Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Unavená žena - 1
30.10.
Rady a tipy

Podzimní únava a deprese jsou tu. Tyto triky vám zaručeně pomůžou

Chladné počasí a zkracování dnů může být pro některé lidi problémem. Ztrácíme energii, do ničeho se nám nechce a pořád bychom jen spali. S podzimní únavou však můžeme bojovat. Existuje několik rad, které nám pomohou cítit se plní života a nemít špatnou náladu. Především pomůže kvalitní spánek, zdravé stravování nebo pohyb. Náladu také zlepší i sex.

Spánek
aktualizováno 30.07.
Nejen pitný režim

Horko v Česku: 11 rad, jak usnout v rozpálené tropické noci

Česko zasáhla vlna veder, proto je potřeba dbát o pitný režim. Lidské tělo se totiž z větší části skládá z vody, kterou je potřeba pravidelně doplňovat. Kolik tekutin bychom ale denně měli vypít?

Kaufland
aktualizováno 03.01.
nesmyslné nařízení

Kaufland zakázal zaměstnancům v práci pít a jíst! Další den couvnul

Obrovskou vlnu nevole nejen mezi zaměstnanci vyvolalo interní sdělení společnosti Kaufland. Společnost v něm upravovala pravidla pro konzumaci jídla a pití zaměstnanců a prakticky z něj vyplývalo, že napít se mohou jen během přestávky. Pouhý den po zveřejnění společnost nařízení upravila.

Prásk.tv píše:

Poznejte jestli není s vaším tělem něco v nepořádku
čtěte o tématu pitný režim na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Žízeň
26.06.
máte dostatek tekutin?

Jak poznáte, že málo pijete? Pocit žízně to není! OTESTUJTE SE

Zvláště v horkém počasí by člověk měl více dbát na pitný režim. Nedostatek tekutin totiž může vést k vážným zdravotním problémům. Jak poznáte, že pijete dostatečně?

Bolest břicha
aktualizováno 01.02.
Rady odborníků

Čechy trápí infekce močových cest. Už je 100 000 nemocných!

Více než 100 000 obyvatel České republiky aktuálně trápí infekce močových cest. Jejich výskyt je na přelomu zimy a jara vysoký. Přichází po období viróz, chřipek a bronchitid, kdy je organizmus oslabený infekcí nebo antimikrobiální léčbou. V prevenci i léčbě infekcí močových cest hraje hlavní roli pitný režim.

Pitný režim
aktualizováno 22.10.
Radí lékař

Malý příjem tekutin škodí zdraví! Jaká pravidla je nutné dodržovat?

Voda je životně důležitou tekutinou v našem těle. Člověk dokáže přežít týdny bez jídla, ale pouze 2–3 dny bez vody. Některé nápoje se ale do pitného režimu nezapočítávají.

Pití vody
24.07.
upít se k smrti

Vodou se můžete i otrávit. Dejte si pozor, kolik jí vypijete! PŘÍZNAKY

Od malička nám vtloukali do hlavy, že pít je velmi důležité a v létě to platí dvojnásob. Už nám ale zapomněli říct, že vypít velké množství vody najednou nás může přivést do pořádných problémů.

Pitný režim
aktualizováno 22.06.
Výstraha meteorologů

Pozor na extrémní vedra! Hrozí kolaps, dehydratace i další potíže

Meteorologové vydali výstrahu před vysokými teplotami, které zasáhnou většinu naší republiky. A extrémní vedra mohou přinést i zdravotní komplikace.

Drinky na léto
08.06.
recepty pitný režim

Zdravě a chutně: Tyto výborné osvěžující drinky zvládne každý!

Aby tělo mohlo správně fungovat, je potřeba ho dostatečně zásobovat vodou - obzvlášť v horkých dnech. Pokud vás už ale omrzelo pít čirou tekutinu, máme pro vás hned několik inspirativních přírodních receptů na lahodné nápoje, které vás nejen osvěží, ale navíc vašemu tělu dodají energii a vitamíny.

Žena pije vodu
aktualizováno 07.01.
Úspěšná předsevzetí

Chcete v novém roce zhubnout a přestat kouřit? Stačí hodně pít!

Tři nejčastější novoroční předsevzetí bývají spojená s hubnutím, koncem kouření a pohybem. Všechna tři mají společný klíč k úspěchu, na který se často zapomíná a stále se najdou tací, kteří jeho účinek podceňují. Jde o pravidelný pitný režim! Jak moc může být užitečný?