Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

rekonstrukce bydlení na lodi

Na první pohled omšelá loď, ale interiér vám vyrazí dech! GALERIE

Bydlení na lodi má své kouzlo a lidé to vědí už desítky let. V současnosti se dají na trhu pořídit luxusní designové hausbóty nabité technologiemi a jejich prodeje již nějaký pátek celosvětově stoupají. Tohle je ale jiný případ!

netradiční bydlení

Růžový dům je hitem internetu! Můžete se v něm ubytovat i vy

Tento růžový dům vyvolal diskuze na sociálních sítích. Jeho interiér je propracovaný do posledního detailu a je za ním opravdu hodně práce. Někteří lidé se domem baví, jiní ho odsuzují, další ho obdivují. Jak se líbí vám?

úžasné fotky

Ve fantazii se meze nekladou: Tohle jsou nejzajímavější interiéry

Majitelé si své obydlí obvykle snaží přizpůsobit svým vlastním potřebám a vkusu. Některé interiéry jsou opravdu originální! Připravili jsme pro vás ukázku domů, o kterých se díky jejich neobvyklosti psalo po celém světě.

Prásk.tv píše:

Beckhamovi kupují sídlo za 27 milionů liber - 5
čtěte o tématu interiér na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

prosklený dům

Neobvyklá přestavba: Vodní nádrž proměnili na bydlení snů!

Manželský pár se rozhodl přestavět podzemní nádrž na vodu v rodinný dům. I když je čekal nelehký úkol, nad výsledkem se podivují i odborníci.

Nádraží v Mimoni
Aktualizováno 15.11. 2016 17:55
Vítěz soutěže

Nejkrásnější nádraží ČR stojí už 116 let, chtěli ho dokonce zbourat

Titul nejkrásnějšího nádraží v Česku získalo vlakové nádraží v Mimoni. Postaveno bylo už v roce 1900 a jeden čas se dokonce uvažovalo o jeho zbourání. Teď získalo v anketě tolik hlasů, že ostatní nominovaná nádraží neměla vůbec žádnou šanci.

foto+video co s ní bude?

OPUŠTĚNÁ MÍSTA: Krásnou budovu Invalidovny nikdo nechce!

Areál pražské Invalidovny zeje dlouhá léta prázdnotou. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových nedávno nabídl areál k prodeji, do vyhlášené aukce se však nikdo nepřihlásil. Co vše je za rekordní cenu necelých 640 milionů korun v nabídce? Podívali jsme se dovnitř!

KODIAQ
Aktualizováno 30.8. 2016 16:57
Škoda Kodiaq

Takhle bude vypadat uvnitř! Škoda odhalila interiér Kodiaqa

Mladoboleslavská automobilka poodhalila první detaily interiéru nového modelu Škoda Kodiaq, který oficiálně představí ve čtvrtek 1. září v Berlíně. Škodovka ukázala přístrojovou desku, multifunkční panel, zavazadlový prostor a také třetí řadu sedadel, Kodiaq bude totiž první sedmimístný model české automobilky.

Modernizace vodárny - 1
Aktualizováno 30.6. 2016 12:56
Originální nápad

Moderní bydlení ze staré vodárny! Jedinečný dům je na prodej

Není to obyčejná vodárna, ale unikátní projekt. Zchátralou vodárenskou věž architekt proměnil v úžasný dům, který britská veřejnost zná z televizního pořadu.

Psí bydlení
Aktualizováno 30.6. 2016 12:57
GALERIE NÁBYTEK PRO PSY

Správný pelíšek pro každý psí kožíšek! Pořiďte originální kousky

Každý majitel chce pro svého psího miláčka jen to nejlepší. Proto se dnes na trhu najde i nábytek pro psy. Do domu si tak můžete pořídit originální kousky, které obohatí váš interiér.

Dům, ve kterém se chodí vzhůru nohama - 5
Aktualizováno 30.6. 2016 12:58
NETRADIČNÍ VILA

Dům, kde je všechno vzhůru nohama. Může vyvolat závratě!

Také míváte někdy dojem, jako by byl celý svět kolem vás vzhůru nohama? Přesně takové pocity vzbuzují v návštěvnících domy, postavené právě tímto způsobem. Jeden takový je i v Číně.