Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pád mladého páru z vyhlídky - 4
20.09.
z osmi metrů do rokle

Milenci napodobovali scénu z Titanicu! Spadli z vyhlídky v Jičíně

Tragicky mohla skončit romantická schůzka mladého páru v Jičíně. Na vyhlídce Milohlídky si chtěli přehrát slavnou scénu z filmu Titanic. Jenže na rozdíl od herečky oni skutečně letěli - z osmimetrové výšky dolů do rokle.

Vražda v Lázních Bělohrad
aktualizováno 13.08.
smutná zpověď vražda v lázních bělohrad

Kamarádka vyvražděné rodiny: "S přítelem se moc neukazovala!"

Českem otřásá nedělní brutální vražda dvou žen a malého chlapečka v Lázních Bělohrad na Jičínsku. Nejvíc zpráva o smrti zasáhla příbuzné a přátele. Jedna z kamarádek zavražděné ženy vůbec nechápe, jak se něco takového mohlo stát a doufá, že pachatel bude potrestán.

Tragická nehoda na Jičínsku - 6
aktualizováno 17.05.
smrtelná nehoda

Mladík naboural popeláře! On nepřežil, z auta zbyl jen šrot!

Tragická nehoda se ráno stala u Kumburského Újezdu na Jičínsku. Srazil se tam popelářský vůz s osobním autem, ve kterém zemřel 22letý řidič. Podle policie mladík zřejmě nedobrzdil a střetu se nedokázal vyhnout.

Obchodní sdělení

Český vynález – nová chytrá potravina pro 21. století

Kontaktní čočky, silon, krevní skupiny nebo kostka cukru, to jsou jen některé z mnoha českých vynálezů, kterými se Češi mohou chlubit, a které se rychle a se samozřejmostí zabydlely v životě miliónů lidí po celém světě.

Horor v sauně: Ženy zlomily kliku a zemřely uvnitř - 6
19.04.
podivné okolnosti

Smrt matky s dcerou v sauně: Tyto chyby je stály život! ANALÝZA

Dvě ženy zemřely v podomácku vyrobené sauně. Případ, o kterém píší média po celém světě, vyvolává řadu otázek. Kde všude se stala chyba?

Nehoda na obchvatu Jičína
aktualizováno 10.04.
záchranné práce

Osobák na obchvatu Jičína vletěl do kamionu! Dva mrtví, tři zranění

Osobní auto na obchvatu Jičína ze zatím neznámých důvodů přejelo do protisměru, kde se čelně srazilo s kamionem. Dva lidé na místě zemřeli, další 3 utrpěli těžká zranění, kvůli kterým k místě nehody zamířily dva vrtulníky. Hasiči pracovali na vyproštění zraněných.

Roman Svoboda
aktualizováno 10.02.
viděli jste ho?

Po Česku běhá nebezpečný muž! Má sedět za znásilnění. Znáte ho?

Policie v Jičíně vyhlásila pátrání po muži, který je odsouzený za znásilnění a utíká před vězením. Jde o 43ti letého Romana Svobodu. Pohybovat by se kromě Jičínska mohl i v Praze.

Smrtelná nehoda na obchvatu Jičína - 2
aktualizováno 02.02.
Tragická nehoda

Náklaďák na obchvatu Jičína vjel do protisměru, jeden mrtvý

Smrtí jednoho člověka skončila na obchvatu Jičína hromadná srážka dvou nákladních aut, dodávky a osobáku. Zemřel šofér jednoho z nákladních aut.

Nehoda kamionu
15.01.
Kuriózní nehoda

Kamioňákovi byla zima: Zahříval se alkoholem, pak naboural

Velmi neobvyklou nehodu vyšetřují policisté v Jičíně. Řidiči kamionu byla nejspíš taková zima, že si čaj v termosce doléval lihovinou. O chvíli později se potkal s dopravní značkou.

Pátrání - Radim Rohlíček
aktualizováno 17.07.

Radim (10) měl přijít za bratrem, cestou záhadně zmizel!

Policie vyhlásila pátrání po desetiletém Radimovi Rohlíčkovi z Jičína. Chlapec měl dojít od kamaráda k bratrovi Danielovi, jenže tam už nedošel. Nikdo neví, kam na noc zmizel.

Záchranářský vrtulník
aktualizováno 07.07.
Vážná zranění

Tragédie v Jičíně: Dítě (2) spadlo z druhého patra přímo na ulici!

Stačila chvilka nepozornosti a tragédie byla na světě. Její obětí je teprve dvouleté dítě, kterému se v Jičíně podařilo překonat zábradlí na balkoně a zřítilo se z druhého patra přímo na ulici.