Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

voyeur dotočil

Muž si chtěl mobilem natočit cizí ženu na záchodě. Už ho mají

Brněnští policisté zadrželi voyeura, který si v tamním obchodním centru na dámských toaletách natáčel ženu na záchodě. Hrozí mu za to až dva roky vězení, kam má ale stejně brzy nastoupit za jiný trestný čin.

voyerství

V Plzni řádil úchylák! Ke svému uspokojení zneužil i popelnici

Neskutečný pohled se naskytl ve středu okolo 3. hodiny ráno kolemjdoucímu, který procházel Žižkovou ulicí v Plzni. Spatřil sedmadvacetiletého muže, jak balancuje na popelnici, okny pozoruje nic netušící ženu a u toho masturbuje. Výtržník skončil v poutech a za výtržnictví mu teď hrozí až dva roky.

Neunikl jim

Šmírák v Brně: Mladík si ve sprše na kolejích natáčel studentky

Nepříjemný zážitek za sebou mají studentky, které obývají vysokoškolské koleje v brněnských Žabovřeskách. Ve sprchách se je pokoušel natáčet dvacetiletý mladík. S pomocí spolužáka jej dívky zadržely a předaly policistům.

Prásk.tv píše:

Marcela Škábová a Mel Gibson
čtěte o tématu voyeur na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

šmírování

V hotelu tajně natáčeli sex hostů! Záběry skončily na internetu

Otřesný případ porušování soukromí odhalil místní tisk v hotelu v zimbabwském městě Bulawayo. Hosty levnějších hotelů tam měli zaměstnanci natáčet při milostných hrátkách a videa pak umisťovat na internet.

Jihlavský šmírák Luboš Vondrák
Aktualizováno 19.11. 2014 20:48
chlípný pronajímatel

Špehoval nájemníky při sexu! Dostal 2,5 roku a zaplatí 130 tisíc!

Jihlavský soud znovu vynesl rozsudek nad 54ti-letým Lubošem Vondrákem, který je obžalován, že šmíroval a natáčel v koupelně bytu nájemníky při intimních hrátkách. Vondrákovi dnes soud potvrdil podmíněný dvou a půl letý trest. Navíc musí podnájemníkům zaplatit více než 100 tisícové odškodné.