Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Chrt
aktualizováno 07.12.
Neuvěřitelná krutost

Pes prohrál závod, majitel ho ubil. A to pořád není to nejhorší!

Celý svět šokoval případ z Číny. Majitel závodního chrta svého svěřence ubil poté, co zvíře prohrálo důležitý závod, na který muž vsadil velké peníze. A smrtí zvířete navíc jeho pomsta neskončila.

Marek z Robinsonova ostrova v tangách
aktualizováno 24.04.
Robinsonův ostrov

Na Ostrově bude veselo, jeden hráč vystrčí holý zadek! VIDEO

I v drsných podmínkách na Robinsonově ostrově si hráči užijí legraci. Důkazem bude pondělní díl, v němž všichni uvidí trochu víc, než by chtěli. Jeden ze soutěžících totiž prohraje sázku a bude se muset obnažit.

Unesená Káťa - 2
aktualizováno 27.01.
Co se stalo?

Káťa (10) se našla u staršího muže. Tvrdí, že ji vyhrál v kartách!

Dva dny pátrala policie na východě Ruska po teprve desetileté Ekaterině Bachurině. Když policisté dívku vypátrali, byla u čtyřicetiletého Sergeje Ponomareva. Strážci zákona jej podezřívají, že dívku unesl a zneužíval. Ten se brání, že ji na jejím otci Alexandrovi vyhrál v kartách!

Prásk.tv píše:

Nicola Murells
čtěte o tématu prohra na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

cyklista_nouma
22.12.
Trpká prohra

VIDEO: To je ňouma. Radoval se z vítězství a nechal se předjet

Neříkej hop, dokud nepřeskočíš… Přesně na to měl pamatovat cyklista, který zvedl ruce ve vítězném gestu a za pár sekund prohrál.

Rozzlobená miss
01.02.
Strhla ji korunku

Vicemiss neunesla prohru a tohle provedla vítězce! VIDEO

Na soutěžích miss se vítězky i poražené tváří, že si to přejí. Jenže občas je to jen "na oko". Tahle vicemiss rozhodně svoje zklamání z prohry neskrývala. Ze své konkurentky strhla korunku a ještě ji pořádně zatahala za vlasy!