Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Útok žáků ve škole v Rusku - 2
aktualizováno 15.01.
útok v Rusku

Kluci na sebe ve škole vytáhli nože. Zranili deset žáků a učitelku

Učitelku a deset žáků pobodal ve škole v ruském Permu jeden z žáků. Minimálně dvě osoby byly zraněny těžce. Útočníka zadržela policie a je stíhán pro pokus o vraždu.

Stovka dětí měla na lyžáku střevní potíže
10.01.
Musela tam hygiena

Stovka dětí měla na lyžáku střevní potíže. "Viróza," tvrdí majitel chaty

Čtyři třídy ze dvou základních škol dnes ukončily v Peci Pod Sněžkou lyžařský výcvik dříve, než měly. Důvodem jsou střevní potíže desítek žáků i učitelů. Na Žižkovu boudu proto vyrazili také hygienici. Její majitel ale tvrdí, že si školáci virózu přivezli.

Vyšetření u doktora
aktualizováno 07.12.
nebezpečná nemoc

V Jihlavě se rozšířila epidemie příušnic. Očkování nezabírá

V Jihlavě se rozšířily příušnice. Nakazily se jimi desítky žáků na několika školách. Tam kde se už objevily se nyní musí dodržovat přísná opatření.

Prásk.tv píše:

Nevěsta
čtěte o tématu žáci na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Děti ve škole
30.11.
Školský ombudsman

Překvapivý trend: Učitelé si na šikanu stěžují víc než děti!

Když si školský ombudsman Ladislav Hrzal udělal statistiku toho, jaké stížnosti vlastně řeší, zjistil překvapivou věc - na šikanu si více stěžují učitelé než jejich svěřenci. Stěžují si jak na kolegy pedagogy, tak na nadřízené.

Studenti ve škole
16.10.
Neobvyklé rozhodnutí

Škola dovolí chlapcům spát na dívčích kolejích a nosit sukně

Britská soukromá škola umožní chlapcům, kteří se necítí spokojeni se svým pohlavím, nosit sukně a spát na dívčím internátu. Škola chce také zavést toalety bez rozlišování pohlaví a zajistit tak žákům pocit bezpečí.

KOŘENÍ: Škola volá
15.10.

KOŘENÍ: Škola volá

Možná jste si nevšimli, ale holčičky celého světa oslavily svůj svátek. Den dívky vyhlášený Organizací spojených národů se letos zaměřil na školní škamna.

Dítě ve stresu
04.10.
užitečné tipy

Šikana i ošklivé prostředí: Na děti ve škole doléhá stres! Co s tím?

Možná i vaše dítě se do školních lavic na začátku září těšilo, teď ale nechce o škole ani slyšet a domů se vrací ve špatné náladě. Zřejmě ho tedy trápí něco, k čemu dochází právě o přestávkách nebo při vyučování. Čtěte, jaké stresové faktory na školáky působí a jak se s nimi vypořádat.

Děti ve škole
31.08.
Počty ze škol

Do českých škol chodí 1,5 milionu dětí! O učiliště není zájem

Už v pondělí usednou do školních lavic noví prvňáčci, ale také ostřílení studenti. Loni počet žáků na základních školách překročil 900 tisíc, na střední studovalo 420 tisíc mladých. Zatímco počty na základce mírně rostou, na středních prudce klesají.

Učitelka dělala hvězdu bez kalhotek
aktualizováno 28.07.
video bez kalhotek

Nemravný omyl: Učitelka dělala před žáky hvězdu, ukázala vše

Suplování se vymstilo učitelce sborového zpěvu z Oklahomy, ta jen těsně unikla vězení za to, že omylem odhalila zadek a genitálie před celou třídou. K incidentu došlo ve chvíli, kdy dělala hvězdu, neměla na sobě ale kalhotky. Policie ji zatkla poté, co jeden ze studentů sdílel video na sociálních sítích.

Heather Robertsonová
02.07.
bylo jich několik!

Učitelka ze školky si užívala sex s dětmi! Měli i švédskou trojku

Američance hrozí až 40letý trest odnětí svobody. Učitelka ze školky měla podle policie sex se čtyřmi nezletilými chlapci.