Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nechutný případ

Matky prodávaly vlastní děti pedofilům! Na sex i týrání

Policisté odhalily dvě sestry, které prodávaly své děti! Muži si s nimi mohli za peníze dělat, co chtěli. Někteří je mučili, další sexuálně zneužívali. Některým dětem bylo pouhých pět let. Šokující případ se stal na Filipínách.

Šárka zemřela při potápění v Egyptě - 1
Aktualizováno 15.3. 2017 16:53
tragická dovolená

Dva čeští turisté se utopili při potápění v jezeře na Filipínách

Dva čeští turisté se utopili při potápění v jezeře Kayangan na filipínském ostrově Coron. V zemi byli se skupinou 13 dalších Čechů.

Teror na Filipínách

Objevili tělo a hlavu německého turisty. Popravili ho islamisté

Vojáci objevili na Filipínách mrtvolu Němce, kterého zavraždila místní teroristická organizace. Džihádisté, kteří spolupracují i s Islámským státem, zveřejnili tento týden video z mužovy popravy. Armáda teď našla jeho tělo a hlavu.

Prásk.tv píše:

Robinsonův ostrov
čtěte o tématu Filipíny na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Unesený Jürgen Kantner
Aktualizováno 27.2. 2017 13:42
teror na filipínách

Uneseného turistu zavraždili. Únosci zveřejnili video z popravy

Filipínská teroristická skupina Abu Sayyafa dnes zveřejnila video, na němž je nejspíš vidět vražda sedmdesátiletého německého rukojmího, uvedla agentura DPA.

záhadné zvíře

Moře vyplavilo tajemné monstrum. Je obrovské, bílé a chlupaté!

Obří chlupaté zvíře objevili obyvatelé na břehu pláže v Cagdainao na Filipínách. Vyplavilo ho tady moře. Lidé se teď dohadují, co je zvíře vlastně zač.

Filipíny zasáhlo silné zemětřesení
Aktualizováno 11.2. 2017 14:47
desítky otřesů

Filipíny postihlo silné zemětřesení, zemřelo nejméně 15 lidí

Ničivé zemětřesení o síle 6,5 stupně Richterovy škály zasáhlo v pátek v noci filipínské město Mindanao. První zprávy hovořily o čtyřech obětech, počet mrtvých ale podle portálu RT vzrostl na patnáct. Nejméně devadesát lidí se při otřesech zranilo. Mnoho budov bylo poškozeno, na mnoha místech nejde elektrický proud.

legové pochoutky

Neobvyklý podnik: Tohle je bistro pro milovníky Lega! GALERIE

Stavebnice Lego je populární po celém světě. Na zcela novou úroveň ale zálibu v této hračce posunuli na Filipínách – otevřeli zde legovou restauraci, kde je i servírované jídlo ve tvaru lego-kostek!

Iris Mittenaere
Aktualizováno 30.1. 2017 10:50
líbí se vám?

Blondýnám odzvonilo! Miss Universe ovládly brunety! FOTKY

Svět zná novou vítězku soutěže krásy Miss Universe 2016. Ovládla ji 24letá Francouzka Iris Mittenaereová, studentka zubní chirurgie z Lille. Druhá skončila 25letá Haiťanka Raquel Pélissierová, na třetím místě se umístila 23letá Kolumbijka Andrea Tovarová.

přírodní katastrofa

Přes Filipíny se přehnal tajfun, pod vodou zůstaly celé oblasti

Filipíny se vzpamatovávají z úderu super tajfunu Nina, který v době Vánoc vyhnal z domovů téměř půl milionu lidí. Některé oblasti úplně odřízl od světa a tisíce lidí uvízly v přístavech. Jedinou alespoň trošku pozitivní zprávou je, že tajfun, který měl být jedním z nejničivějších v historii, nad pevninou zeslábl a zatím má jen čtyři oběti.

lidé v ohrožení

Filipíny zasáhl ničivý tajfun. Lidé odmítli evakuaci kvůli Vánocům

Ničivý tajfun Nock-Ten zasáhl v neděli ostrov Catanduanes na Filipínách. Místní úřady varují před záplavami, sesuvy půdy a vlnami tsunami, které mohou dosáhnout 2,5 metru. K evakuaci vyzvaly statisíce lidí. Ti se ale odmítají vzdálit ze svých domovů a pokračují v oslavách vánočních svátků.