Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

výbuch
29.12.
Odpaly na střelnici

Bedna, sklenice, plechovka i tvárnice. Petardy a pumy zničí vše!

Dva dny po sobě reportéři televize Nova koupili na pražské tržnici zakázanou pyrotechniku. Ta je přitom v rukou laiků velmi nebezpečná. A stejně nebezpečná může být i ta nižší kategorie, která je v obchodech legálně k dostání. Co exploze podobných petard a dělobuchů může způsobit? To jsme vyzkoušeli za vás.

Výbuch u soudu na Ukrajině - 5
30.11.
Jednání o vraždě

Horor u soudu! Otec oběti odpálil přímo v soudní síni dva granáty!

Brutální závěr mělo soudní jednání o vraždě v ukrajinském Nikopolu. Otec oběti přinesl do soudní síně dva granáty, které odpálil. Sám zemřel, dalších sedm lidí zranil.

Kim Čong-un, Donald Trump
aktualizováno 29.11.
Sankce, nebo válka?

"Postaráme se o to!" reagoval Trump po odpálení rakety KLDR

Severokorejský režim Kim Čong-una otestoval další mezikontinentální střelu. Po necelých tisíci kilometrech letu dopadla do moře u Japonska. Raketa by podle Severní Koreje mohla ohrozit i území Spojených států. Šéf Bílého domu Donald Trump plánuje vyhlásit proti Kimovu režimu další sankce.

Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

2077981
aktualizováno 29.11.
Další test

KLDR odpálila balistickou raketu! Doletí až do USA, tvrdí režim!

Severní Korea odpálila v úterý balistickou raketu, letěla východním směrem. Podle Pentagonu šlo o střelu mezikontinentálního doletu. Informovala o tom jihokorejská agentura Jonhap s odvoláním na generální štáb. Jde o první severokorejský test od poloviny září.

Záběry z výbuchu v Paříži - 2
26.04.
Atentáty v Paříži

Takhle se Brahim Abdeslam odpálil v Paříži. Záběry z kamery

V listopadu minulého roku zasáhli Paříž teroristé. Během několika útoků na různých místech města tehdy zamřelo 130 nevinných lidí. Sebevražednou akci v restauraci zachytily kamery.

KLDR, Kim Čong-un a testy zbraní - 2
18.03.
nové testy

KLDR odpálila rakety Rodong. Hrozí válkou a chřestí zbraněmi

Po nedávné hrozbě jaderným úderem proti USA a Jižní Koreji dnes v noci KLDR odpálila další dvě balistické rakety. Jedna ulétla asi 800 kilometrů, druhá se patrně rozpadla. Diktátor Kim Čong-un už minulý týden oznámil, že země dokázala zmenšit jaderné hlavice tak, aby se vešly právě do balistických raket.

robot golfista
09.02.
Hole-In-One

Robot ztrapnil všechny golfisty! Trefil jamku na jediný úder. 

Jamka zahraná na jediný úder je v golfu důvodem k oslavám. Bude se z toho ovšem radovat i robot?