Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sokol
aktualizováno včera 13:38

VÍKEND: Ve zdravém těle zdravý duch!

Ve zdravém těle zdravý duch! Už přes sto padesát let tak zní jedno z hlavních hesel Sokola.

Češi málo sportují
14.06.
jak sportují ve světě

Češi málo sportují, více než půlka lidí nedělá nic! SROVNÁNÍ

Zatímco 40 % Evropanů alespoň jednou týdně provozuje nějakou fyzickou aktivitu, v České republice je to jen 32 % populace a pouhých 5 % uvádí, že sportuje pravidelně. Více než 60 % Čechů se pohybu nevěnuje vůbec nebo jen zřídka. Takto alarmující jsou výsledky Eurobarometru, výzkumu míry pohybové aktivity a sportování mezi evropskou populací, který uskutečnila Evropská komise.

Robinsonův ostrov - Moderátor Ondřej Novotný - 4
13.03.
Robinsonův ostrov

Nestydatá Robinsonka? Moderátor Ondra si všiml ruky v kalhotkách

Soutěž o imunitu v pondělním díle Robinsonova ostrova znovu ovládl kmen Manobo. Členové Kalingy tak budou opět muset rozhodnout, koho na kmenové radě pošlou domů. Někteří tak rovnou začali přehodnocovat svá spojenectví.

Prásk.tv píše:

Randi Greene - 26
čtěte o tématu pohyb na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Objevte nepoznané končiny Řecka

Řecké ostrovy zná každý. My Vás ale nyní vezmeme na řeckou pevninu, na místo méně známé, ale o to krásnější…

Napadení ve škole
aktualizováno 15.02.
výsledky které "propadly"?

Otestovali jsme bezpečnost na školách! Některé naprosto selhaly

Reportéři TV Nova zašli do několika škol po celé republice a zjišťovali, jestli je možné se dostat dovnitř během výuky. Stejný test zkoušeli kolegové ze Střepin asi před rokem a výsledek byl katastrofální. Situace se od té doby zlepšila, pořád se ale najde řada škol, kam se dá bez problémů dostat.

Chůze
16.07.
Kolik nachodíme

Nejlínější státy? Vědci zjistili, jak na tom jsou jednotlivé země

Unikátní výzkum vědců z americké Stanfordovy univerzity odhalil, kolik kroků denně lidé na různých místech na Zemi nachodí. Průměrně člověk udělá denně 4 961 kroků. Nejvíce nachodí lidé v Hong Kongu, nejméně v Indonésii.

Ježíš
17.12.
Podivné video

Zázrak nebo podvod? Socha Ježíše při procesí pohnula hlavou!

Dějiny křesťanství jsou plné zázraků - nevysvětlitelných uzdravení nebo obrazů, které náhle začaly ronit krvavé slzy. Nyní se o rozruch postaralo video z Mexika, na němž obživla socha Ježíše Krista.

Kampaň Kinder
aktualizováno 05.09.
dotkni se hvězd

Máte doma budoucí hvězdu? Ukažte ji a vyhrajte skvělé ceny!

Možná o tom ani nevíte, ale není vyloučeno, že se během několika let vaše ratolest promění v úspěšnou olympioničku či třeba mistra světa jako je Martina Sáblíková a nebo Martin Fuksa. Od září do listopadu 2016 bude společnost Ferrero hledat nové "hvězdy zítřka" a i vaše dítě může být jednou z nich!

Islámský stát - 1
aktualizováno 27.07.
skrytí teroristé

Evropě hrozí stovky skrytých teroristů, varuje Europol

Po nedávných teroristických útocích v Německu, Belgii a Francii vyvstala otázka, kolik dalších teroristů se skrývá na území Evropské unie. Podle evropského policejního úřadu Europol je potenciálních teroristů i několik set a převážně se jedná o navrátilce ze Sýrie. V úterý to Europol sdělil německému deníku Neue Osnabrücker Zeitung (NOZ).

Eurogym 2016
aktualizováno 18.07.
eurogym 2016

Tisíce sportovců v Českých Budějovicích! Začal festival pohybu

České Budějovice se mění na město sportu. Na jubiljení 10. ročník sportovního festivalu EUROGYM míří do jihočeské metropole několik tisíc nadšených sportovců z celé Evropy.

Kouření na balkoně
16.07.
Strach z odvykání

Odvykání kouření: Tohle jsou největší strašáci, když přestáváte

Také už jste někdy zkoušeli přestat s kouřením? Mnoho kuřáků se o to už několikrát pokusilo, ale rozhodně to pro ně nebylo jednoduché. Největší strach mají s přibráním na váze.