Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár odpadu v Kutné Hoře - 5
aktualizováno 13.08.
Kutná Hora

Požár napáchal škody přes 10 milionů. Dvanáct hasičů se zranilo

Hasiči dostali po čtyřech hodinách hašení pod kontrolu požár odpadu v Karlově, městské části Kutné Hory. Hořely plasty nebo lepenka, z místa požáru stoupal tmavý dým, který byl vidět z mnohakilometrové dálky. Dvanáct hasičů museli ošetřit záchranáři.

Požár pole ve Kbelích
aktualizováno 21.07.
zásah hasičů

Od kombajnu chytlo i pole, plameny se ve vedru rychle šířily

Do ulice Semilská na území Prahy vyjeli hasiči k požáru kombajnu a přilehlého posekaného pole. Kvůli horku a suchu se požár velmi rychle rozšířil na plochu 300 na 300 metrů. Na místě bylo osm hasičských jednotek a policie. Požár dostali hasiči velmi rychle pod kontrolu.

Požár pole u Úžic - 4
aktualizováno 03.07.
oheň v obilí

Hasiče zaměstnaly 2 obří požáry. S plameny bojovali dlouhé hodiny

S rozsáhlými požáry pole bojovali v úterý hasiči. Patnáct jednotek vyjelo k požáru u Úžic na Mělnicku, kvůli kterému museli vyhlásit dokonce třetí stupeň poplachu. Další oheň pak likvidovali u Sytna na Tachovsku.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka
čtěte o tématu pole na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Muž na Zlínsku si myslel, že je indián. Zmizelého hledali policisté
25.06.
Policejní pátrání

Sekyra, luk, oštěp. Muž si myslel, že je indián, našli ho v kukuřici

Policisté na Zlínsku v neděli večer a v noci pátrali po psychicky nemocném muži. Ten si usmyslel, že je indián, ozbrojil se lukem, šípy, oštěpem a sekyrkou a odešel neznámo kam.

Voda z polí zaplavuje domy
aktualizováno 13.06.
Záplavy z polí

Na Jihlavsku vyplavuje obyvatele voda z polí. Viní z toho kukuřici

S bleskovými záplavami se opakovaně v těchto dnech potýkají na Jihlavsku. Většinou za ně může, po silných bouřkách a přívalových deštích, voda z polí, na nichž jsou vysázeny plodiny, hlavně kukuřice, které extrémní srážky nedokážou zadržet.

Za žhářství hrozí turistovi 15 let vězení
16.04.
velké škody

Za obří spoušť hrozí turistovi 15 let vězení! Byl to jen výlet, brání se

Až patnáctileletý trest hrozí cizinci, který byl loni v létě v České republice jako turista. Podle kriminalistů, kteří teď ukončili vyšetřování, spáchal obecné ohrožení poté, co zapálil na jičínsku zemědělská stavení a pole a způsobil škodu za šest milionů korun. I když doteď tvrdí, že byl na výletě, policisté ho dopadli chvíli po činu.

Neúroda - ilustrační foto
02.03.
Ozimy trpí

Výkyvy počasí můžou zničit letošní úrodu, varují zemědělci

Zemědělci varují, že aktuální počasí může mít pro letošní úrodu devastující účinky. Potrápit může hlavně plodiny, které byly zasety na podzim, tzv. ozimy. Klimatické změny podle Zemědělského svazu produkci stále více ohrožují a způsobují miliardové škody.

Kombajn na poli
25.02.
Pole si pronajímají

Zemědělci nemají na odkup půdy! Porostou i ceny potravin, bojí se

Cena zemědělské půdy stoupá a zemědělci už na odkup nemají peníze. Mohou za to podle všeho spekulanti, kteří pole nakupují jako investici. Od loňského roku se prodejní ceny zvýšily o více než patnáct procent.

Zapadlé auto - Ilustrační foto
aktualizováno 20.12.
vyšetřování policie

Hrůzný nález: V autě uprostřed pole sedělo nehybné tělo

Kolemjdoucí u Týnce čekal v poli velmi hrůzný nález, v autě totiž seděl muž, který nejevil známky života. Přivolaní policisté a lékař už mu nemohli pomoci. Muž nicméně v zapadlém autě neumrzl, ale s velkou pravděpodobností spáchal sebevraždu. Není jasné, proč odjel do polí a co ho k činu vedlo.

Práce na poli Ilustrační snímek
aktualizováno 17.10.
Děsivá událost

Chlapečka (4) přejela na silnici řezačka na kukuřici a zabila ho

Obrovská tragédie se stala v pondělí večer u obce Stranná na Jihlavsku. Při děsivé nehodě tu totiž zahynul teprve čtyřletý chlapec.