Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mise nový domov: Tuny suti komplikovaly rekonstrukci - 2
30.11.
krušné dětství

Ostré hádky Michala s tátou: Běhaly po nich myši, on to neřešil

Středeční díl Mise nový domov byl jedním z nejsilnějších, které jste zatím měli možnost vidět. Michal zůstal po smrti tatínka sám v polorozpadlém domě. Ještě v devíti letech přitom netušil, že takhle nežijí i ostatní.

Mise nový domov: Tuny suti komplikovaly rekonstrukci
aktualizováno 29.11.
mise nový domov

Otec zanechal Michalovi nevítaný dárek. Může ho stát až 200 tisíc

Už dnes večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Tentokrát budou pomáhat Michalovi, kterému zemřel otec, což byl jediný příbuzný, kterého měl.

Výměna manželek: Sedmnáctiletá Iva se jako náhradní manželka neosvědčila! - 9
aktualizováno 04.09.
videoukázka výměna manželek

Iva (17) je dítě a sama má mimino! Nezvládá ho nakrmit ani přebalit

Ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí mladá maminka Ivana v zaběhnuté domácnosti se třemi dětmi a jestli se podaří Soně v náhradní rodině nastolit pro ni běžný chod.

Prásk.tv píše:

Mise nový domov_Michal Žižka
čtěte o tématu nepořádek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Squatteři zanechali v domech v Praze spoušť - 15
aktualizováno 13.06.
Všude nepořádek

Squatteři obsadili domy v Praze, zůstala po nich spoušť! GALERIE

Stát zveřejnil fotografie domů, do kterých v noci na neděli pronikla skupina squatterů. Zdi pomalovali nápisy a různými obrázky, nábytek naskládali do kouta, části ulámali. Všude byl nepořádek a prázdné lahve od piva.

Výměna manželek - Z luxusu na nafukovací matraci - 1
07.03.
premiérový díl

Z luxusu na nafukovací matraci! To ve Výměně manželek ještě nebylo

Ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí Danka ve velkém luxusním domě pod dohledem pedanta Vaška a jestli se dokáže Bára přizpůsobit skromným poměrům a jinému životnímu stylu v malém pražském bytě.

Výměna manželek: Předčasné ukončení? - 2
aktualizováno 01.03.
jak to dopadne?

Andrea se ve Výměně manželek totálně zhroutí! Ukončí to? VIDEO

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí Andrea s rázným tatínkem ve fungující domácnosti se třemi dětmi a zda se dokáže Paulína přizpůsobit zcela jinému vedení rodiny, navíc s tchyní v domě.

Výměna manželek: Neskutečné útoky tchyně na dceřina manžela! - 8
aktualizováno 22.02.
pustila se do zetě

Drsné útoky tchyně ve Výměně: "Lžeš jak dobytek," řvala na zetě

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát se můžete těšit na to, jak si poradí Míla s nemluvným manželem, dvěma malými dětmi a tchyní, která se do všeho plete. A dokáže se Alena přizpůsobit naprosto odlišné domácnosti s dospělými dětmi a pracovitým manželem?

Výměna manželek
aktualizováno 31.01.
premiérový díl

Drsná nehoda ve Výměně: Pavel přišel o prsty, rodinu živí manželka

Na obrazovky televize Nova se vrací premiérové díly oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí aktivní milovnice ručních prací Gábina v chaotické rodině a jestli se podaří mladé Veronice na druhé straně rozvířit stojaté vody a stereotyp poklidného domácího života.

Byt po neplatiči nájemného
aktualizováno 25.01.
nechutné bydliště

Neplatil nájem, doma měl skládku: Policie vrazila do bytu hrůzy!

Při vyklízení městského bytu dlouhodobého neplatiče nájemného v Brně se strážníci nestačili divit. Dlužník sice zmizel, pohled dovnitř byl ale otřesný. Žil mezi odpadky, byt zůstal v dezolátním stavu.

Výměna manželek: Deset dní na chatě plné mastnoty a prachu!
aktualizováno 14.11.
premiérový díl

Kristina z Výměny bude v šoku: Na záchodě najde něco nechutného!

Už ve středu večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jestli si poradí pořádkumilovná Kristina v chatě na samotě u lesa a zda se dokáže svéhlavá Lucie přizpůsobit úplně jinému chodu romské domácnosti.