Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nadýchal 0,6 promile

Sedmák strhl v Ostravě ženě z krku řetízky, těžce ji při tom zranil

V polovině června zadržela ostravská policie teprve patnáctiletého žáka sedmé třídy, který při vystupování z tramvaje strhnul šestašedesátileté ženě z krku tři řetízky. Okradenou ženu při tom ošklivě zranil. Policisté hledají svědky brutální loupeže.

Bio tragédie
Aktualizováno Předevčírem 21:23
Vyšetřuje to kriminálka

Tragédie na Frýdecko-Místecku! V nádrži na bioplyn našli 2 mrtvé

V nádrži bioplynové stanice v obci Baška na Frýdecko-Místecku našli dvě bezvládná těla - zřejmě údržbáře. Jak se jejich těla do nádrže dostala, zatím není jasné. Policie v areálu zasahovala i ve večerních hodinách.

V bytě se při požáru našla mrtvola
Aktualizováno Předevčírem 21:52
tragická smrt

Horor v Ostravě: Muže zavraždili a zapálili! Policie řekla DETAILY

Když hasiči v úterý vyjížděli k požáru ubytovny v Ostravě - Vítkovicích, neměli vůbec tušení, jak děsivé překvapení je tam čeká. V zapáleném bytě našli mrtvolu muže. Policie už dříve naznačila, že by se mohlo jednat o vraždu.

Prásk.tv píše:

Dominika Myslivcová - 1
čtěte o tématu Moravskoslezský kraj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

Hrůzný nález

Horor v Ostravě: Hasiči v bytě objevili mrtvolu, asi jde o vraždu

Děsivé překvapení čekalo v úterý večer na hasiče, kteří byli v Ostravě - Vítkovicích přivolaní k požáru v jedné z místních ubytoven. Při hašení totiž požárníci objevili mrtvolu muže. Podle policie vše nasvědčuje tomu, že muže někdo zabil.

Za vraždu dítěte jí hrozí vyjmečný trest
Aktualizováno 21.6. 2017 21:38
hrozí jí výjimečný trest

Drsná vražda: Dívka měla zabalit dítě do tašky a strčit do skříně!

Až výjimečný trest hrozí 21leté ženě, která zavraždila svou novorozenou dceru. Podle obžaloby měla dítě po porodu zabalit do osušky, dát do igelitového pytle a schovat do skříně. Tělíčko se našlo až po 10 dnech. Případ začal projednávat Krajský soud v Ostravě.

Násilník z Ostravy
Aktualizováno 19.6. 2017 17:56
Ostravský násilník

Znásilňovač už na nikoho nezaútočí, chytili ho díky DNA

Muž, který se v Ostravě na konci května pokusil znásilnit šestadvacetiletou dívku, je od včerejška za mřížemi. Policisté ho dopadli díky DNA, která po něm na místě zůstala. Dívka se mu naštěstí ubránila.

testování žáků

Drogový skandál mezi deváťáky Orlové: Město reaguje testováním

Od září budou moci učitelé v Orlové nechat otestovat žáky na přítomnost drog. Město tak reaguje na alarmující zprávu z loňského roku, kdy až čtvrtina anonymně otestovaných deváťáků byla pozitivní na pervitin a marihuanu.

rozhodnutí soudu

Nejprve muž nabídl své známé pomoc, potom ji ale začal týrat

Mariana Jurašku (58), který podle obžaloby týral svoji známou, poslal olomoucký vrchní soud na sedm let do vězení. Muž z Ostravy nejprve nabídl důvěřivé ženě pomoc, když se ale k němu nastěhovala, začal ji fyzicky i psychicky napadat.

Vážná nehoda u čerpací stanice v Bohumíně
Aktualizováno 13.6. 2017 21:10
Děsivá nehoda

Senior tlačil kolo, tahač ho nejdřív srazil a pak dvakrát přejel

Nákladní tahač srazil v pondělí dopoledne v Bohumíně na Karvinsku devětasedmdesátiletého muže, který vedl kolo. Dvakrát jej pak přejel. Muž skončil v ostravské fakultní nemocnici s velmi vážným zraněním.

Deprimovaný muž na mostě - Ilustrační foto
Aktualizováno 12.6. 2017 15:54
demonstrativní sebevražda

Mladík přistihl snoubenku s jiným, řekl jí, že skočí z mostu pod vlak

Smutný okamžik v životě se rozhodl mladík z Opavy vyřešit velice netradičně. Svou snoubenku totiž přistihl při nevěře a tak jí řekl, že skočí z mostu pod vlak. Policisté mladého muže skutečně na mostě nalezli, ten jim ale vysvětlil, že je tomu trochu jinak, než se na první pohled zdá. Výhružkou chtěl svou přítelkyni totiž pouze vystrašit.