Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vodafone
Aktualizováno 10.5. 2017 14:26
Více dat

Velká změna! Nové mobilní tarify představil i Vodafone. PŘEHLED

Třetí tuzemský operátor Vodafone představil nové tarify Red Naplno. Za základní tarif Red Naplno 5 GB si sice oproti stávajícímu základnímu neomezenému tarifu 28 korun připlatíte, dostanete ale výrazně více dat. Zákazníci se mohou těšit na 5 GB dat. Další 2 GB dostanou, když budou používat mobilní aplikaci operátora. Vodafone představil hned 6 nových tarifů, které stojí od 277 po 1 777 korun.

Snaha o zlevnění

Sdružení bojuje za levné mobilní tarify! Tady se o ně můžete hlásit!

Sdružení na ochranu spotřebitelů dTest se chystá na boj za levnější mobilní tarify. Organizace dTest spustila web, kde se lidé moohou registrovat - sdružení jako zástupcezaregistrovaných lidí potom osloví mobilní operátory a pokusí se vyjednat výhodnější tarify.

Změna tarifů
Aktualizováno 27.4. 2017 15:47
sleva nebo ne?

Další operátor představil tarif s více daty. Využije ho ale jen někdo

Operátor O2 dnes představil svůj nový sdílený tarif Spolu. Lze ho použít na tři až čtyři telefony současně, ale faktura je vystavena na jednoho člověka. Vhodný je tedy pro rodiny nebo třeba menší podnikatele s několika zaměstnanci.

Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

O2
Aktualizováno 24.4. 2017 22:02
zákazníci zuřili

O2 postihl obří výpadek. Lidé dostanou nevšední kompenzaci

Mobilní operátor O2 měl v pondělí rozsáhlý výpadek. Lidé přibližně od desáté hodiny dopoledne nemohli telefonovat, fungovalo pouze odesílání sms zpráv a mobilní data. Výpadek se netýkal ani pevného internetu a televize. Síť se podařilo stabilizovat kolem půl druhé.

sobotka vs. operátoři

Vláda schválila "bič" na operátory. Podle nich ale zákon ceny nesníží

Novela telekomunikačního zákona, která podle premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) vytvoří tlak na pokles cen mobilních dat, míří do Sněmovny. Na dnešním jednání ji podpořila vláda, informoval na twitteru mluvčí kabinetu Martin Ayrer. Pomůže ale změna zákona pohnout s předraženým voláním a daty v Česku?

Nokia novinky
Aktualizováno 26.2. 2017 17:54
legenda se vrací

A je to: Nokia ukázala očekávaný model 3310! FOTO UVNITŘ

Legendární Nokia se vrací! Dnes v Barceloně slavnostně představila tři nové smartphony. Ale především se celý svět třese na návrat legendárního telefonu Nokia 3310. I ten chce firma znovu vyrábět, ale už více modernizovaný.

vše o volání a datech

Boj politiků s operátory? Skandál na skandál: Odjeďte do Polska!

Blíží se volby a ČSSD a ANO každý po svém hasí průšvih s předraženým voláním a daty českých operátorů. Obě strany přitom mají máslo na hlavě, protože situaci "silní operátoři - slabý zákazník" zavinili jejich poslanci a ministři. Do toho vypukl další skandál, když náměstek ministra průmyslu lidem vzkázal, ať se za levným voláním odstěhují do Polska.

data operátorů

Vánoce a mobily: SMS propadly, lidé si přáli na sociálních sítích

SMS ztrácejí na popularitě. Alespoň o Vánocích. Lidé si podle operátorů tentokrát častěji přáli na sociálních sítích. Na Štědrý den operátoři zaznamenali rekordní přenos internetových dat - a to v řádech desítek až stovek procent oproti loňskému roku. Stále se ale najde dost lidí, kteří zůstávají věrní tradičním papírovým přáním a pohlednicím.

konec podpory

WhatsApp na některých telefonech brzy skončí. Ověřte si ten svůj

Používáte na svém telefonu aplikaci WhatsApp? Tak zbystřete - s koncem roku 2016 by vám mohla přestat fungovat. Záleží na tom, jak starý typ telefonu máte a jak nový je váš základní software.

Telefonní budka
Aktualizováno 10.11. 2016 21:16
drahé telefony

Vězňům zlevnili telefonování. A budou moci volat každý den

Čeští vězni budou mít od příštího roku levnější telefonování. Místo 15 korun za minutu hovoru z automatu uvnitř věznice zaplatí nově za minutu volání jen dvě koruny. Vězeňská služba si od toho slibuje hlavně to, že odsouzení už nebudou za mříže pašovat mobilní telefony. Jen loni se jich našlo na tři sta.