Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Uprchlý vězeň Michael Viktorín
dnes 07:55
policejní pátrání

Policie pátrá po uprchlém vězni, pomozte s jeho dopadením

Policie již od pondělí pátrá po uprchlém vězni Michaelovi Viktrorínovi. Ten měl odpoledne odejít z nestřeženého pracoviště v Břeclavi a nyní je neznámo kde. Podle policie se může hledaný nalézat také na Zlínsku.

Smrtelná nehoda motorkáře na Břeclavsku
31.05.
vyjeté koleje

Smrtelná nehoda na Břeclavsku. Motorkář nezvládl předjíždění

Tragická dopravní nehoda se stala včera okolo půl sedmé večer mezi Drnholcem a Novosedly na Břeclavsku. Řidič motocyklu Kawasaki nezvládl řízení po předjetí osobního vozidla. Po nárazu do sloupu zemřel.

Nemocnice Břeclav
aktualizováno 28.03.
personál na neschopence

Konflikt v Břeclavi: Příbuzní pacienta napadli lékařku a sestry!

Rvačku mezi příbuznými pacienta a personálem nemocnice v Břeclavi začala vyšetřovat policie. Celému incidentu přitom předcházela naprosto běžná situace. Rodina se šla zeptat na stav svého příbuzného, který ležel na oddělení ARO.

Obchodní sdělení

Objevte nepoznané končiny Řecka

Řecké ostrovy zná každý. My Vás ale nyní vezmeme na řeckou pevninu, na místo méně známé, ale o to krásnější…

Michal Tlusták
aktualizováno 02.03.
škoda 5 milionů

Nechal jsem spálit 58 obrazů, řekl kastelán policii. Našli jen rámy

Okresní soud v Břeclavi se v pátek zabýval případem zničených obrazů za 5 milionů korun. Podle obžaloby je nechal spálit bývalý kastelán valtického zámku Michal Tlusták.

Tragická nehoda v Šakvicích
aktualizováno 15.01.
tragické okolnosti

Žena zemřela na přejezdu. Svědci: Před smrtí se loučila s dětmi

Smrtí řidičky skončila v neděli srážka rychlíku s autem u Šakvic na Břeclavsku. Tragédii vyšetřují kriminalisté, kteří nevylučují sebevraždu. Podle informací TN.cz měla žena projet kolem aut a prorazit závory.

Smrtelná nehoda na D2 - 2
23.10.
Tragická nehoda

Dodávka narazila zezadu do kamionu. Spolujezdec zemřel

Vážná nehoda uzavřela v pondělí odpoledne sjezd z dálnice D2 u Břeclavi. Do kamionu zezadu narazila do kamionu. Řidič byl jen lehce zraněn, spolujezdec ale utrpěl vážná zranění, ve voze byl navíc zaklíněn. I když záchranáři nasadili vrtulník, který jej měl co nejrychleji přepravit do nemocnice, muž zraněním podlehl.

Smrtelná nehoda v Břeclavi - 1
aktualizováno 17.04.
velikonoční nehody

Auto narazilo do lampy, zdi, přípojky plynu a pak zabilo ženu

Tragická nehoda se včera v noci odehrála v Břeclavi. Řidič z dosud neznámých důvodů vyjel ze silnice, naboural do sloupu a plotu a srazil při tom i chodkyni. Ta na místě zemřela. Čtyři lidé, včetně řidiče z osobního vozu byli zraněni.

Bobr - ilustrační
06.04.
video záchranná akce

Zmatený bobr stavěl hráz u silnice. Strážníci ho přenesli do vody

Řidiči, kteří cestovali po státní silnici mezi Břeclaví a Podivínem, měli obavy o život bobra evropského. Vzácný vodní hlodavec se usídlil u vozovky a sledoval provoz. Hrozilo, že chráněné zvíře někdo přejede. Policii se ho podařilo odchytit a odvést ho do bezpečí.

V Břeclavi zahynul po srážce s cisternou cyklista
03.03.
Černý pátek

Hezké počasí vylákalo cyklisty, dva na Moravě zemřeli

Dva cyklisté v pátek ráno zahynuli na moravských silnicích. Oba po srážkách s většími vozidly. Jeden zemřel na Šumpersku, druhý v Břeclavi.

Přemysl Pazderka
aktualizováno 04.12.
ztracené dítě

Přemek zmizel před 20 lety: Prodali ho na orgány, myslí rodina

Přemysl Pazderka zmizel před dvaceti lety. Bylo mu pouhých 16 let, když ho jeho rodina naposledy spatřila. I po dlouhých letech pátrání nemají rodiče žádnou odpověď a netuší, co se tehdy vlastně stalo. Vyšetřování bylo opravdu podivné. Podle rodiny až zanedbané. Stanislava Pazderková po čase promluvila, jak to všechno bylo.