Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž v letadle
08.03.
trapas v letadle

Muž si dělal dobře v letadle, další cestující ho u toho natočili! VIDEO

Šokující pohled se naskytl cestujícím, kteří seděli v letadle z Brazílie. Jeden z pasažérů totiž během letu sledoval porno a u toho masturboval. Celý incident zachytil na mobilní telefon pohotový pasažér.

Fotopast ve Zlíně - 3
24.06.
museli evakuovat 300 lidí

Kvůli bombové hrozbě evakuovali obchoďák, zřejmě to zavinil šmírák

Policisté museli před polednem evakuovat celé nákupní centrum ve zlínské čtvrti Malenovice. Zákazník obchodního domu našel v převlékací kabince podezřelý předmět. Policie povolala i pyrotechniky, ti ale zjistili, že nejde o bombu. V kabince totiž někdo schoval podomácky vyrobenou fotopast!

Šmírák s mobilem na záchodě
19.05.
voyeur dotočil

Muž si chtěl mobilem natočit cizí ženu na záchodě. Už ho mají

Brněnští policisté zadrželi voyeura, který si v tamním obchodním centru na dámských toaletách natáčel ženu na záchodě. Hrozí mu za to až dva roky vězení, kam má ale stejně brzy nastoupit za jiný trestný čin.

Prásk.tv píše:

Marcela Škábová a Mel Gibson
čtěte o tématu voyeur na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak plánovat a financovat dětské letní aktivity

Letní prázdniny se blíží. Pro děti je to úžasný čas, kdy si chtějí užívat volna.

Úchyl - ilustrační foto
10.05.
voyerství

V Plzni řádil úchylák! Ke svému uspokojení zneužil i popelnici

Neskutečný pohled se naskytl ve středu okolo 3. hodiny ráno kolemjdoucímu, který procházel Žižkovou ulicí v Plzni. Spatřil sedmadvacetiletého muže, jak balancuje na popelnici, okny pozoruje nic netušící ženu a u toho masturbuje. Výtržník skončil v poutech a za výtržnictví mu teď hrozí až dva roky.

Sprcha
03.03.
Neunikl jim

Šmírák v Brně: Mladík si ve sprše na kolejích natáčel studentky

Nepříjemný zážitek za sebou mají studentky, které obývají vysokoškolské koleje v brněnských Žabovřeskách. Ve sprchách se je pokoušel natáčet dvacetiletý mladík. S pomocí spolužáka jej dívky zadržely a předaly policistům.

Milenci v posteli
09.07.
šmírování

V hotelu tajně natáčeli sex hostů! Záběry skončily na internetu

Otřesný případ porušování soukromí odhalil místní tisk v hotelu v zimbabwském městě Bulawayo. Hosty levnějších hotelů tam měli zaměstnanci natáčet při milostných hrátkách a videa pak umisťovat na internet.

Jihlavský šmírák Luboš Vondrák
aktualizováno 19.11.
chlípný pronajímatel

Špehoval nájemníky při sexu! Dostal 2,5 roku a zaplatí 130 tisíc!

Jihlavský soud znovu vynesl rozsudek nad 54ti-letým Lubošem Vondrákem, který je obžalován, že šmíroval a natáčel v koupelně bytu nájemníky při intimních hrátkách. Vondrákovi dnes soud potvrdil podmíněný dvou a půl letý trest. Navíc musí podnájemníkům zaplatit více než 100 tisícové odškodné.