Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ilja Stavsky
18.02.
Pád ruského letadla

Jasnovidec spatřil svoji smrt, tak změnil plány. Osudu stejně neunikl

Jediný den před smrtí nahlédl jasnovidec Ilja do křišťálové koule a viděl svůj konec. Obrazy si ale špatně vyložil a místo toho, aby zrušil let, se rozhodl neslavit své narozeniny. Zemřel v neděli spolu s dalšími 70 lidmi, když se ruské letadlo směřující do Orsku zřítilo.

Vyšetřování pádu ruského letadla
14.02.
Letecká tragédie

Vyšetřovatelé: Za pádem letadla je chyba pilotů! Nezapnuli vyhřívání

Zřejmě lidská chyba stála za nedělním zřícením ruského letadla nedaleko Moskvy. Podle vyšetřovatelů piloti nezapnuli vyhřívání, proto zamrzly senzory a ukazatele rychlosti. Posádka se pak řídila chybnými údaji. V troskách letounu zahynulo všech 71 pasažérů.

Vyšetřování pádu ruského letadla
aktualizováno 13.02.
Neštěstí v Rusku

Za pádem letadla mohl být zamrzlý ukazatel. Piloti hlásili problémy

Piloti letadla, které se v neděli zřítilo nedaleko Moskvy, hlásili před startem problémy. I přesto se rozhodli vzlétnout. Podle předběžných výsledků vyšetřování mohl pád letounu způsobit poškozený ukazatel rychlosti. V troskách zemřelo 71 lidí, pátrači už objevili 1500 částí těl.

Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Vyšetřování pádu ruského letadla
aktualizováno 12.02.
Na narozeniny

Muž měl sedět ve zříceném letadle, život mu zachránila náhoda!

Šťastná náhoda zachránila život Maksimovi, který měl cestovat letadlem An-148. Na palubu letounu, který se krátce po startu zřítil, nakonec nenastoupil. Věc je o to tajemnější, že Rus zrovna v den leteckého neštěstí slavil narozeniny.

Oběti leteckého neštěstí v Rusku - 1
aktualizováno 12.02.
Postupná identifikace

Při letecké tragédii zahynuly i děti! Naďa (5) umírala po boku matky

Při leteckém neštěstí nedaleko Moskvy vyhasly životy 71 lidí. Mezi oběťmi tragédie jsou i děti se svými rodinami - nejmladší holčičce bylo pět let. Úřady zemřelé postupně identifikují, některá těla jsou ale podle techniků nerozpoznatelná.

Letecká show: Italská stíhačka spadla do vody, pilot zemřel
aktualizováno 26.09.
Chvíle hrůzy

VIDEO: Stíhačka se na leteckém dni zřítila do moře, pilot zemřel

Hodně děsivou vzpomínku si v neděli z letecké show v Itálii odnesli přihlížející diváci. Z první ruky totiž mohli sledovat, jak se jedna z účinkujících stíhaček zřítila do moře.

Rodina zemřela při pádu letadla
aktualizováno 15.04.
Obrovská tragédie

Při pádu letadla zemřela celá rodina! Z posledních slov mrazí

Malé letadlo se čtyřčlennou rodinou na palubě se zřítilo nad americkou Alabamou. Čtveřice se vracela z dovolené, když je po cestě zastihla silná bouřka a otec, který pilotoval, ztratil nad letounem kontrolu.

Na obchodní centrum v Melbourne se zřítilo letadlo - 1
aktualizováno 21.02.
Tragédie v Melbourne

Malé letadlo trefilo obchodní centrum! Pět lidí nepřežilo! VIDEO

Na obchodní středisko v australském Melbourne se zřítilo letadlo! Tragédie si vyžádala pět obětí, všechny cestovaly malým letounem. Obchodní centrum bylo prázdné, mělo otevřít za necelou hodinu. Oznámily to místní úřady.

Zřícené letadlo v Kolumbii - 4
aktualizováno 07.12.
Vyšetřování pokračuje

Dispečerka letu smrti utekla za hranice! Šéfa aerolinek zadrželi

Dispečerka aerolinek LaMia, jejichž letadlo se minulý týden zřítilo i se 77 lidmi na palubě, utekla do Brazílie. Bála se prý o vlastní bezpečnost. Bolivijské úřady mezitím zadržely šéfa společnosti a další dva zaměstnance. Při pádu zahynulo 71 lidí, přežilo 6.

Zřícené letadlo s fotbalisty
aktualizováno 02.12.
Mrazivé svědectví

Děsivá pravda o letu smrti: Hledali herní konzoli a nestihli natankovat

Letecké neštěstí v Kolumbii, při kterém zemřelo 71 lidí, zavinila zřejmě naprostá banalita. Podle hráče, který kvůli zranění na zápas neletěl, jeden z fotbalistů hledal herní konzoli. Proto se let zpozdil o 20 minut a pilot nestihl doplnit palivo, kde měl.