Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Přístřešek v Jeseníkách na Císařské louce
včera 05:50
alkoholové večírky

Na horách postavili přístřešek za statisíce, Češi z něj udělali chlív!

Lesy ČR v posledních letech investovaly značné prostředky do vybudování naučných stezek a zázemí pro turisty. Někteří lidé si však těchto investic zřejmě neváží. Svědčí o tom jejich chování v novém přístřešku pro turisty v Jeseníkách. Ten je po roce provozu zanesen odpadky, prázdnými lahvemi od alkoholu a hromadou plastů.

Kulturní dům Střelnice
aktualizováno 18.02.
chátrající kulturák

Sjezd ČSSD v domě hrůzy: Plíseň, padající omítka a díra na záchodě

Sjezd sociálních demokratů se neobešel bez komplikací. Ráno se v Hradci Králové sjeli příznivci i odpůrci Miloše Zemana, který měl na pódiu vystoupení. Prezidentská kolona ale využila vjezd, u kterého nikdo nestál.

Iwona a Joachym z Výměny manželek
14.02.
život po natáčení

Iwona z Výměny: Sáhnul by na mě a zlámala bych mu ruce i nohy!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát to bylo hodně vyhrocené, Iwona v náhradní rodině musela bojovat s nechutnou špínou. A u osmi očí to dala Lence pořádně sežrat.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek - 14. 2. 2018 II - 16
čtěte o tématu nepořádek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Mise nový domov: Tuny suti komplikovaly rekonstrukci - 2
30.11.
krušné dětství

Ostré hádky Michala s tátou: Běhaly po nich myši, on to neřešil

Středeční díl Mise nový domov byl jedním z nejsilnějších, které jste zatím měli možnost vidět. Michal zůstal po smrti tatínka sám v polorozpadlém domě. Ještě v devíti letech přitom netušil, že takhle nežijí i ostatní.

Mise nový domov: Tuny suti komplikovaly rekonstrukci
aktualizováno 29.11.
mise nový domov

Otec zanechal Michalovi nevítaný dárek. Může ho stát až 200 tisíc

Už dnes večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Tentokrát budou pomáhat Michalovi, kterému zemřel otec, což byl jediný příbuzný, kterého měl.

Výměna manželek: Sedmnáctiletá Iva se jako náhradní manželka neosvědčila! - 9
aktualizováno 04.09.
videoukázka výměna manželek

Iva (17) je dítě a sama má mimino! Nezvládá ho nakrmit ani přebalit

Ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí mladá maminka Ivana v zaběhnuté domácnosti se třemi dětmi a jestli se podaří Soně v náhradní rodině nastolit pro ni běžný chod.

Squatteři zanechali v domech v Praze spoušť - 15
aktualizováno 13.06.
Všude nepořádek

Squatteři obsadili domy v Praze, zůstala po nich spoušť! GALERIE

Stát zveřejnil fotografie domů, do kterých v noci na neděli pronikla skupina squatterů. Zdi pomalovali nápisy a různými obrázky, nábytek naskládali do kouta, části ulámali. Všude byl nepořádek a prázdné lahve od piva.

Výměna manželek - Z luxusu na nafukovací matraci - 1
07.03.
premiérový díl

Z luxusu na nafukovací matraci! To ve Výměně manželek ještě nebylo

Ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí Danka ve velkém luxusním domě pod dohledem pedanta Vaška a jestli se dokáže Bára přizpůsobit skromným poměrům a jinému životnímu stylu v malém pražském bytě.

Výměna manželek: Předčasné ukončení? - 2
aktualizováno 01.03.
jak to dopadne?

Andrea se ve Výměně manželek totálně zhroutí! Ukončí to? VIDEO

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí Andrea s rázným tatínkem ve fungující domácnosti se třemi dětmi a zda se dokáže Paulína přizpůsobit zcela jinému vedení rodiny, navíc s tchyní v domě.

Výměna manželek: Neskutečné útoky tchyně na dceřina manžela! - 8
aktualizováno 22.02.
pustila se do zetě

Drsné útoky tchyně ve Výměně: "Lžeš jak dobytek," řvala na zetě

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát se můžete těšit na to, jak si poradí Míla s nemluvným manželem, dvěma malými dětmi a tchyní, která se do všeho plete. A dokáže se Alena přizpůsobit naprosto odlišné domácnosti s dospělými dětmi a pracovitým manželem?