Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie v metru
27.11.
Pronásledování kapsáře

Muž před policisty utekl do tunelu, metro na lince A se zastavilo!

Provoz v části linky metra A v Praze se v pondělí před polednem zastavil. Nebylo to ale kvůli poruše, do tunelu se totiž vrhl pravděpodobný kapsář, který se tak snažil uniknout policistům, kteří ho pronásledovali.

Útěk severokorejského vojáka z KLDR
aktualizováno 22.11.
video korejská krize

Příměří je porušeno. Zoufalý útěk vojáka z KLDR natočila kamera

Severokorejští vojáci při pronásledování svého muže, který zběhl do Jižní Koreje, porušili podle OSN podmínky křehkého příměří. Organizace nyní zveřejnila dramatické video, které ukazuje, jak se zoufalý voják snaží překročit hranice.

Nehoda po pronásledování
aktualizováno 30.09.
pachatel uniká

Policejní hlídka při pronásledování nabourala dvě zaparkovaná auta

Pronásledování podezřelého skončilo pro policisty v pátek nehodou, při které narazil policejní vůz do dalších dvou aut. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Po pachateli policisté stále pátrají, jeho auto už našli.

Prásk.tv píše:

Prince George - 2
čtěte o tématu pronásledování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Radka Panošková
aktualizováno 14.09.
Dostala 4 měsíce

Přebrala mu ženu, pronásledovala ho. Exstrážnice má jít do vězení

Okresní soud v České Lípě potrestal čtyřměsíčním vězením bývalou městskou strážnici. Stala se tak první ženou, která si má ve vězení odpykat trest za stalking. A není to v jejím případě poprvé. Už dříve byla pravomocně odsouzená za pronásledování manžela své přítelkyně, s níž měla milenecký poměr.

Dodge
aktualizováno 22.08.
Zběsilý únik

Dvě honičky v šílené rychlosti: Oba piráti skončili v poutech

Hned dvě honičky až ve dvousetkilometrové rychlosti po dálnicích mají za sebou policisté. Koncem minulého týdne pronásledovali řidiče na dálnici D1 nedaleko Vyškova, včera zase zdrogovaný a opilý cizinec ujížděl po D11 a snažil se s kradeným vozem dostat do Polska. Oba nakonec skončili v poutech.

Policisté v Praze honili auto ukradené v Německu - 1
aktualizováno 12.08.
dopadli ho

Ukradl porsche v Německu: U nás naboural auto, které vezlo dítě

Pražští policisté v sobotu dopoledne po krátké honičce dopadli zloděje aut, který v Německu ukradl luxusní porsche. Jeho únik skončil nedaleko hostivařské přehrady.

Nehoda motorkáře v Těšnovském tunelu
aktualizováno 16.07.
Dramatická honička

Motorkář bez "papírů" ujížděl policii,v tunelu trefil zátaras

Jedním těžkým a dvěma lehčími zraněními skončila v neděli odpoledne v Praze honička policistů s motorkářem. Řidič při pokusu o únik v plné rychlosti narazil do policejního auta, které stálo na konci tunelu jako zátaras.

Honička v Praze
10.04.
Úprk Prahou

Řidič se strážníkům snažil ujet, skončil ale neslavně! VIDEO

Pražští strážníci v neděli odpoledne pronásledovali ulicemi metropole řidiče, který nejprve málem srazil jejich kolegu na pěší zóně a pak ujížděl několik kilometrů. Při honičce kličkoval v provozu jako šílený.

Nahá Britka pobíhala náha ulicemi Bangkoku
aktualizováno 15.03.
hádka s rodinou

Turistka běhala nahá ulicemi Bangkoku, bylo jí prostě "horko"

Britská turistka vzbudila velkou pozornost, když nahá pobíhala ulicemi Bangkoku. Policie se za ní hnala téměř kilometr, než se ji podařilo dostihnout uprostřed křižovatky nedaleko oblíbené turistické silnice Khao San Road. Policisté ji oblékli a převezli do nemocnice k vyhodnocení jejího zdravotního stavu. Britka se prý svlékla z jednoduchého důvodu, bylo jí prostě horko.

Policejní honička
aktualizováno 03.01.
Divoké pronásledování

VIDEO: Zloděj aut při honičce naboural dvě policejní auta

Pražská policie zveřejnila záběry z dramatické automobilové honičky. Několik hlídek při ní o víkendu pronásledovalo ujíždějícího zloděje aut.