Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Fotopast ve Zlíně - 3
24.06.
museli evakuovat 300 lidí

Kvůli bombové hrozbě evakuovali obchoďák, zřejmě to zavinil šmírák

Policisté museli před polednem evakuovat celé nákupní centrum ve zlínské čtvrti Malenovice. Zákazník obchodního domu našel v převlékací kabince podezřelý předmět. Policie povolala i pyrotechniky, ti ale zjistili, že nejde o bombu. V kabince totiž někdo schoval podomácky vyrobenou fotopast!

Šmírák s mobilem na záchodě
19.05.
voyeur dotočil

Muž si chtěl mobilem natočit cizí ženu na záchodě. Už ho mají

Brněnští policisté zadrželi voyeura, který si v tamním obchodním centru na dámských toaletách natáčel ženu na záchodě. Hrozí mu za to až dva roky vězení, kam má ale stejně brzy nastoupit za jiný trestný čin.

Úchyl - ilustrační foto
10.05.
voyerství

V Plzni řádil úchylák! Ke svému uspokojení zneužil i popelnici

Neskutečný pohled se naskytl ve středu okolo 3. hodiny ráno kolemjdoucímu, který procházel Žižkovou ulicí v Plzni. Spatřil sedmadvacetiletého muže, jak balancuje na popelnici, okny pozoruje nic netušící ženu a u toho masturbuje. Výtržník skončil v poutech a za výtržnictví mu teď hrozí až dva roky.

Prásk.tv píše:

Marcela Škábová a Mel Gibson
čtěte o tématu voyeur na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Sprcha
03.03.
Neunikl jim

Šmírák v Brně: Mladík si ve sprše na kolejích natáčel studentky

Nepříjemný zážitek za sebou mají studentky, které obývají vysokoškolské koleje v brněnských Žabovřeskách. Ve sprchách se je pokoušel natáčet dvacetiletý mladík. S pomocí spolužáka jej dívky zadržely a předaly policistům.

Milenci v posteli
09.07.
šmírování

V hotelu tajně natáčeli sex hostů! Záběry skončily na internetu

Otřesný případ porušování soukromí odhalil místní tisk v hotelu v zimbabwském městě Bulawayo. Hosty levnějších hotelů tam měli zaměstnanci natáčet při milostných hrátkách a videa pak umisťovat na internet.

Jihlavský šmírák Luboš Vondrák
aktualizováno 19.11.
chlípný pronajímatel

Špehoval nájemníky při sexu! Dostal 2,5 roku a zaplatí 130 tisíc!

Jihlavský soud znovu vynesl rozsudek nad 54ti-letým Lubošem Vondrákem, který je obžalován, že šmíroval a natáčel v koupelně bytu nájemníky při intimních hrátkách. Vondrákovi dnes soud potvrdil podmíněný dvou a půl letý trest. Navíc musí podnájemníkům zaplatit více než 100 tisícové odškodné.