Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

smutné rozloučení

Motorkáři jízdou uctili kolegu, co zemřel po srážce s autobusem

Hromadnou jízdou městem dnes v Jihlavě známí a kamarádi uctili památku Lukáše Součka - motorkáře, který zemřel minulý čtvrtek, když se srazil s autobusem. Nehoda se stala na objízdné trase, když byla kvůli nehodě kamionu převážejícímu kyselinu uzavřená dálnice D1.

Motorkářský sraz v Poděbradech
Aktualizováno 1.4. 2017 20:52
VIDEO

Velkolepé zahájení sezóny: Do Poděbrad se sjelo 6 tisíc motorek

Přes 6 000 motorkářů se dnes sjelo do Poděbrad, aby slavnostně zahájili motorkářskou sezónu. Krásné stroje, burácivé motory a vůně benzínu přilákali do lázeňského města přes 15 tisíc fanoušků.

Dopravni nehoda motorky a osobniho vozu - 2
Aktualizováno 28.3. 2017 20:15
jeden mrtvý

Vážná nehoda motorek u Prahy. Dálnice D10 byla uzavřena

K vážné dopravní nehodě došlo v úterý odpoledne na začátku dálnice D10 z Prahy na Mladou Boleslav a Turnov. Na příjezdu do Prahy došlo podle prvotních informací k nehodě několika motocyklů. Na místě zasahovali záchranáři, kteří povolali i vrtulník.

Prásk.tv píše:

Motorkáři
čtěte o tématu motorkáři na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Nehoda motorkáře
Aktualizováno 7.3. 2017 17:57
RADY A TIPY ŘIDIČŮM

Začátek sezóny je pro motorkáře smrtelně rizikový. Jak se chránit?

Víkendy jsou teplejší a prosluněnější, a tak se na silnicích po dlouhé zimě objevuje stále více motorkářů. Jde o rizikové období, kdy nehod motorek najednou rapidně přibývá. Jak se teď mají na silnicích chovat řidiči motorek i aut? Na co si dát pozor? Tlumočíme rady ředitele dopravní policie Tomáše Lercha.

Válka gangů

Libinu obklíčila policie. Bojí se další války motorkářů

Libina na Šumpersku je znovu obklíčena těžkooděnci se samopaly. Motorkářský gang Outlaws tam totiž zase pořádá sraz a policie chce zabránit další krvavé bitvě.

spanilá jízda Harleyů

To je pohled! Moderátorky TV Nova "osedlaly" pekelné stroje

Naleštěné mašiny, dámy ve vypasovaných bundách, ostří hoši v kožených kalhotách. Tak vypadalo sobotní odpoledne v hlavním městě. Do Prahy se sjelo přes dva tisíce různých typů motorek Harley Davidson a spanilou jízdu centrem Prahy si užívaly i některé tváře TV Nova.

divoká honička

Motorkáři prchali před policií! Jeden to napálil do vlaku! VIDEO

Dva mladíci na Českobudějovicku nesmyslně hazardovali se svými životy. Na terénních motorkách se snažili ujet policejní hlídce a vjeli přitom na přejezd, na kterém svítila výstražná světla - navíc ve chvíli, kdy přijížděl vlak. Jeden z nich sice policii ujel, druhý ale do jedoucího vlaku narazil. Jen shodou náhod se mu nic nestalo.

Nehoda motorkáře
Aktualizováno 18.7. 2016 20:59
tragická nehoda

Motorkáři skončili pod koly náklaďáku. Jeden muž nepřežil

Tragický střet motorky a nákladního auta u Lhotky nad Bečvou na Vsetínsku, si vyžádal jeden lidský život a těžké zranění. Kdo nehodu zavinil, zatím policisté vyšetřují.

Noční vlci v Praze
Aktualizováno 7.5. 2016 23:15
sledujeme putinovi motorkáři

Napětí v Praze: Noční vlci přijeli do centra a narazili na odpor

Prahou dnes projíždí ruští motorkáři, kteří si říkají Noční vlci. Jízdou po Evropě chtějí údajně oslavit výročí konce války, ale také jsou označováni jako nositelé ruské propagandy a velebení Vladimira Putina. Proto se proti nim chystají i protesty. K prvnímu většímu konfliktu došlo na Václavském náměstí, kde se odpůrci pokusili motorkářům jízdu překazit.

V ohrožení hlavně motorkáři

Tragický víkend na silnicích: Sedm osob zemřelo, desítky se zranily

Uplynulý víkend byl na silnicích tragický. Policejní statistiky zatím hovoří o sedmi mrtvých. Nejhorším dnem byla sobota, zemřelo 5 lidí. Podle policie dramaticky stoupl i počet těžce zraněných. Jen za pátek a sobotu jich bylo 35, nejvíc jich bylo mezi motorkáři.