Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár v Hostivaři2 - 4
aktualizováno 11.05.
hasiči uspěli

Požár v Hostivaři definitivně uhasl. Policie v areálu zadržela svědka!

Požár průmyslové haly v pražské Hostivaři, který vypukl v úterý, se už podařilo definitivně uhasit. Poslední ohniska byla uhašena během včerejška a areál si tak mohli převzít kriminalisté, kteří začali s vyšetřováním. V areálu zadrželi jednoho svědka, který během požáru zmateně pobíhal kolem.

Požár v Hostivaři - 24
aktualizováno 09.05.
shrnutí zásahu

Ohnivé peklo v Hostivaři krotili hasiči 12 hodin! Záběry z vrtulníku

Úterní odpoledne narušil pět minut před jednou hodinou telefonát na tísňovou linku, podle kterého z haly v pražské ulici U Továren stoupal černý dým. Do Hostivaře proto okamžitě vyrazilo několik hasičských jednotek. To ale ještě hasiči netušili, proti čemu se budou muset postavit a že budou s plameny bojovat až do dalšího dne.

Sebevražda v dnešní ULICI - 9
aktualizováno 09.05.
toxické látky

Televize zrušila natáčení Ordinace i Ulice. Kvůli strachu o herce!

Úterní požár haly v pražské Hostivaři negativně ovlivnil také oblíbené seriály televize Nova. Ordinace v růžové zahradě 2 i Ulice se totiž v Hostivaři natáčejí.

Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Dohašování požáru v Hostivaři
aktualizováno 09.05.
zpoždění MHD

Po požáru v Hostivaři kolabovala doprava, čekalo se i půl hodiny

Kvůli dohašování ohromného požáru v pražské Hostivaři a uzavírce ulice U Továren kolabovala v blízkém okolí doprava. Autobusy městské hromadné dopravy musely být odkloněny, i tak ale v hustém provozu nabíraly až půlhodinové zpoždění. Toho například autobusy MHD dosahovaly i po jedenácté hodině.

Auto přejelo skupinu chodců na přechodu v Hostivaři
05.04.
VIDEO Dva mrtví

Tragédii na přechodu v Hostivaři zachytila kamera! Řidič vlétl do lidí

Na internetu se objevilo video z nehody v pražské Hostivaři, při níž 67letý řidič na červenou najel do lidí, kteří šli na přechodu pro chodce. Dva lidi zabil, další těžce zranil. Záběry dokazují, že ani na přechodu pro chodce, a i když máte zelenou, nejste v bezpečí.

Auto přejelo skupinu chodců na přechodu v Hostivaři
aktualizováno 16.03.
tragédie na přechodu

Vteřina před tragédií v Hostivaři: Řidič jel na červenou! NOVÉ FOTO

Úterní tragická nehoda v pražské Hostivaři si vyžádala dva lidské životy. Auto tam na přechodu srazilo skupinku čtyř chodců. Osudný moment zachytila průmyslová kamera. Z fotografie je jasně patrné, že řidič projel pod světly na červenou.

Dopravní nehoda na Švehlově ulici v Praze - 7
aktualizováno 15.03.
zemřeli dva lidé

Totální hyenismus! Hrdina zachraňoval zraněné. Byl okraden

Při tragické nehodě v pražské Hostivaři zemřeli dva lidé a dva další byli zraněni. Zraněným okamžitě přispěchal na pomoc dobrovolný hasič, jinak řidič tramvaje z vozovny Strašnice Karel Justian, který projížděl kolem. Když se snažil zachraňovat životy, byl okraden.

Auto přejelo skupinu chodců na přechodu v Hostivaři
aktualizováno 14.03.
Dva mrtví chodci

Tragédie na přechodu v Hostivaři: Policie hledá svědky nehody

Dva mrtvé chodce si vyžádala tragická nehoda, která se stala v úterý odpoledne na přechodu pro chodce v pražské Hostivaři. Auto tam srazilo ještě další dvě ženy, které byly převezeny do nemocnice. Policie teď shání svědky, kteří by příčinu tragické nehody pomohli objasnit.

Radovan Krejčíř
13.06.
Bydlení za miliony

Krejčíř se vrací do Česka! Syn gangstera v Praze koupil vilu!

Rodina Radovana Krejčíře se nenápadně vrací do Prahy. Starší syn slavného zločince, který momentálně sedí ve vězení v JAR, si totiž v Hostivaři koupil polovinu luxusní vily. Denise Krejčíře to přišlo na necelých 17 milionů korun.

Požár bytu v Hostivaři
aktualizováno 24.03.
Požár v Praze

V pražské Hostivaři hořel byt, hasiči evakuovali celou budovu!

V pražské Hostivaři hořel ve čtvrtek večer byt v panelovém domě! Hasiči na místo dorazili, když byl požárem zachvácen celý byt. Budovu evakuovali, zachránili 12 lidí. V péči záchranářů skončilo šest osob.