Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nebezpečná honička v ulicích Košic
aktualizováno 12.03.
VIDEO zběsilé pronásledování

Honička jako z akčního filmu! Řidič vytlačoval policisty ze silnice

Nebezpečnou honičku za sebou mají košičtí policisté, kteří ulicemi pronásledovali rychle jedoucí dodávku. Řidič agresivní jízdou ohrožoval všechny v okolí, když přejížděl chodník, minul rodinku s kočárkem, několikrát jel v protisměru. Během jízdy vytlačoval auto policistů, do jiného narazil. Policisté ho nakonec museli zpacifikovat.

Masturbace
aktualizováno 26.02.
děsivé chvilky

Útok před základní školou: Žák připravil učitelce nechutný zážitek

Chvíle zděšení a znechucení prožila učitelka základní školy ve slovenských Rudňanech. Před školou si na ni počkal žák ze sousední speciální školy a vytáhl na ni své přirození. Když se snažila dostat do auta, začal ji pronásledovat.

Radka Panošková
aktualizováno 18.01.
Milostný trojúhelník

Strážnice je první ženou v Česku, která jde do vězení za stalking!

Krajský soud v Liberci dnes potvrdil čtyř měsíční vězení bývalé městské strážnici. Stává se tak první ženou v Česku, která si má ve vězení odpykat trest za roky trvající stalking.

Prásk.tv píše:

Prince George - 2
čtěte o tématu pronásledování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Úvěry budou dražší, banky přitvrzují

ČNB zvedá úroky a zdražují se úvěry. Pokud vám na vašich penězích záleží, není na co čekat. Vyberte půjčku hned. Dívejte se po bankách, které jsou k vám férové, mají jasné podmínky a ceny bez dalších poplatků. Že takových moc není a nevíte kde hledat?

Stalker
18.01.
Skončil ve vazbě

Muž neunesl rozchod, ženě za měsíc 120x volal a poslal 500 SMS

Měsíc pekla si prožila šestatřicetiletá žena ze Zlínska. Když se rozešla s partnerem, začal ji jednačtyřicetiletý muž terorizovat. Ženu pronásledoval, posílal ji stovky zpráv, neustále jí volal. Soud agresivního muže poslal do vazby.

Stíhačky z kabiny dopravního letadla
aktualizováno 15.01.
Letadla v akci

Napětí ve vzduchu! Mimořádné situace hlásí Evropa i Arabové

Spor mezi Katarem a jeho sousedy dál graduje. Vlády Spojených arabských emirátů a Bahrajnu v pondělí obvinily Katar, že ke dvěma civilním letadlům vyslal bezdůvodně stíhačky, čímž ohrozil všechny na palubě. Katar obvinění odmítá.

Policejní honička v Praze - 4
aktualizováno 09.01.
Dramatická honička

Policie v Praze honila ujíždějícího řidiče! Auto mělo kradené značky

Dramatickou honičku v ulicích Prahy 10 mají za sebou policisté. Ujíždějícího řidiče museli zastavit vjetím do protisměru. Auto bylo vyřazeno z registru a mělo kradené registrační značky.

Policie v metru
27.11.
Pronásledování kapsáře

Muž před policisty utekl do tunelu, metro na lince A se zastavilo!

Provoz v části linky metra A v Praze se v pondělí před polednem zastavil. Nebylo to ale kvůli poruše, do tunelu se totiž vrhl pravděpodobný kapsář, který se tak snažil uniknout policistům, kteří ho pronásledovali.

Útěk severokorejského vojáka z KLDR
aktualizováno 22.11.
video korejská krize

Příměří je porušeno. Zoufalý útěk vojáka z KLDR natočila kamera

Severokorejští vojáci při pronásledování svého muže, který zběhl do Jižní Koreje, porušili podle OSN podmínky křehkého příměří. Organizace nyní zveřejnila dramatické video, které ukazuje, jak se zoufalý voják snaží překročit hranice.

Nehoda po pronásledování
aktualizováno 30.09.
pachatel uniká

Policejní hlídka při pronásledování nabourala dvě zaparkovaná auta

Pronásledování podezřelého skončilo pro policisty v pátek nehodou, při které narazil policejní vůz do dalších dvou aut. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Po pachateli policisté stále pátrají, jeho auto už našli.

Radka Panošková
aktualizováno 14.09.
Dostala 4 měsíce

Přebrala mu ženu, pronásledovala ho. Exstrážnice má jít do vězení

Okresní soud v České Lípě potrestal čtyřměsíčním vězením bývalou městskou strážnici. Stala se tak první ženou, která si má ve vězení odpykat trest za stalking. A není to v jejím případě poprvé. Už dříve byla pravomocně odsouzená za pronásledování manžela své přítelkyně, s níž měla milenecký poměr.