Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Techno u Meziříčka na Třebíčsku
10.08.
Policejní opatření

Technaři se sjíždí na Třebíčsko. Místní se připravují na 4 dny pekla

V pátek začala ohlášená několikadenní technopárty u Meziříčka na Třebíčsku. Lidé z okolních vesnic mají strach z nepořádku a hluku, které s sebou každoročně tato akce přináší. Různá opatření v okolí už kvůli tomu nachystala i policie.

Postřelené děti na Slovensku
16.05.
Střelba na malé děti!

Rodiče si mysleli, že děti poštípaly vosy. Lékaři našli střelná zranění

Dvě malé děti skončily v nemocnici ve slovenském Popradu poté, co je někdo postřelil. Rodiče jim nevěřili a mysleli si, že děti jen pobodaly vosy. Lékaři jim ale z ran vytáhli broky. Kriminalisté teď zjišťují, kdo má útok na děti na svědomí.

Technoparty u Osečku
28.04.
nadměrný hluk

Na ohromnou technopárty dorazily tisíce lidí, místní si stěžují na hluk

V okolí Krásné Studánky na Liberecku se lidé nějakou dobu pravděpodobně pořádně nevyspí, policie už přijala více než 100 stížností na nadměrný hluk. Příčinou je ohromná technopárty, na kterou již přijely tisíce lidí a doráží stále další. Akce by měla trvat až do úterý.

Prásk.tv píše:

Oběd
čtěte o tématu hluk na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Ohňostroj, dítě
aktualizováno 30.12.
Hlasitá zábava

Petardy mi budí dítě, zlobí se Tomáš. Je čas na zákaz? ANKETA

Silvestr je sice až zítra, ale na spoustě míst to vypadá, že Nový rok už je tady. Zvláště omladina se totiž odpalováním rachejtlí, petard a dělobuchů baví po celé vánoční prázdniny, ne jen poslední den v roce. A to se řadě lidí ani za mák nelíbí. Už se ozývají i lidé, kteří by tuto hlučnou zábavu nejraději zakázali.

Hluk - dopis
21.08.
Hluční sousedé

"Neumíte souložit potichu..." dopis náruživé sousedce baví Česko

Klasický sousedský spor kvůli hlasitému sexu řeší obyvatelé domu v pražských Řepích. Jedna z nájemnic už napsala peprný dopis, ve kterém na náruživé sousedce nenechá nit suchou.

aktualizováno 14.08.
zbytečné opatření

Problém s retardéry: Lidem v okolí vadí hluk, řidičům zničená auta

Zpomalovací retardéry možná brzy zmizí ze silnic a to i přes to, že díky nim řidiči opravdu svoji rychlost snižují. Většině lidí retardéry vadí, řidiči si o ně často ničí podvozky aut, lidem, kteří žijí u silnic, zase vadí hluk, a ve Velké Británii je chtějí dokonce zakázat, retardéry tam prý ničí životní prostředí.

Technoparty na Nymbursku
aktualizováno 30.07.
nelegální party

Techno u Osečku utichlo, na místě byly desítky policistů. ANKETA

Hudba z technoparty u Osečku na Nymbursku se od pátku z obsazené louky nepřetržitě šířila do okolí. Dunění bylo slyšet i několik kilometrů daleko. Lidí na místě ale ubylo a před jednou hodinou odpoledne veškerá hudba utichla.

Technoparty na Nymbursku
aktualizováno 30.07.
velká akce

Technaři ničili místním spánek už druhou noc, policie dál čeká

Od pátečního večera probíhá nelegální technoparty u Osečku na Nymbursku. Během několika hodin se na akci sjelo několik tisíc lidí. Na místě jsou policisté, kteří monitorují situaci. Ohromný hluk ale ruší místní, kteří se dvě noci moc nevyspali. Policisté zatím se zásahem čekají, změnu nepřinesla ani podvečerní porada policejních velitelů.

Noční tramvaj ve stanici
aktualizováno 27.12.
městská doprava

Hrozí konec nočních tramvají v Praze, nesplňují předepsané limity

Praha bude muset možná rušit noční tramvaje. Dělají prý příliš hluku a nevyhovují novým normám. Podle radního pro dopravu Petra Dolínka by noční provoz tramvají mohl skončit už za pár týdnů. Nejhorší situace je prý v Lazarské ulici, kde projíždí nejvíc nočních linek.

Sex
aktualizováno 25.05.
není to na škodu

Odhaleno! Tuhle věc dělají ženy při sexu daleko častěji než muži

Každá žena se při sexu chová jinak, jednu věc ale mají podle průzkumu všechny společné. Dámy jsou při intimních hrátkách daleko hlučnější než pánové.