Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž se uspokojoval na eskalátorech
aktualizováno 16.05.
výtržník v metru

Žena našla na silonkách sperma. Podezřelý se sám přihlásil policii

Policisté už mají muže, který se měl začátkem května uspokojovat na eskalátorech v metru. Nakonec se sám přihlásil na stanici.

Muž se uspokojoval na eskalátorech
15.05.
VIDEO Onanista v metru

Žena cítila, jak jí muž funí na krk, pak na silonkách našla sperma

Po výtržníkovi z pražského metra pátrají policisté. Na ty se obrátila šokovaná žena. Exhibicionistovi stačilo jen pár vteřin na eskalátorech, aby na ženiných silonkách skončilo jeho sperma. Pachateli hrozí až dva roky ve vězení.

Onanoval na veřejnosti
25.04.
Nepoučitelný požitkář

Nový český rekord?! Muž se před lidmi uspokojuje už 39 let!

Penzi si různí lidé představují různě. Někdo se těší na vnoučata, někdo hodně čte či cestuje. A pak je tu senior z Plzně, jehož "koníčkem" je onanování na veřejnosti. A to už opravdu dlouho.

Prásk.tv píše:

Muž masturboval v letadle
čtěte o tématu onanista na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

masturbace
07.02.
nechutný čin

Onanie před přítelkyní policisty se muži vůbec nevyplatilo

Onanovat u zastávky v pražské Slánské ulici se ukázalo jako ne příliš dobrý nápad. Muž cizí národnosti masturboval totiž před přítelkyní příslušníka Policie ČR. Policista muže okamžitě začal pronásledovat a za pomoci pražských strážníků ho také dopadl.

Exhibicionista
09.01.
Pomozte ho najít

Horor na procházce po Kladně! Ženu pronásledoval onanista

Zážitek, na který dlouho nezapomene, si přinesla z procházky po Kladně pětatřicetiletá žena. V sobotu odpoledne se žena procházela po parku Sletiště. Na lesní cestě se k ní přidal neznámý muž. Měl stažené kalhoty, ženu pronásledoval a onanoval u toho. Nešťastnice se ho zbavila, až když vytočila tísňovou linku policistů.

Kalhoty
19.09.
Pozdvižení v Opavě

Odporné! Namol opilý senior onanoval u dětského hřiště!

Neuvěřitelný pohled se v pátek po poledni naskytl opavským strážníkům. U dětského hřiště pod Ptačím vrchem totiž načapali staršího muže, který při pohledu na hrající si děti onanoval.

Ninja
aktualizováno 15.03.
Maskovaný "honič"

Studenty už měsíce terorizuje masturbující ninja! Policie tápe

Když se řekne americký ninja, většina lidí si vybaví sérii akčních filmů z osmdesátých a devadesátých let. Pro policisty ze Seattlu má tohle sousloví už nějaký čas ovšem poněkud jinou příchuť.

Pátrání po onanistovi
aktualizováno 26.10.
poznáte ho?

Pátrání: Zvrhlík jezdil tramvají a bez ostychu onanoval! VIDEO

Policie pátrá po zvrhlíkovi, který obtěžoval cestující pražské MHD. Muž nastoupil do tramvaje č. 17 na zastávce metra Kobylisy a začal onanovat. Neustále se přitom díval na dívku, která seděla naproti přes uličku. Právě ona celý incident nahlásila policii.

Onanoval v Hradci Králové na veřejnosti
24.07.
video V Hradci Králové

Muž onanoval u stezky! Jsem kanec, hájil se. Podívejte se! 

Ve středu v odpoledních hodinách byla městská policie v Hradci Králové upozorněna na mladého muže, který stojí u stezky pro pěší a onanuje před procházejícími ženami.

Kreslící dítě
aktualizováno 01.10.
Další pedofilové

Strach na Příbramsku: Muž tam obtěžoval malou holčičku!

Další obtěžování dětí řeší policisté na Příbramsku. U Sedlčan se pokusil muž navázat kontakt s malou dívenkou, ta ho naštěstí ignorovala. Další dívenku vyděsil přímo v Příbrami muž, který se před ní obnažoval.