Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda na přechodu pro chodce - ilustrační - 3
07.12.
Smrtelná nehoda

Náklaďák zabil chodkyni a odjel. Policie shání záběry z jiných aut

Policisté z Bíliny na Teplicku od čtvrtečního dopoledne vyšetřují smrtelnou nehodu, při níž nákladní auto smetlo a zabilo starší chodkyni. Šofér náklaďáku ovšem nezastavil a odjel. Policisté tak hledají svědky.

Nehoda na Slovensku
03.07.
"Pomoz mi!"

Matěj (18) zemřel při nehodě, chvíli před smrtí poslal záhadný vzkaz!

Oslava konce školního roku skončila pro osmnáctiletého Matěje tragicky. Student ze slovenské Žiliny pak sednul do auta, které řídil jeho kamarád. Ten byl ale opilý a s autem narazil do sloupu. Matěj nepřežil. Krátce před nehodou ale poslal záhadnou zprávu.

Šikanovaná holčička prosí o pomoc
20.06.
zoufalá prosba

Spolužáci jí přejí smrt: Šikanovaná dívenka volá o pomoc! PETICE

Je jí teprve dvanáct let a prožívá peklo, jaké si mnozí z nás ani nedokážou představit. Spolužáci ji tak moc nenávidí, že Tayle přejí smrt. Každý den ji na chodbách šikanují, nadávají a sexuálně obtěžují. Škola ale přivírá před problémem oči a dívka tak prosí o pomoc veřejnost.

Prásk.tv píše:

Angelina Jolie
čtěte o tématu prosba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Pes potřebuje pomoc
aktualizováno 17.07.
Prosba

Labrador se zranil při koupání! Nutně potřebuje operaci, pomozte

Rodina se stará o labradora, který se zranil při koupání ve vaně, ale nemá finanční prostředky, aby mu zajistila lékařské ošetření, proto prosí o pomoc.