Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po šestileté dívce
aktualizováno 04.12.
zmizení holčičky

Zvrat v pátrání po Valerii (6), policie hledá neznámého muže

V souvislosti s pátráním po malé Valerii pražští policisté hledají neznámého muže, který by mohl mít informace k jejímu nalezení. Společně s podezřelou přivedli holčičku do školky, kde se snažili domluvit, aby mohl muž dítě vyzvedávat. Po Valerii pátrá policie už od loňského srpna.

Úklid
06.11.
Naprosto šílené

Babička řekla vnukovi (11), ať si uklidí. Udělal něco strašného!

Naprosto šílenou dohru měla o víkendu výzva babičky jedenáctiletému vnukovi, aby šel a uklidil si pokoj. Hoch si místo smetáku došel pro dědečkovu pistoli a začal střílet.

Babička upekla holčičku
25.10.
Otřesný případ

Babička pobodala vnučku. Ještě živou ji strčila do trouby!

Případ, jaký nepamatují, vyšetřují policisté v americkém státě Mississippi. V okrese Bolivar County našli minulý týden tělo mrtvé holčičky. Tu měla pobodat její vlastní babička. Ještě živou dívku pak strčila do trouby. Malá Royalty Marie Floydová zemřela na následky popálenin a bodných ran.

Prásk.tv píše:

Motorkář pomohl babičce přes přechod
čtěte o tématu babička na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Záhadné zmizení šestileté dívky
aktualizováno 19.10.
Záhadné zmizení

Malou Valerii už rok nikdo neviděl! Její babička má temnou minulost

V případu už rok pohřešované šestileté Valerie Kvasničkové z Prahy se objevily nové informace. Ukázalo se, že babička, která vnučku vychovávala a které soud dívenku svěřil, se podle policie v minulosti dopouštěla násilí na dětech. Kriminalisté se přiklánějí k verzi, že Valerie se mohla stát obětí trestného činu. Její babička je momentálně ve vazbě a zatím nedokázala vysvětlit, kde vnučka je.

Stařenku někdo napadl v jejím vlastním domě
aktualizováno 08.10.
Otřesný případ

Policie už ví, kdo zbil babičku a pustil plyn. Sousedé to čekali

Slovenskem o víkendu otřáslo brutální napadení 74leté důchodkyně. Ženu někdo zbil do bezvědomí a poté v domě pustil plyn. Případ má překvapivé rozuzlení. Babičku se měl pokusit zabít vnuk, kterému odmítla dát peníze.

Stařenku někdo napadl v jejím vlastním domě
aktualizováno 06.10.
Otřesný případ

Hrůzný zločin! Babičku někdo zbil do bezvědomí a pustil v domě plyn

Na severu Slovenska v pátek policie řešila otřesný případ. 74letou důchodkyni někdo v jejím vlastním domě zmlátil do bezvědomí a okradl ji. To však násilníkovi nestačilo - než odešel, pustil v domě plyn.

Záhadné zmizení šestileté dívky
aktualizováno 05.10.
Babička ve vazbě

Záhada zmizelé Valerie (6) trvá! Policie zveřejnila nové fotky

Už několik měsíců nikdo neviděl šestiletou Valerii, kterou měla v poručnické péči svěřena její babička. Ta skončila ve vazbě, holčička se ale stále nenašla. Policisté proto zveřejnili další dvě Valeriiny fotky.

Žena uspala nezletilého vnuka a zapálila dům
08.08.
tvrdí, že je nevinná

Babička měla dluhy, uspala vnuka a zapálila dům! Teď chce z vězení

Ústecký krajský soud zamítl žádost o obnovu procesu ženě (60) z Děčínska, která uspala nezletilého vnuka a zapálila dům, ve kterém oba žili. Motivem mělo být vyplacení pojistky příbuzným, protože dlužila stovky tisíc. Před dvěma lety za to dostala šestnáctiletý trest vězení, teď žádala, aby soud důkazy přezkoumal.

Volající důchodkyně
aktualizováno 26.07.
Důvěřivá důchodkyně

"Ahoj, babi!" oslovil muž důchodkyni a okradl ji o milion!

Policie pátrá po pachateli, který podvodem připravil důchodkyni z Chomutova o milion korun. Po telefonu se vydával za jejího vnuka a ženě namluvil, že nutně potřebuje finanční pomoc. Žena mu uvěřila a peníze mu skutečně předala.

Muž držel rukojmí v obchodě v LA
aktualizováno 22.07.
Drama v LA

Muž postřelil svou babičku, pak držel rukojmí v obchodě! 1 mrtvá

Ozbrojený útočník držel v supermarketu v Los Angeles 40 rukojmích. Zabarikádoval se uvnitř, policisté ho zadrželi až po čtyřech hodinách. Při přestřelce zemřela jedna žena, ještě předtím postřelil svoji babičku a zranil další ženu.