provoz ve směru na Brno obnoven. Směr na Prahu byl částečně obnoven kolem druhé hodiny.

Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Tragická nehoda dodávky s nákladním autem na D5
aktualizováno 09.05.
tragická nehoda

Řidič dodávky nepřežil střet s náklaďákem. Dálnice D5 stála

Tragická nehoda uzavřela ve středu odpoledne dálnici D5 ve směru na Prahu. Na 93. kilometru u Nýřan na Plzeňsku boural nákladním automobil s dodávkou. Její řidič (28) na místě zemřel. Za nehodou se tvořily dlouhé kolony.

Nehoda na D1 - Fotografie z místa nehody z kamer a ilustrační fotografie
04.04.
Dopravní kolaps

Nehoda v zúžení ochromila D1, kolona měřila 10 kilometrů!

Provoz na dálnici D1 směrem na Prahu zkomplikovala ve středu ráno nehoda tří osobních aut na Benešovsku. Srážka se sice obešla bez zranění, ale auta nabourala v zúženém úseku, takže místo ucpala jako zátka.

Dopravní kolaps na D1
03.04.
Doprava kolabovala

Na silnice se vrátili dělníci, kolony se tvořily okamžitě. Měly až 7 km!

Na mnoha místech republiky v úterý kolabovala doprava. Od dubna totiž začíná na silnicích naplno stavební sezóna a teď poprvé po svátcích zažívaly opravované úseky a objízdné trasy nápor běžného provozu.

Požár auta a kolona na Pražském okruhu
aktualizováno 02.04.
Komplikace pro řidiče

Doprava u Prahy kolabovala! Kvůli hořícím autům se tvořily kolony

Návrat Pražanů z velikonočních svátků zkomplikovaly dva požáry aut na dálnicích. Jedno z nich hořelo na Pražském okruhu u Jesenice, další na dálnici D11 u Úval ve směru na Prahu. Na obou místech se tvořily dlouhé kolony.

Sražený policista na Strakonické - 3
aktualizováno 26.03.
komplikace v dopravě

Muže srazilo na frekventované silnici auto, na místě byl mrtvý

Několik desítek metrů dlouhé kolony se začaly tvořit v brněnské Olomoucké ulici poté, co tu osobní auto srazilo chodce. Muž (78) zrovna frekventovanou silnici přecházel, když ho smetlo auto. Na místě byl mrtvý.

Převrácený kamion na 116. kilometru dálnice D5 - 2
aktualizováno 26.03.
galerie zásah IZS

Na D5 se převrátil kamion! Dálnice byla dlouhé hodiny neprůjezdná

Ranní dopravu výrazně zkomplikovala nehoda kamionu na 117. kilometru dálnice D5 ve směru na Prahu. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. Dálnice byla zcela uzavřena, provoz se odkláněl na exitu 119.

Hromadná nehoda na D1
aktualizováno 21.03.
Dopravní komplikace

V zúženém úseku D1 u Jihlavy se srazilo šest aut, tvořily se kolony

Je to sotva pár dní, co se na několik úseků dálnice D1 po zimní přestávce vrátili dělníci, aby mohli nejstarší české dálnici nový "kabátek". Už to řidičům komplikuje cestu. Ve středu odpoledne se navíc v zúženém úseku stala hromadná nehoda.