Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Spindoctors
13.10.
Tisková zpráva

POÚRAZOVÁ PÉČE: Z nehody si naštěstí nic nepamatuji, vzpomíná zachráněný záchranář

Jen pár dnů po spuštění webu projektu Poúrazová péče na základě výzvy v médiích poslal vůbec první příběh pan Martin z Moravskoslezského kraje. A nejde o ledajaký příběh. V létě před dvěma lety pracoval u krajské záchranky a řídil sanitku, která byla na cestě k vážně zraněnému pacientovi.

Spindoctors
06.10.
Tisková zpráva

POÚRAZOVÁ PÉČE: Whiplash syndrom - reálná diagnóza, kterou lékaři neuznávají

Pokud máte za sebou autonehodu bez zranění, ale přesto vás pronásledují bolesti, problémy s viděním a rovnováhou, je pravděpodobné, že ho máte: Whiplash syndrom. Na rozdíl od jiných zranění není vidět. Vzniká při nárazu následkem prudkého pohybu hlavy vpřed a hned zase vzad, jako když švihnete bičem. Proto také syndrom biče nebo opěrkový syndrom.

Spindoctors
29.09.
Tisková zpráva

POÚRAZOVÁ PÉČE: V Kladrubech vracejí do života tisícovku lidí ročně. Martina je jednou z nich

Návrat klienta k plnohodnotnému způsobu života, to je hlavní cíl, který při své práci sledují odborníci z Rehabilitačního ústavu Kladruby, který se letos zapojil do projektu Poúrazová péče.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Eura Ilustrační snímek
27.09.
Tisková zpráva

SMART Office & Companies: Registr skutečných majitelů nemusí splnit očekávání

Praní špinavých peněz a financování terorismu se snaží zákonodárci zcela pochopitelně zabránit neustálým zpřísňováním právních norem. Gangstery a džihádisty ale přitom vlastně házejí do jednoho pytle se slušnými občany, kteří získali majetek poctivě. Ti teď kvůli tomu přemýšlejí, jak se chránit i nadále.

Spindoctors
22.09.
Tisková zpráva

POÚRAZOVÁ PÉČE: Život s protézami? Zapomeňte na chůzi po pláži

O takzvaných fantomových bolestech, které se občas objevují v amputovaných končetinách, jste už možná slyšeli. Víte ale, že ať se člověk po ztrátě nohy naučí sebelépe chodit na protézách, na písečné pláži vám to už nikdy moc dobře nepůjde?

Spindoctors
15.09.
Tisková zpráva

POÚRAZOVÁ PÉČE: Co oběd, to jeden zraněný, říkají policejní statistiky

Půl hodiny trvá zákonem garantovaná přestávka na oběd. Během této doby se na českých silnicích zaručeně někdo zraní při autonehodě.

www.pourazova-pece.cz
aktualizováno 15.09.
Tisková zpráva

Vážně zranění po dopravní nehodě jsou důležitým, ale mnohdy opomíjeným tématem

Posádka auta přežila. Co dál? Projekt Poúrazová péče se intenzivně věnuje možnostem návratu do života, které mají lidé po vážných dopravních nehodách.

čakovický park
06.03.
Tisková zpráva

V Čakovickém parku se letos začnou stavět poslední dva bytové domy

Bytový projekt Čakovický park, jehož výstavbu zahájila v roce 2011 developerská společnost M&K Real Estate, se chýlí ke svému závěru.

zdravotnictví
14.12.
Tisková zpráva

Nové technologie ve zdravotnictví ušetří čas a peníze všem

Elektronizace českého zdravotnictví přinese zvýšení bezpečnosti pacientů i lékařů, úsporu času, snížení nákladů, vyšší efektivitu a větší komfort pacientům. Uvedli to dnes na tiskové konferenci v Praze představitelé společnosti Kapsch BusinessCom.

EET
24.11.
Tisková zpráva

Jak se vyhnout sankcím z EET?

Podnikatele ochrání pojištění i školení zaměstnanců