Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda po pronásledování
aktualizováno 30.09.
pachatel uniká

Policejní hlídka při pronásledování nabourala dvě zaparkovaná auta

Pronásledování podezřelého skončilo pro policisty v pátek nehodou, při které narazil policejní vůz do dalších dvou aut. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Po pachateli policisté stále pátrají, jeho auto už našli.

Radka Panošková
aktualizováno 14.09.
Dostala 4 měsíce

Přebrala mu ženu, pronásledovala ho. Exstrážnice má jít do vězení

Okresní soud v České Lípě potrestal čtyřměsíčním vězením bývalou městskou strážnici. Stala se tak první ženou, která si má ve vězení odpykat trest za stalking. A není to v jejím případě poprvé. Už dříve byla pravomocně odsouzená za pronásledování manžela své přítelkyně, s níž měla milenecký poměr.

Dodge
aktualizováno 22.08.
Zběsilý únik

Dvě honičky v šílené rychlosti: Oba piráti skončili v poutech

Hned dvě honičky až ve dvousetkilometrové rychlosti po dálnicích mají za sebou policisté. Koncem minulého týdne pronásledovali řidiče na dálnici D1 nedaleko Vyškova, včera zase zdrogovaný a opilý cizinec ujížděl po D11 a snažil se s kradeným vozem dostat do Polska. Oba nakonec skončili v poutech.

Prásk.tv píše:

Prince George - 2
čtěte o tématu pronásledování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Policisté v Praze honili auto ukradené v Německu - 1
aktualizováno 12.08.
dopadli ho

Ukradl porsche v Německu: U nás naboural auto, které vezlo dítě

Pražští policisté v sobotu dopoledne po krátké honičce dopadli zloděje aut, který v Německu ukradl luxusní porsche. Jeho únik skončil nedaleko hostivařské přehrady.

Nehoda motorkáře v Těšnovském tunelu
aktualizováno 16.07.
Dramatická honička

Motorkář bez "papírů" ujížděl policii,v tunelu trefil zátaras

Jedním těžkým a dvěma lehčími zraněními skončila v neděli odpoledne v Praze honička policistů s motorkářem. Řidič při pokusu o únik v plné rychlosti narazil do policejního auta, které stálo na konci tunelu jako zátaras.

Honička v Praze
10.04.
Úprk Prahou

Řidič se strážníkům snažil ujet, skončil ale neslavně! VIDEO

Pražští strážníci v neděli odpoledne pronásledovali ulicemi metropole řidiče, který nejprve málem srazil jejich kolegu na pěší zóně a pak ujížděl několik kilometrů. Při honičce kličkoval v provozu jako šílený.

Nahá Britka pobíhala náha ulicemi Bangkoku
aktualizováno 15.03.
hádka s rodinou

Turistka běhala nahá ulicemi Bangkoku, bylo jí prostě "horko"

Britská turistka vzbudila velkou pozornost, když nahá pobíhala ulicemi Bangkoku. Policie se za ní hnala téměř kilometr, než se ji podařilo dostihnout uprostřed křižovatky nedaleko oblíbené turistické silnice Khao San Road. Policisté ji oblékli a převezli do nemocnice k vyhodnocení jejího zdravotního stavu. Britka se prý svlékla z jednoduchého důvodu, bylo jí prostě horko.

Policejní honička
aktualizováno 03.01.
Divoké pronásledování

VIDEO: Zloděj aut při honičce naboural dvě policejní auta

Pražská policie zveřejnila záběry z dramatické automobilové honičky. Několik hlídek při ní o víkendu pronásledovalo ujíždějícího zloděje aut.

Muž se snažil audi zaparkovat nenápadně u plotu za další vůz
aktualizováno 28.12.
honička na okraji Prahy

Silné audi, rychlost 230 a policejní vrtulník! Ujet ale nezvládl! VIDEO

Třiačtyřicetiletý muž za volantem audi se v noci na středu snažil ujet pražským policistům. Přestože se místy řítil rychlostí přes 230 kilometrů v hodině, strážcům zákona se ho podařilo dopadnout nedaleko od hlavního města.

Policie - Ilustrační foto
aktualizováno 17.09.
policejní honička

Policejní honička: Nepozorný řidič přerušil pronásledování

Policejní hlídka v Praze pronásledovala auto kvůli překročení povolené rychlosti. Do jízdního pruhu jí ale náhle vjelo jiné auto a málem došlo ke srážce.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme