Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Motorkáři v Brně
aktualizováno 06.08.
Velká cena ČR

V noci rozpoutali motorkáři peklo, odjezd z Brna byl bez problémů

Na Velkou cenu se do Brna sjely desetitisíce fanoušků, kteří se během nedělního odpoledne rozjížděli zpátky do všech koutů Evropy. Noc před závody si tradičně fanoušci v kempech pořádně užili a v kempu na Kývalce rozpoutali opravdové peklo.

Motorkáři se loučili s legendou
aktualizováno 12.07.
Poslední rozloučení

Motorkáři se loučili s legendou, vyprovodilo ji burácení harleyů

Zvuk motorek dnes doprovodil na poslední cestu Josefa Müllera,dlouholetého prezidenta pražského motorkářského klubu. V obřadní síni dokonce nechyběla ani jeho "stroj".

Nehoda motorkáře
aktualizováno 11.06.
Tragické srážky

Smutná sobota na silnicích: Při nehodách zemřeli čtyři motorkáři!

V sobotu zemřeli na Benešovsku dva motocyklisté. Jeden zezadu narazil do otáčejícího se vozu, druhý pravděpodobně do srny. Okolnosti obou nehod vyšetřuje policie. Další dvě nehody, při kterých zemřel motorkář, se staly na Přerovsku a Mostecku.

Prásk.tv píše:

Motorkáři
čtěte o tématu motorkáři na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Harley
aktualizováno 02.06.
Obří sraz

K Brnu se sjeli "harleyáři" z celé Evropy, jsou jich tisíce

Do Česka se po více než desetileté pauze sjeli majitelé motocyklů Harley-Davidson z celé Evropy. Do Pasohlávek u vodní nádrže Nové Mlýny jich do pátečního podvečera sjelo skoro deset tisíc.

Hromadná jízda za sraženého motorkáře
19.05.
smutné rozloučení

Motorkáři jízdou uctili kolegu, co zemřel po srážce s autobusem

Hromadnou jízdou městem dnes v Jihlavě známí a kamarádi uctili památku Lukáše Součka - motorkáře, který zemřel minulý čtvrtek, když se srazil s autobusem. Nehoda se stala na objízdné trase, když byla kvůli nehodě kamionu převážejícímu kyselinu uzavřená dálnice D1.

Motorkářský sraz v Poděbradech
aktualizováno 01.04.
VIDEO

Velkolepé zahájení sezóny: Do Poděbrad se sjelo 6 tisíc motorek

Přes 6 000 motorkářů se dnes sjelo do Poděbrad, aby slavnostně zahájili motorkářskou sezónu. Krásné stroje, burácivé motory a vůně benzínu přilákali do lázeňského města přes 15 tisíc fanoušků.

Dopravni nehoda motorky a osobniho vozu - 2
aktualizováno 28.03.
jeden mrtvý

Vážná nehoda motorek u Prahy. Dálnice D10 byla uzavřena

K vážné dopravní nehodě došlo v úterý odpoledne na začátku dálnice D10 z Prahy na Mladou Boleslav a Turnov. Na příjezdu do Prahy došlo podle prvotních informací k nehodě několika motocyklů. Na místě zasahovali záchranáři, kteří povolali i vrtulník.

Nehoda motorkáře
aktualizováno 07.03.
RADY A TIPY ŘIDIČŮM

Začátek sezóny je pro motorkáře smrtelně rizikový. Jak se chránit?

Víkendy jsou teplejší a prosluněnější, a tak se na silnicích po dlouhé zimě objevuje stále více motorkářů. Jde o rizikové období, kdy nehod motorek najednou rapidně přibývá. Jak se teď mají na silnicích chovat řidiči motorek i aut? Na co si dát pozor? Tlumočíme rady ředitele dopravní policie Tomáše Lercha.

Motorkáři
24.09.
Válka gangů

Libinu obklíčila policie. Bojí se další války motorkářů

Libina na Šumpersku je znovu obklíčena těžkooděnci se samopaly. Motorkářský gang Outlaws tam totiž zase pořádá sraz a policie chce zabránit další krvavé bitvě.

Sraz Harley-Davidson
05.09.
spanilá jízda Harleyů

To je pohled! Moderátorky TV Nova "osedlaly" pekelné stroje

Naleštěné mašiny, dámy ve vypasovaných bundách, ostří hoši v kožených kalhotách. Tak vypadalo sobotní odpoledne v hlavním městě. Do Prahy se sjelo přes dva tisíce různých typů motorek Harley Davidson a spanilou jízdu centrem Prahy si užívaly i některé tváře TV Nova.