Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Robinsonův ostrov - Moderátor Ondřej Novotný - 4
13.03.
Robinsonův ostrov

Nestydatá Robinsonka? Moderátor Ondra si všiml ruky v kalhotkách

Soutěž o imunitu v pondělním díle Robinsonova ostrova znovu ovládl kmen Manobo. Členové Kalingy tak budou opět muset rozhodnout, koho na kmenové radě pošlou domů. Někteří tak rovnou začali přehodnocovat svá spojenectví.

Napadení ve škole
aktualizováno 15.02.
výsledky které "propadly"?

Otestovali jsme bezpečnost na školách! Některé naprosto selhaly

Reportéři TV Nova zašli do několika škol po celé republice a zjišťovali, jestli je možné se dostat dovnitř během výuky. Stejný test zkoušeli kolegové ze Střepin asi před rokem a výsledek byl katastrofální. Situace se od té doby zlepšila, pořád se ale najde řada škol, kam se dá bez problémů dostat.

Chůze
16.07.
Kolik nachodíme

Nejlínější státy? Vědci zjistili, jak na tom jsou jednotlivé země

Unikátní výzkum vědců z americké Stanfordovy univerzity odhalil, kolik kroků denně lidé na různých místech na Zemi nachodí. Průměrně člověk udělá denně 4 961 kroků. Nejvíce nachodí lidé v Hong Kongu, nejméně v Indonésii.

Prásk.tv píše:

Randi Greene - 26
čtěte o tématu pohyb na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Mototechna má novou značku, začíná prodávat veterány a investiční vozy

Zájem o historické vozy i youngtimery celosvětově roste a nejedna automobilka v poslední době oznámila svůj záměr prodávat továrně renovovaná klasická auta. Například německý Mercedes-Benz takové vozy prodává již delší dobu pod značkou All Time Stars. Českým zákazníkům začne klasická auta nově nabízet Mototechna Classic ze skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Ježíš
17.12.
Podivné video

Zázrak nebo podvod? Socha Ježíše při procesí pohnula hlavou!

Dějiny křesťanství jsou plné zázraků - nevysvětlitelných uzdravení nebo obrazů, které náhle začaly ronit krvavé slzy. Nyní se o rozruch postaralo video z Mexika, na němž obživla socha Ježíše Krista.

Kampaň Kinder
aktualizováno 05.09.
dotkni se hvězd

Máte doma budoucí hvězdu? Ukažte ji a vyhrajte skvělé ceny!

Možná o tom ani nevíte, ale není vyloučeno, že se během několika let vaše ratolest promění v úspěšnou olympioničku či třeba mistra světa jako je Martina Sáblíková a nebo Martin Fuksa. Od září do listopadu 2016 bude společnost Ferrero hledat nové "hvězdy zítřka" a i vaše dítě může být jednou z nich!

Islámský stát - 1
aktualizováno 27.07.
skrytí teroristé

Evropě hrozí stovky skrytých teroristů, varuje Europol

Po nedávných teroristických útocích v Německu, Belgii a Francii vyvstala otázka, kolik dalších teroristů se skrývá na území Evropské unie. Podle evropského policejního úřadu Europol je potenciálních teroristů i několik set a převážně se jedná o navrátilce ze Sýrie. V úterý to Europol sdělil německému deníku Neue Osnabrücker Zeitung (NOZ).

Eurogym 2016
aktualizováno 18.07.
eurogym 2016

Tisíce sportovců v Českých Budějovicích! Začal festival pohybu

České Budějovice se mění na město sportu. Na jubiljení 10. ročník sportovního festivalu EUROGYM míří do jihočeské metropole několik tisíc nadšených sportovců z celé Evropy.

Kouření na balkoně
16.07.
Strach z odvykání

Odvykání kouření: Tohle jsou největší strašáci, když přestáváte

Také už jste někdy zkoušeli přestat s kouřením? Mnoho kuřáků se o to už několikrát pokusilo, ale rozhodně to pro ně nebylo jednoduché. Největší strach mají s přibráním na váze.

pokemon go
aktualizováno 11.07.
mobilní hra

Co teď všichni řeší s Pokémony? Nová hra je totální hit! NÁVOD

Nejnovějším hitem pro mobilní telefony se v posledních několika dnech stala nová hra Pokémon GO. Jistě si všichni pamatují oblíbený japonský seriál, kterému vévodí žlutý pokémon Pikachu. Nyní se můžete stát trenérem pokémonů i vy ve hře, kterou se baví miliony lidí.

Parkinson
22.05.

KOŘENÍ: Parkinson na lopatkách

Parkinsonovou nemocí trpí po celém světě více než šest milionů lidí. Nejčastěji postihuje lidi starší 65ti let, může se ale projevit i mnohem dřív. Nemocný člověk postupně ztrácí schopnost ovládat svůj pohyb. To by se ale díky nové léčebné metodě mohlo změnit.