Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policisté - ilustrační foto
aktualizováno 20.11.
Smrt policisty

Policista zemřel vlastní rukou! Jeho tělo se našlo ve Frýdku-Místku

Vlastní rukou ukončil svůj život policista v úterý dopoledne ve Frýdku-Místku. Jeho tělo se našlo u vodní nádrže Olešná. Případ řeší moravskoslezští policisté.

Sanita
28.10.
Tragická sobota

Dvěma ženám na Ostravsku už záchranáři nedokázali pomoci

Záchranáři v Moravskoslezském kraji vyjížděli v sobotu odpoledne ke dvěma případům, kdy již zraněným ženám nemohli pomoci. Šestaosmdesátiletá žena zemřela po pádu z okna, čtyřiapadesátiletou přejel vlak.

Požár obchodního domu ve Frýdku Místku
07.07.
devastující oheň

V supermarketu hořelo během dne dvakrát! Škody jdou do milionů

Škodu ve výši čtyři miliony korun napáchal noční požár supermarketu ve Frýdku-Místku. Jeho likvidace zabrala dvaceti hasičům čtyři hodiny, na místo vyrazili také chemici a policejní pes. Většina zboží je na odpis. V supermarketu navíc nehořelo ten den poprvé.

Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Dopravní nehoda ve Frýdku-Místku
aktualizováno 24.06.
Dopravní nehody

Nehody v sobotu komplikovaly dopravu. I přes policejní kontroly

I přes oznámené rozsáhlé policejní kontroly se v sobotu na silnicích stalo hned několik vážných dopravních nehod. Bouralo se na Vsetínsku, Mělnicku, v Kolíně, Frýdku-Místku nebo na dálnici D1. Mezi zraněnými jsou i děti.

Uzavřený most
aktualizováno 16.04.
bezpečnostní opatření

Část města odřízli od světa! Lidé se auty ani nedostanou domů

Část obyvatel Frýdku-Místku se ocitla odříznutá od okolního světa. Město tam uzavřelo silniční most přes potok a obyvatelé se tak nemohou auty dostat ke svým domovům.

Dům kde se netopí
18.03.
problémy s teplem

Před lety majitel odpojil topení, rodiny teď mrznou každou zimu

Rekordně nízké teploty velmi těžce snáší obyvatelé bytového domu ve Frýdku-Místku, rodiny tam mrznou několik zim po sobě. Teplo jim v roce 2014 poprvé odpojil majitel domu Jakub Smolík, kterého loni odsoudili a měl si odsedět šest a půl roku. Už sedm měsíců se ale ukrývá a byl na něj dokonce vydán zatykač.

Sanitky
16.03.
Krůček od tragédie

Tři malé děti se v bytě přiotrávily plynem. Skončily v nemocnici

Tři malé děti a jeden dospělý se v pátek ráno otrávili oxidem uhelnatým. Záchranáře do domu ve Frýdku-Místku zavolali okolo 6. hodiny ráno. Postižená čtveřice trpěla bolestmi hlavy, někteří členové domácnosti dokonce kolabovali. Záchranáři je rozvezli do nemocnic.

Myslivec omylem postřelil kolegu
28.02.
dostal podmínku

Myslivec omylem postřelil dvě ženy. Na hony však může dál

Státní zástupce zastavil stíhání myslivce, který v listopadu loňského roku na honu na Frýdecko-Místecku postřelil dvě ženy. Byla mu stanovena roční zkušební doba.

Autobus málem na přejezdu smetl vlak
aktualizováno 27.02.
neuvěřitelný hazard

Řidič autobusu ohrozil lidi! Vjel na přejezd, přiřítil se vlak. VIDEO

Neuvěřitelného hazardu se životy se dopustil ve Frýdku-Místku řidič (57) linkového autobusu, který vjel na železniční přejezd ve chvíli, kdy se k němu řítil vlak. Ignoroval světelnou signalizaci, od tragédie ho dělila vteřina.

Důl Paskov
aktualizováno 06.12.
nemohou ho zlikvidovat

Důl je osm měsíců uzavřen, přesto se do něj sypou miliony

Do Dolu Paskov u Frýdku Místku, který je už osm měsíců uzavřený, stále tečou desítky milionů korun. Společnost OKD ho zatím nemůže zlikvidovat, jak bylo původně v plánu, nemá na to totiž povolení.