Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petr Weiss - nehoda
15.11.
Tragická nehoda

Soud potvrdil trest pro sexuologa Weisse. Při nehodě zemřeli 2 lidé

Táborský odvolací soud potvrdil rozsudek za tragickou dopravní nehodu pro známého českého sexuologa Petra Weisse. Stala se před dvěma lety a zemřeli při ní dva lidé.

Výstraha - vysoké napětí
aktualizováno 01.11.
nebezpečná fotka

Chlapec na Pelhřimovsku chtěl zvláštní selfie, skončil v nemocnici

Neštěstí se stalo v Horní Cerekvi na Pelhřimovsku. Na nádraží se vážně zranil 15letý chlapec, kterého popálil elektrický proud z trolejí, když tam přelézal vagóny. Skončil v nemocnici ve velmi vážném stavu.

Pátrání po osobě
aktualizováno 15.09.
policejní pátrání

Mirka a Matej jsou v pořádku! Pohřešovaný pár našli policisté

Dva dny pátrali policisté po třináctileté Mirce z Vysočiny. Dívku viděli naposledy ve středu ráno, když vyrazila do školy. Tam ale nepřišla. Ve čtvrtek po ní policisté vyhlásili pátrání. Měla být ve společnosti patnáctiletého Slováka Mateje. Policisté se obávali, že by si mladí partneři mohli chtít ublížit.

Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Nehoda sexuologa Weisse
aktualizováno 29.08.
Odvolání nepomohlo

Sexuolog Weiss zabil při nehodě dva lidi. Soud potvrdil podmínku

Pelhřimovský soud potvrdil původní rozsudek v případu nehody sexuologa Petra Weisse. Za to, že způsobil srážku, při níž zemřeli dva lidé, dostal 2,5roční podmínku a dvouletý zákaz řízení. Soudu v Pelhřimově vrátil věc k projednání odvolací soud.

Smrtelná nehoda u Humpolce
aktualizováno 07.08.
Smrtelná nehoda

Náklaďák se u Humpolce srazil s fiatem, řidič osobáku nepřežil!

V úterý ráno zemřel u Humpolce řidič Fiatu Marea poté, co se jeho auto střetlo s náklaďákem. Řidič osobáku zůstal zaklíněný ve vraku, policisté kvůli vyšetřování nehody museli odklonit dopravu.

Tragická dopravní nehoda na Pelhřimovsku
aktualizováno 02.08.
Tragická nehoda

Tragická dopravní nehoda na Pelhřimovsku! Řidič nepřežil

Krátce po jedné hodině odpoledne se stala dopravní nehoda u obce Zlátenka ve směru na Tábor. Střetly se osobní a nákladní auto. Jeden člověk zemřel.

200 psů ve sklepě rodinného domu v Kamenici nad Lipou na Pelhřimovsku - 7
aktualizováno 12.06.
rozhodnutí soudu

Chovatelé vyvázli s podmínkou! Ve sklepě drželi ve výkalech 200 psů

U Okresního soudu v Pelhřimově se rozhodovalo v případu týrání psů v obří množírně v Kamenici nad Lipou. V rodinném domě tam dvojice seniorů chovala v naprosto otřesných podmínkách více než 200 psů. Dostali za to nakonec podmínku a mnohaletý zákaz dalšího chovu.

Muž zabil své dva bratry
aktualizováno 03.06.
rozhodnutí soudu

Zavraždil mladší bratry, bodl 100x! Útočník z Počátek sedět nepůjde

Dvojnásobný vrah Pavel T. z obce Počátky na Pelhřimovsku se definitivně vyhne mnohaletému vězení. Krajský soud mu nařídil ochrannou ústavní psychiatrickou léčbu. Muž loni v říjnu zavraždil své dva bratry a dalšího těžce zranil. Podle znalců byl nepříčetný a trpí paranoidní schizofrenií.

Nehoda sexuologa Weisse
29.05.
smrtelná nehoda

Sexuolog Weiss znovu u soudu: Pozůstalí po něm chtějí 20 milionů

U okresního soudu v Pelhřimově se dnes opět začala projednávat tragická nehoda, kterou způsobil známý sexuolog Petr Weiss. Předloni na podzim naboural ve vysoké rychlosti protijedoucí auto, v jehož troskách zemřeli dva lidé.

Pobodání - 1
aktualizováno 07.05.
dvojnásobná vražda

Chtěl vědět, jaké to je vraždit. Za smrt dvojčat do vězení nepůjde

Muž, který loni na podzim v Počátkách na Pelhřimovsku podle kriminalistů zavraždil své dva bratry a třetího těžce zranil, do vězení nepůjde. Podle zkoumání znalců totiž trpí vážným psychickým onemocněním a v době činu byl nepříčetný. O tom, kde se bude léčit, rozhodne v příštích týdnech soud.