Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Srážka vlaku s autem na Domažlicku - 6
aktualizováno 12.07.
Galerie Děsivá nehoda

Auto vjelo na přejezd a srazil ho vlak. Chlapec (2) nehodu nepřežil

U Staňkova na Domažlicku došlo ve středu v podvečer k vážné dopravní nehodě. Vlak tam na přejezdu smetl osobní automobil. Dvouleté dítě nehoda nepřežilo.

Autobus na železničním přejezdu u Turčianských teplic
aktualizováno 06.07.
slovensko

Autobus se 70 lidmi uvízl na přejezdu. Stačil prorazit závory

Centimetry dělily od tragédie cestující v autobusu polské společnosti Sindbad. Vůz zůstal stát na železničním přejezdu u Turčianských Teplic, když se spustily závory. Řidič naštěstí dokázal autobus dostat z kolejí pryč.

Řidič kamionu
12.06.
video nebezpečné jednání

Hledá se řidič hazardér! Kamera natočila, co udělal na přejezdu

Policie pátrá po řidiči kamionu, který na začátku týdne v Moravském Písku zničil závory na železničním přejezdu. Na koleje vjel v době, kdy blikala červená světla. Hříšník ale veškerou signalizaci ignoroval.

Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Srážka vlaku s automobilem u Lochovic - 1
aktualizováno 21.04.
přejezd smrti

Vlak na Berounsku smetl osobní auto, řidič (59) na místě zemřel

Na železničním přejezdu v Lochovicích na Berounsku se v úterý srazil vlak s autem. Nehoda měla pro řidiče (59) tragické následky, na místě zemřel. Žádný z 30 cestujících, kteří v moment srážky jeli ve vlaku, se nezranil. Podobná smrtelná nehoda se na stejném přejezdu stala už třikrát.

Tragická nehoda na železničním přejezdu v Rimavské Sobotě
aktualizováno 11.04.
smrtelná nehoda

Tragédie na přejezdu: Vlak smetl plně obsazené auto! Dva mrtví

V úterý nad ránem došlo na jihu Slovenska k tragické dopravní nehodě. Na železničním přejezdu v Rimavské Sobotě smetl vlak osobní auto, jehož posádka spěchala do práce. Nehoda si vyžádala dva lidské životy, další tři pasažéři utrpěli zranění.

Nehoda na železničním přejezdu u Hořic
16.03.
To tu ještě nebylo

To jsou věci! Řidička se srazila s vlakem, sebrala nárazník a odjela

Srážky aut s vlakem většinou končí totálním zdemolováním menšího z vozidel, jehož posádka je často ráda, že přežila. U Dobré Vody u Hořic na Jičínsko ovšem mělo "setkání" osobního vlaku a červeného fordu úplně jiný průběh.

Srážka taxi a vlaku
aktualizováno 10.03.
vážná nehoda

Vlak smetl auto a tlačil ho desítky metrů! Řidička (25) se těžce zranila

Vážným zraněním řidičky skončila sobotní nehoda na železničním přejezdu v Trutnově. Mladá žena zřejmě nerespektovala dopravní značky a vjela na koleje ve chvíli, kdy se přiřítil vlak. Ten vůz doslova smetl a tlačil ho desítky metrů před sebou, pro zraněnou ženu musel letět vrtulník.

Jízda na červenou
aktualizováno 09.02.
akce jako z filmu

Muž jel přes přejezd na červenou. Strážníci ho zablokovali autem

Strážníci v České Lípě zastavili řidiče, který projížděl přes železniční přejezd na červenou. Neobešlo se to bez dramatických momentů. Aby ho zastavili, museli mu vjet přímo před auto. Muž přijde o řidičák a minimálně měsíc nebude moci jezdit.

Železniční přejezd - ilustrační foto
06.02.
Unikátní test

Noha na plynu, bez rozhlížení. I to jsou čeští řidiči na přejezdech

Štáb televize Nova měl u Nymburka možnost zúčastnit se unikátního testu Správy železniční dopravní cesty. Ten měl za úkol zjistit, jak řidiči aut reagují na přejezdech, u kterých nefunguje světelná signalizace. A výsledek je zarážející. Spousta řidičů před nimi vůbec nezpomalila a ani se nerozhlédla.

Vlak na přejezdu roztrhl auto na dvě části
14.01.
Nehoda na Břeclavsku

Vlak na přejezdu roztrhl auto na dvě části! Řidička nemohla přežít

Srážku s vlakem na železničním přejezdu na Břeclavsku nepřežila řidička auta. Ve vlaku se zranila jedna cestující, udeřila se do hlavy. Více než sto pasažérů museli z vlaku evakuovat hasiči.