Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žralok v Marsa Alam
aktualizováno 21.08.
smrt turisty

Nenoste zářivé plavky ani řetízky, doporučují úřady po útoku žraloka

Nejen Českou republikou otřásl smrtící útok žraloka na turistu Petra (†42), Egypt v reakci na poměrně velký počet útoků zavedl nová doporučení a pravidla pro oblast Marsá Alam, která by měli dodržovat cizinci i místní.

Pláže v Dubaji
05.03.
velká nádhera

Nejkrásnější pláže Dubaje: Tady by chtěl odpočívat každý! GALERIE

Dubaj je jedno z nejmodernějších měst na světě. Má obrovské mrakodrapy, umělé Palmové ostrovy nebo slavný hotel Burdž al-Arab, kterému se pro jeho tvar přezdívá plachetnice. Turisty také láká mimo jiné na úžasné a různorodé pláže, ze kterých si vybere snad každý.

10 nejlepších pláží v Evropě
22.02.
hodnocení cestovatelů

Už víte, kam letos na dovolenou? Tohle jsou nejlepší pláže Evropy

Hledáte inspiraci, kam se vydat na letní dovolenou? Trip Advisor uveřejnil žebříček nejlepších pláží na světě pro rok 2018 podle hodnocení cestovatelů. Zároveň uveřejnil žebříček nejlepších pláží v evropských destinacích. Podívejte se na deset nejlepších z nich.

Prásk.tv píše:

Turista si chtel přivézt suvenýr
čtěte o tématu pláže na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Kroupy na pláži
aktualizováno 26.07.
Sněhobílé pláže

Bouře v Itálii! Pláže zasypaly kroupy o velikosti tenisáků

Pobřeží Jaderského moře zasáhly silné bouře s krupobitím, které přebarvily pláže na sněhobílé. Bouře zasáhla také město San Benedetto del Tronto nebo Toskánsko.

Koupání a pláže v okolí Zadaru
aktualizováno 21.06.
Seriál TV NOVA

Kde v okolí Zadaru je nejlepší koupání? Záleží na vkusu

Štáb televize Nova se vydal do letoviska Zadar v severní Dalmácii a zjišťoval, co mohou letos v létě čeští turisté očekávat. Dnešní díl je o tom, co láká na dovolenou k Jadranu nejvíce - tedy o moři a plážích.

Zima trápí Evropu
aktualizováno 19.01.
extrémní počasí

Evropu sevřel tuhý mráz! Pláže ve Španělsku pokryl sníh

Mrazy svírají téměř celou Evropu a to i místa, kde by to jejich obyvatelé rozhodně nečekali. Sníh a mráz překvapil například jih Španělska, který na teploty pod nulou není vůbec připravený. Zemi zasáhlo nejvydatnější sněžení za posledních 35 let. Sněžilo dokonce i na plážích a na ostrově Mallorca.

Opalování
aktualizováno 15.08.
Podzimní dovolená

Nestihli jste dovolenou v létě? PŘEHLED, kde je teplo i na podzim

Nestihli jste dovolenou v létě? I na podzim najdete destinace, kde si užijete sluníčka a opálíte se u moře. Existují i místa, kde ta pravá turistická sezóna začíná až v září nebo v říjnu.

Španělsko zakazuje zabírání místa na pláži ručníkem
15.08.
neplaťte zbytečně

Pozor na ručníky! Španělsko zakazuje zabírání místa na plážích

Stále větší počet španělských měst a obcí podniká opatření proti lidem, kteři si nechávají na pláži opuštěné osušky a jiné věci, aby si obsadili dobré místo. Lidem, kteří budou přistižení, hrozí vysoké pokuty.

Španělsko
06.08.
Inspirujte se

To nejlepší ze Španělska: Divoké hory, bílé pláže i malebná města

Úchvatné památky, moderní budovy i písečné pláže. Španělsko ukrývá mnoho krás, ať už přírodních nebo třeba architektonických. I proto patří jihoevropská země k nejoblíbenějším destinacím Čechů. Podívejte se, kam ve Španělsku vyrazit.

Nejkrásnější pláže v Chorvatsku - Pag
01.07.
dovolená s dětmi

Zabavte děti a sami si užívejte! Toto jsou NEJ PLÁŽE Chorvatska

Chorvatsko u Čechů dlouhodobě platí za jedničku, co se týče dovolených u moře. A dávno už to nejsou jen betonové plácky, které Jadranské moře omývá. Exotiky si tady i s dětmi můžete užít za pár kaček.