Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ráchel z Mise nový domov
aktualizováno 22.11.
mise nový domov

Ráchel už nechce svou mámu ani vidět! Svěřila se, co jí provedla

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš tentokrát pomohli s novým startem babičce Heleně, která i přes těžký život vychovává dvě vnoučata. Jak žije rodina dnes?

Mise nový domov: Rodiny se ujal Jakub Kohák - 5
aktualizováno 22.11.
video mise nový domov

Kohák se ujal statečné Heleny a její vnučky. Byla z něj dost v šoku!

Už dnes večer uvidí diváci další díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Jak pomůžou babičce Heleně, která vychovává dvě vnoučata, ačkoli sama nemá vůbec jednoduchý život?

Mise nový domov: Těžce zkoušená babička chce pro svá vnoučata lepší život! - 12
20.11.
Mise nový domov

Manžel i dcera se zabili, Helena bojuje dál. Stará se o vnoučata

Už ve středu večer se mohou diváci těšit na další díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Jak pomůžou babičce Heleně, která i přes těžký život vychovává dvě vnoučata?

Prásk.tv píše:

Vánoční ozdoby - 1
čtěte o tématu babička na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

MATĚJOVSKÁ OLGA
aktualizováno 13.11.
naléhavé pátrání

Michalova babička se ztratila v metru! Policie se bojí o její život

Policie a zoufalá rodina prosí o pomoc s pátráním po Olze Matějovské. Ztratila se v sobotu v metru mezi stanicemi Hradčanská a Motol. Třiaosmdesátileté ženě vypadává paměť. Podle policie by další chladnou noc venku nemusela přežít.

Nehoda osobáku s nákladním autem
24.10.
tříletý sirotek

Martínek přišel o mámu i babičku. Teta ho nezvládne uživit. Pomozte!

Když šel tříletý Martínek ve středu 18. října do školky, netušil, že je to naposledy, co vidí svou maminku. Ta totiž i se svou matkou tragicky zemřela při dopravní nehodě. Chlapeček tak skončil v péči své tety, která ale nemá peníze, aby se o něj mohla dostatečně postarat.

Tragická nehoda na Slovensku
03.10.
tragédie přišla o všechno

Zemřeli při nehodě i s holčičkou: "Jak budeme žít?" pláče babička

Těšila se na svou měsíční vnučku, během chvíle ale přišla o ni, svého syna i budoucí snachu. Paní Ľudmile se život obrátil vzhůru nohama, když zjistila, že celá rodina v pondělí zemřela při vážné dopravní nehodě. Vůbec neví, jak se má s bolestnou ztrátou vyrovnat.

Babička tvrdí, že vyfotila víly - 1
24.09.
Rusalky a zvonilky

Babička s vnučkou viděly v parku víly! FOTO jako důkaz UVNITŘ

Existují víly? Britská babička je přesvědčena, že ano, viděla je totiž na vlastní oči. Dalším svědkem má být její pětiletá vnučka. Na procházce prý potkaly skupinu asi deseti víl, které skotačily ve větvích. A Debbie tvrdí, že má dokonce snímky jako důkaz.

Vnuk ubodal svou babičku! Důvod nepochopíte
19.09.
soudní proces

Babička napomenula vnuka, ten ji měl 99krát bodnout!

Téměř sto bodných ran měl podle obžaloby zasadit devatenáctiletý vnuk své babičce z Dubí u Teplic. A to prý jenom proto, že měla obavy, aby se z něj nestal násilník a neubližoval ženám jako jeho otec. Obžalovaný u soudu vinu doznal, napomenutí ho prý rozčílilo a v amoku ji ubodal. Hrozí mu až doživotní vězení.

Otrava rodiny v Plzni - 1
aktualizováno 02.08.
varování výstraha pro všechny

Babička s vnoučaty se otrávila při večeři. Tisícům lidí hrozí smrt!

V plzeňské fakultní nemocnici v úterý večer skončila žena (55) se svými dvěma vnoučaty. Trojici se udělalo po večeři zle, podle záchranářů se příbuzní otrávili oxidem uhelnatým. Záchranáři varují, že v těchto vedrech hrozí vysoké riziko otravy tisícovkám Čechů.

Rodinná tragédie v Žilině
aktualizováno 29.05.
rodinná tragédie případ ze žiliny

Otec vyskočil z okna, dcera zřejmě ubodala babičku! Hrozí jí doživotí

Z obzvlášť závažného zločinu vraždy obvinila policie v Žilině 18letou Luciu. Vše nasvědčuje tomu, že dívka poté, co její otec vypadl z okna v pátém patře, ubodala babičku. Tragédii se přitom podle svědků dalo zabránit.