Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

smutný konec pátrání

Oběť záplav: Ztraceného muže (75) našli ráno v korytě potoka

Záplavy na severovýchodě Moravy mají svou první oběť. Pětasedmdesátiletého muže z Příbora bezúspěšně hledali záchranáři od pátečního večera.

únik plynu

Rodinná tragédie: V bytě našli své otrávené příbuzné, jeden zemřel!

Unikající oxid uhelnatý otrávil dvojici seniorů na Karvinsku, postaršímu muži přitom už lékaři nedokázali zachránit život. Žena byla ve vážném stavu převezena do nemocnice, rodina se z celé události vzpamatovává.

utíkal roky

Mladík lidem z účtú ukradl 3,5 milonu. Roky se skrýval u rodičů

Počítačový hacker, který se v roce 2006 naboural do desítek bankovních účtů klientů České spořitelny a převedl, z nich více než tři miliony korun, půjde na 6,5 roku do vězení. Rozhodl tak ostravský soud. Hacker se dlouhé roky před zákonem skrýval zabarikádovaný v domě svých rodičů.

Prásk.tv píše:

Dominika Myslivcová - 1
čtěte o tématu Moravskoslezský kraj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečnou vůni od Mary Kay

Oslavte dvacetiny Mary Kay stylově! Zapojte se do soutěže a vyhrajte vůni Mary Kay Eau So Cute™!

Vrah, který zabil nevlastní matlku
Aktualizováno 27.4. 2017 13:42
výjimečný trest

Mladík skončil kvůli zvlášť surové vraždě ve vazbě, mohl by utéct

Ondřej S. (24), který je obviněný z vraždy své nevlastní matky, skončil ve vazbě. Ve čtvrtek brzy ráno ho tam poslala soudkyně kvůli obavám, že by se mohl vyhýbat trestnímu stíhání. Vražda se stala v pondělí v Havířově - Prostřední Suché. Ondřej S. měl zaútočit na svou macechu velmi surově.

Policie vyšetřuje úmrtí - 4
Aktualizováno 25.4. 2017 18:17
násilné úmrtí

Z domku byla slyšet hlasitá hudba. Pak tam našli zavražděnou ženu

Vraždu ženy v Havířově vyšetřuje od pondělního odpoledne tamní kriminálka. Policie ale zatím nechce detaily o případu uvolnit. Pouze potvrdila, že policisté prověřují násilný trestný čin.

Spalničky
Aktualizováno 24.4. 2017 21:51
roste počet nemocných

Spalničky se dál šíří Českem. Jak je poznáte? PŘÍZNAKY NEMOCI

Epidemie spalniček, která se už skoro měsíc šíří Moravskoslezským krajem, nabírá na síle. Jen v minulém týdnu tam přibylo dalších 20 infikovaných. Počet nemocných tak stoupl už na sedm desítek. V nemocnici v Ostravě dokonce o víkendu zakázali návštěvy malých dětí.

Požár bytu v Ostravě a evakuace - 3
Aktualizováno 23.4. 2017 20:34
Galerie Požár bytu

Tragédie v Ostravě: Jeden člověk uhořel, 46 hasiči evakuovali

Jednu oběť si vyžádal noční požár bytu v ostravské ulici U Parku. Šest lidí, z toho dvě děti, museli záchranáři odvézt do nemocnice. Hasiči z domu vyvedli 12 lidí v dýchacích maskách a dalších 34 evakuovali.

Požár bytu v Ostravě a evakuace - 5
Aktualizováno 21.4. 2017 13:40
galerie milionová škoda

Požár domu v Ostravě: 18 lidí skončilo v péči záchranářů!

Požár bytu v osmipodlažním domě dnes ráno zaměstnal ostravské hasiče. Kouřem se při něm přiotrávilo 18 lidí, včetně policistů, kteří přijeli jako první na pomoc. Obyvatele domu hasiči vyváděli v maskách. Evakuovali jich desítky.

Hrozivá nemoc

Spalničky se šíří Českem! Komu hrozí a jak je poznat? PŘÍZNAKY

Epidemie spalniček udeřila hlavně v Moravskoslezském kraji. Onemocnění se dál šíří, lékaři evidují desítky případů. Nejvíce ohroženy jsou děti a také lidé, kteří nebyli očkováni, případně zdravotníci. Jak spalničky poznat a kdy je načase jít k lékaři?

Vrtulník - ilustrační
Aktualizováno 15.4. 2017 17:15
tragická nehoda

Přes zákaz řízení sedl mladík za volant, spolujezdce to stálo život

I když nesměl řídit, sedl si mladík (24) v noci na sobotu za volant, porušení zákazu skončilo tragédií. Auto vyletělo ze silnice a narazilo přímo do stromu. Řidič nehodu přežil, jeho mladší kamarád (†21) na místě spolujezdce ale takové štěstí neměl.