Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Michal Tlusták
aktualizováno 02.03.
škoda 5 milionů

Nechal jsem spálit 58 obrazů, řekl kastelán policii. Našli jen rámy

Okresní soud v Břeclavi se v pátek zabýval případem zničených obrazů za 5 milionů korun. Podle obžaloby je nechal spálit bývalý kastelán valtického zámku Michal Tlusták.

Tragická nehoda v Šakvicích
aktualizováno 15.01.
tragické okolnosti

Žena zemřela na přejezdu. Svědci: Před smrtí se loučila s dětmi

Smrtí řidičky skončila v neděli srážka rychlíku s autem u Šakvic na Břeclavsku. Tragédii vyšetřují kriminalisté, kteří nevylučují sebevraždu. Podle informací TN.cz měla žena projet kolem aut a prorazit závory.

Smrtelná nehoda na D2 - 2
23.10.
Tragická nehoda

Dodávka narazila zezadu do kamionu. Spolujezdec zemřel

Vážná nehoda uzavřela v pondělí odpoledne sjezd z dálnice D2 u Břeclavi. Do kamionu zezadu narazila do kamionu. Řidič byl jen lehce zraněn, spolujezdec ale utrpěl vážná zranění, ve voze byl navíc zaklíněn. I když záchranáři nasadili vrtulník, který jej měl co nejrychleji přepravit do nemocnice, muž zraněním podlehl.

Obchodní sdělení

SNADNÝ ÚKLID = DVAKRÁT MÉNĚ PRÁCE DVAKRÁT RYCHLEJI

Mít čistou a zdravou domácnost nezabere díky správným pomocníkům mnoho času.

Smrtelná nehoda v Břeclavi - 1
aktualizováno 17.04.
velikonoční nehody

Auto narazilo do lampy, zdi, přípojky plynu a pak zabilo ženu

Tragická nehoda se včera v noci odehrála v Břeclavi. Řidič z dosud neznámých důvodů vyjel ze silnice, naboural do sloupu a plotu a srazil při tom i chodkyni. Ta na místě zemřela. Čtyři lidé, včetně řidiče z osobního vozu byli zraněni.

Bobr - ilustrační
06.04.
video záchranná akce

Zmatený bobr stavěl hráz u silnice. Strážníci ho přenesli do vody

Řidiči, kteří cestovali po státní silnici mezi Břeclaví a Podivínem, měli obavy o život bobra evropského. Vzácný vodní hlodavec se usídlil u vozovky a sledoval provoz. Hrozilo, že chráněné zvíře někdo přejede. Policii se ho podařilo odchytit a odvést ho do bezpečí.

V Břeclavi zahynul po srážce s cisternou cyklista
03.03.
Černý pátek

Hezké počasí vylákalo cyklisty, dva na Moravě zemřeli

Dva cyklisté v pátek ráno zahynuli na moravských silnicích. Oba po srážkách s většími vozidly. Jeden zemřel na Šumpersku, druhý v Břeclavi.

Přemysl Pazderka
aktualizováno 04.12.
ztracené dítě

Přemek zmizel před 20 lety: Prodali ho na orgány, myslí rodina

Přemysl Pazderka zmizel před dvaceti lety. Bylo mu pouhých 16 let, když ho jeho rodina naposledy spatřila. I po dlouhých letech pátrání nemají rodiče žádnou odpověď a netuší, co se tehdy vlastně stalo. Vyšetřování bylo opravdu podivné. Podle rodiny až zanedbané. Stanislava Pazderková po čase promluvila, jak to všechno bylo.

David Vácha - pátrání
aktualizováno 09.10.
Pátrání policie

POZOR! Utekl nebezpečný vězeň, může být i ozbrojen!

Z břeclavské vazební věznice utekl nebezpečný vězeň! Čtyřiatřicetiletý David Vácha může být ozbrojen, nepokoušejte se ho proto zastavit. Muž uprchl z věznení už poněkolikáté.

Všude byl rozsypaný náklad zubních past
aktualizováno 28.09.
nehoda na D2

Kamion zabloudil na opravovaný úsek dálnice, zůstal viset z mostu

Řidič kamionu zazmatkoval a vjel v úterý večer na Břeclavsku přes zákaz na rekonstruovaný úsek dálnice D2. Tahač vlétl do hromady štěrku, která ho vyhodila ze silnice tak, že zůstal viset z mostu.

Utopená dívka v řece Jihlavě - 4
aktualizováno 02.08.
Tragické pondělí

Chlapce (12) našli pátrači mrtvého, na Moravě utonuli i dívka a vodák

Hned třemi tragédiemi skončily v pondělí na jižní Moravě výlety k vodě. U Dolních Kounic zmizela pod hladinou 27letá žena, potápěči ji po 2 hodinách našli mrtvou. Po chlapci z Břeclavi pátrali od pondělního večera, našli ho taky utonulého. Na rakouské straně Dyje pak objevili mrtvého 34letého muže.