Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda na železničním přejezdu u Hluboké nad Vltavou - 3
03.01.
Nehoda na jihu Čech

Auto na ledovce sklouzlo na koleje, vzápětí ho smetl rychlík

Obrovské štěstí v neštěstí měla těsně před čtvrtečním polednem řidička na železničním přejezdu u Hluboké nad Vltavou. Když její auto po ledovce doklouzalo až na železniční koleje, stihla vystoupit těsně předtím, než se přiřítil rychlík.

Pátrání po totožnosti mrtvého muže
13.12.
Nešťastná událost

Policie ukázala fotky oblečení mrtvého muže! Nepoznáte ho?

Policie prosí veřejnost o pomoc při pátrání po totožnosti muže, který nepřežil srážku s vlakem 11. prosince 2018 v Ústeckém kraji. Policie nyní zveřejnila fotky oblečení, které měl muž při tragické nehodě na sobě.

Vlak na Kladensku smetl cyklistu. Zemřel
aktualizováno 28.11.
Tragický večer

Na Kladensku se střetl vlak s cyklistou, ten zraněním podlehl

Tragická nehoda se stala ve středu u města Stochov ve Středočeském kraji. Vlak srazil na železničním přejezdu bez závor cyklistu, který svým zraněním na místě podlehl.

Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Náklaďák uvízl na zamrzlém přejezdu
aktualizováno 25.11.
Dostal podmínku

Náklaďák uvízl na zamrzlém přejezdu! Srážce řidič nezabránil

Televize Nova získala záznam, který zachycuje dramatické chvíle před srážkou vlaku s nákladním autem u Lanškrouna. Záběry sloužily u soudu jako důkaz. Řidič, který uvízl na zamrzlém přejezdu, dostal podmínku. Podle soudce měl počkat, až projede auto v protisměru, a teprve pak vjet na koleje.

Nehoda autoškoly v Polsku
29.08.
Tragédie v Polsku

Smrti v autoškole se dalo zabránit! Komisař dívce nepomohl a utekl

Dalo se smrti 18leté Angeliky zabránit? Dívka zemřela při zkoušce v autoškole, když vůz na přejezdu smetl vlak. Komisař stihl vystoupit a snažil se vlak zastavit, to se ale nepovedlo. Vyšetřování přitom ukázalo, že mohl Angeliku zachránit.

Nehoda auta a vlaku u Kamenného Újezdu - 3
aktualizováno 01.08.
Nehoda na Budějovicku

Auto vjelo na přejezdu přímo pod rychlík s 80 lidmi! Řidič zemřel

Řidič auta vjel ve středu ráno na přejezdu na Českobudějovicku přímo pod rychlík. Utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl. Osobák zůstal pod lokomotivou zaklíněn, hasiči ho budou několik hodin vyprošťovat.

Srážka vlaku s autem na Domažlicku - 6
aktualizováno 12.07.
Galerie Děsivá nehoda

Auto vjelo na přejezd a srazil ho vlak. Chlapec (2) nehodu nepřežil

U Staňkova na Domažlicku došlo ve středu v podvečer k vážné dopravní nehodě. Vlak tam na přejezdu smetl osobní automobil. Dvouleté dítě nehoda nepřežilo.

Autobus na železničním přejezdu u Turčianských teplic
aktualizováno 06.07.
slovensko

Autobus se 70 lidmi uvízl na přejezdu. Stačil prorazit závory

Centimetry dělily od tragédie cestující v autobusu polské společnosti Sindbad. Vůz zůstal stát na železničním přejezdu u Turčianských Teplic, když se spustily závory. Řidič naštěstí dokázal autobus dostat z kolejí pryč.

Řidič kamionu
12.06.
video nebezpečné jednání

Hledá se řidič hazardér! Kamera natočila, co udělal na přejezdu

Policie pátrá po řidiči kamionu, který na začátku týdne v Moravském Písku zničil závory na železničním přejezdu. Na koleje vjel v době, kdy blikala červená světla. Hříšník ale veškerou signalizaci ignoroval.

Srážka vlaku s automobilem u Lochovic - 1
aktualizováno 21.04.
přejezd smrti

Vlak na Berounsku smetl osobní auto, řidič (59) na místě zemřel

Na železničním přejezdu v Lochovicích na Berounsku se v úterý srazil vlak s autem. Nehoda měla pro řidiče (59) tragické následky, na místě zemřel. Žádný z 30 cestujících, kteří v moment srážky jeli ve vlaku, se nezranil. Podobná smrtelná nehoda se na stejném přejezdu stala už třikrát.