Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

odvolání ministra

Boj o státní kasu: 3 důvody, proč Babiš nechce ztratit vliv na úřad

Boj o ministerstvo financí pokračuje, hnutí ANO nechce ztratit vliv nad státní kasou a chce Andreje Babiše nahradit vlastním ministrem. Lídr hnutí má kromě vlivu podle portálu Neovlivní další klíčové důvody k udržení kontroly, jsou to například zisky Agrofertu, ve hře je ale také vyšetřování některých kauz.

Jarní horoskop

JARO podle astrologa: Prozradil, co nás čeká v příštích měsících!

Jarní rovnodennost znamená pro astrology začátek nového roku. Měli byste se zbavit nepotřebných věcí a učinit zásadní rozhodnutí. Právě teď je podle horoskopu ten správný čas.

Pití vody - ilustrační
Aktualizováno 18.3. 2017 08:51
lék na všechno

Pití vody nalačno: Neskutečné, co všechno to udělá s vaším tělem!

Nevěřili byste, co s člověkem udělá jedna sklenka vody denně ještě před snídaní. Podle několika studií tento jednoduchý trik výrazně napomáhá zlepšit zdraví, navíc napomáhá k hubnutí. A první změny na sobě pocítíte velmi brzy.

Prásk.tv píše:

Lžička v kávě
čtěte o tématu vliv na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Jindřich Forejt
Aktualizováno 13.12. 2016 09:54
negativní vliv

Obhajoba Forejtova skandálu: Je to návod pro děti, varuje odborník

Zprávy o kompromitujícím videu šéfa protokolu Jindřicha Forejta zaplavily internet. Na záznamu se údajně úředník oddává drogám a užívá si s mladými muži. Psycholog varoval, že Forejt tím dává dětem návod k podobnému chování.

Putin blahopřeje Trumpovi
Aktualizováno 10.12. 2016 09:30
Další nařčení

CIA: Rusové ovlivnili americké volby! Chtěli, aby vyhrál Trump

Tak přece jenom? Americká tajná služba CIA zjistila, že prezidentské volby ovlivnilo Rusko. Uvedl to deník Washigton Post. Rusové měli stát za útoky hackerů, kteří zveřejnili citlivé informace z emailů demokratů. Díky tomu vyhrál republikán Trump.

Andor Šándor o kauze Jindřicha Forejta
Aktualizováno 7.12. 2016 11:40
Skandál Jindřicha Forejta

Expert o Forejtovi a drogách: Riziko pro bezpečnost státu!

Podle bývalého velitele Vojenské zpravodajské služby a bezpečnostního odborníka Andora Šándora představuje skandál již bývalého šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta bezpečnostní riziko. Kauza podle něj není náhodná, ale je epizodou boje o moc nejbližších poradců prezidenta Miloše Zemana.

čarovné účinky

Blíží se magický úplněk! Takový Měsíc většina lidí ještě neviděla

V pondělí 14. listopadu v noci nás čeká na obloze vzácná podívaná. Na nebi se totiž objeví tzv. superměsíc! A takový, jaký nás čeká na začátku týdne, viděli lidé naposledy v roce 1948!

nevhodné použití

Varování lékařů: Studené LED osvětlení škodí lidem i prostředí!

Mnoho měst přechází z klasického pouličního osvětlení na energeticky úspornější LED osvětlení. Přechod k nové technologii přináší celou řadu výhod. LED osvětlení má ohromný potenciál pokud je použito správně. Pokud ne, přináší paradoxně velice závažné problémy, jako jsou poruchy spánku nebo poškození sítnice. Bílá LED světla také výrazně ovlivňují životní prostředí. Na tom se shodla Americká lékařská asociace (AMA), která přijala odborné doporučení, jak technologii používat.

Nej ženy
Aktualizováno 9.6. 2016 14:23
8 finalistek

Ministryně, státní zástupkyně nebo modelka? Zvolte nejvlivnější Češku

Čtenáři TN.cz rozhodli a v osmi kategoriích vybrali finalistky ankety o nejvlivnější Češku. Teď už zbývá jen rozhodnout, která z osmi finalistek má v Česku úplně nejvyšší vliv. Ministryně školství Valachová, vrchní státní zástupkyně Bradáčová, první dáma Zemanová nebo některá z ostatních finalistek?

Nejvlivnější češky
Aktualizováno 7.6. 2016 19:54
Anketa

Bradáčová, Zemanová nebo Kvitová: Zvolte nejvlivnější Češku!

Svět má jasno. Už podesáté je podle prestižního magazínu Forbes nejvlivnější ženou na světě německá kancléřka Angela Merkelová. Ale jak by podobná anketa dopadla v Česku? Je nejvlivnější Češkou Petra Kvitová, Lenka Bradáčová, Ivana Zemanová nebo snad Jiřina Bohdalová? Hlasujte v naší anketě!