Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kapsář - ilustrační foto
aktualizováno 07.12.
Boj se zločinem

Kapsáři mají žně, policisté ale nasadili novou fintu. VIDEO

Předvánoční čas je obdobím, na které se celý rok těší kapsáři. Ty pražské ale čeká nemile překvapení. Policisté mají novou fintu, jak na zlodějíčky vyzrát, a zatím funguje. Tři lapkové už skončili v policejních celách.

Vánoční trhy - Praha
01.12.
nenechte se napálit

Inspektoři prozradili nejčastější triky stánkařů! Na tohle pozor

Co by to bylo za předvánoční období, kdybychom si nedali svařák na adventních trzích. Nasát vánoční atmosféru řada lidí jezdí i za hranice. Na co byste si na trzích měli dát pozor?

Policie v metru
27.11.
Pronásledování kapsáře

Muž před policisty utekl do tunelu, metro na lince A se zastavilo!

Provoz v části linky metra A v Praze se v pondělí před polednem zastavil. Nebylo to ale kvůli poruše, do tunelu se totiž vrhl pravděpodobný kapsář, který se tak snažil uniknout policistům, kteří ho pronásledovali.

Prásk.tv píše:

Mikaela Kellner - 5
čtěte o tématu kapsář na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Kapsářky v akci
aktualizováno 14.11.
pozor na krádeže

VIDEO: Kapsáři před Vánoci řádí. Takhle se krade ve dvojici

Začínají vánoční nákupy a tedy období kapesních krádeží. Každý rok je to stejné, policie varuje, že ve většině případů zlodějům nahráváme sami. Stejně jako muž v Karlových Varech, který si v obchodě nehlídal cennosti a toho využily dvě sehrané zlodějky.

1767572
aktualizováno 09.07.
Nedají si pokoj

Nový fígl kapsářů: Dejte si pozor na jezdících schodech!

Policisté varují před novým trikem kapsářů. Ti se snaží okrádat cestující na eskalátorech pražského metra. Seskupí se kolem nich a bezpečnostním tlačítkem zastaví schody. V tlačenici pak své oběti připraví o peněženku.

Prodavačky si zahrály na policajtky. Chytili zloděje v prodejně
04.07.
Tvrdé tresty

Rodiče nutili děti krást peněženky a mobily! Skončili u soudu

Pařížský soud dnes potrestal až osmi lety vězení skupinu rumunských Romů, kteří nutili v ulicích francouzské metropole své děti krást mobilní telefony a peněženky.