Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - DANEV KRISTIAN
aktualizováno 09.02.
úspěch interpolu

Prchal devět let! Podezřelého z vraždy v Česku chytli v Argentině

Jednoho z nejhledanějších mužů na světě se podařilo zadržet policistům v Buenos Aires. Jde o 33letého Slováka Kristiana Daneva. Toho policie podezřívá z vraždy, která se v roce 2009 stala v Poděbradech.

Dub
aktualizováno 30.10.
spletli se

V Poděbradech pokáceli 150 let starý dub. Obyvatelé se bouří

Zaměstnanci technických služeb v Poděbradech omylem pokáceli 150 let starý dub. Spletli si ho totiž s jiným stromem, který je starý jen pár desítek let. Místní lidé se bouří a v parku, kde stál dub, zapalují svíčky. Radnice se hájí, že šlo o špatnou komunikaci mezí ní a technickými službami. Jejich šéfovi hrozí až milionová pokuta.

Pohřešovaná Antonina Adlerová
21.10.
policejní pátrání

Rodina pátrá po zmizelé Antonině už skoro měsíc, neviděli jste ji?

Už od začátku října pátrají policisté po ženě, která odešla normálně z domova, v noci měla mít sraz s kamarádkou, potom se ale po ní slehla zem. Rodina o ní už neslyšela, proto se obrátila na policii. V případě, že byste měli jakékoliv informace, obraťte se na policii.

Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Pád z okna hotelové školy v Poděbradech
aktualizováno 08.09.
Neštěstí v Poděbradech

Dívka vypadla z okna školního hotelu! V nemocnici bojuje o život

V Poděbradech vypadla z okna hotelu nezletilá dívka. Jde o součást hotelové školy, kde žáci pracují v rámci školní výuky. Se zraněním ji do nemocnice přepravil záchranářský vrtulník. Příčinu neštěstí policisté teprve zjišťují.

Kachny s propíchnutým krkem
11.07.
trpící zvířata

Kruté týrání: Kachny na Labi mají propíchané krky jehlicemi

Záchranáři v Poděbradech řeší otřesný případ. V hejnu kachen našli osm jedinců, kteří měli propíchnuté krky jehlicí. Pachatel je zatím neznámý.

Záchranářský vrtulník
19.06.
nehoda na nymbursku

V Poděbradech srazilo auto školačku (8). Odvezl ji vrtulník

Těžké zranění utrpěla ráno při nehodě školačka v Poděbradech na Nymbursku. Dívku narozenou v roce 2009 srazilo osobní auto.

Motorkářský sraz v Poděbradech
aktualizováno 01.04.
VIDEO

Velkolepé zahájení sezóny: Do Poděbrad se sjelo 6 tisíc motorek

Přes 6 000 motorkářů se dnes sjelo do Poděbrad, aby slavnostně zahájili motorkářskou sezónu. Krásné stroje, burácivé motory a vůně benzínu přilákali do lázeňského města přes 15 tisíc fanoušků.

Výbuch a požár bytu v Poděbradech
aktualizováno 17.06.
zapálil byt úmyslně

Matka a dítě zemřely ještě před požárem! Otec je asi zavraždil

Požár v panelovém domě v Poděbradech z minulého týdne byl založen úmyslně a to pravděpodobně otcem rodiny. Zemřel nejen on, ale také jeho manželka a jejich tříletá dcera. Vyplývá to ze závěrů vyšetřovatelů od policie i hasičů.

Rodina z poděbrad
aktualizováno 08.06.
úmyslný požár

Vraždila v Poděbradech žárlivost? Marcela měla milence, tvrdí místní

Při výbuchu a následném požáru bytu v Poděbradech zemřeli v úterý odpoledne tři lidé. Postupně se ukázalo, že nešlo o nehodu, požár někdo založil úmyslně. A stále více to vypadá, že za smrtí svou, manželky a dcery stojí dvaadvacetiletý Jiří.

Požár v domě v Poděbradech - 11
aktualizováno 08.06.
totožnost rodiny

Požár v Poděbradech: Jiří nejspíš zabil manželku a dceru úmyslně!

Požár bytu v Poděbradech, při němž v úterý odpoledne zemřeli dva dospělí a jedno dítě, dostává podivný rozměr. Podle zdrojů televize Nova totiž někdo požár založil úmyslně.