Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

O2
aktualizováno 29.06.
Problémy s mobily

Operátora O2 postihl další výpadek! V tomto roce už potřetí

Ve čtvrtek ráno postihl Jižní Čechy výpadek mobilní sítě O2, tisíce lidí se nemohly dovolat. Jedná se již o třetí výpadek v tomto roce.

Žena s mobilem
15.06.
Konec roamingu

V cizině jako doma. V EU nyní voláme za stejné ceny jako v ČR!

Ode dneška mohou zákazníci evropských operátorů, včetně těch z Česka, volat v jiných zemích Evropské unie za stejné ceny, jako doma. EU zrušila příplatky za roaming. Čeští operátoři T-Mobile a Vodafone nabízí volání z jiných evropských zemí za domácí ceny od neděle. O2 se k nim připojuje až nyní.

O2
aktualizováno 31.05.
problémy s mobily

O2 měla obří výpadek roamingu. Zákazníky chce odškodnit

Velký výpadek služeb O2 v zahraničí postihl české zákazníky. Od úterního odpoledne se nemhli přihlásit do sítě a nebylo možné jim ani zavolat. O2 ve středu odpoledne oznámilo, že problém se povedlo odstranit jen částečně. Až večer byl roaming z velké části opět funkční

Obchodní sdělení

SOUTĚŽ pro tvořivé mlsaly: Lentilky slaví 110 let, vyhrajte sladký poklad

Je to kulaté, plné čokolády a vybarvené do všech odstínů duhy. Co je to?

Vodafone
aktualizováno 10.05.
Více dat

Velká změna! Nové mobilní tarify představil i Vodafone. PŘEHLED

Třetí tuzemský operátor Vodafone představil nové tarify Red Naplno. Za základní tarif Red Naplno 5 GB si sice oproti stávajícímu základnímu neomezenému tarifu 28 korun připlatíte, dostanete ale výrazně více dat. Zákazníci se mohou těšit na 5 GB dat. Další 2 GB dostanou, když budou používat mobilní aplikaci operátora. Vodafone představil hned 6 nových tarifů, které stojí od 277 po 1 777 korun.

Žena s mobilem
03.05.
Snaha o zlevnění

Sdružení bojuje za levné mobilní tarify! Tady se o ně můžete hlásit!

Sdružení na ochranu spotřebitelů dTest se chystá na boj za levnější mobilní tarify. Organizace dTest spustila web, kde se lidé moohou registrovat - sdružení jako zástupcezaregistrovaných lidí potom osloví mobilní operátory a pokusí se vyjednat výhodnější tarify.

Změna tarifů
aktualizováno 27.04.
sleva nebo ne?

Další operátor představil tarif s více daty. Využije ho ale jen někdo

Operátor O2 dnes představil svůj nový sdílený tarif Spolu. Lze ho použít na tři až čtyři telefony současně, ale faktura je vystavena na jednoho člověka. Vhodný je tedy pro rodiny nebo třeba menší podnikatele s několika zaměstnanci.

O2
aktualizováno 24.04.
zákazníci zuřili

O2 postihl obří výpadek. Lidé dostanou nevšední kompenzaci

Mobilní operátor O2 měl v pondělí rozsáhlý výpadek. Lidé přibližně od desáté hodiny dopoledne nemohli telefonovat, fungovalo pouze odesílání sms zpráv a mobilní data. Výpadek se netýkal ani pevného internetu a televize. Síť se podařilo stabilizovat kolem půl druhé.

Bohuslav Sobotka
08.03.
sobotka vs. operátoři

Vláda schválila "bič" na operátory. Podle nich ale zákon ceny nesníží

Novela telekomunikačního zákona, která podle premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) vytvoří tlak na pokles cen mobilních dat, míří do Sněmovny. Na dnešním jednání ji podpořila vláda, informoval na twitteru mluvčí kabinetu Martin Ayrer. Pomůže ale změna zákona pohnout s předraženým voláním a daty v Česku?

Nokia novinky
aktualizováno 26.02.
legenda se vrací

A je to: Nokia ukázala očekávaný model 3310! FOTO UVNITŘ

Legendární Nokia se vrací! Dnes v Barceloně slavnostně představila tři nové smartphony. Ale především se celý svět třese na návrat legendárního telefonu Nokia 3310. I ten chce firma znovu vyrábět, ale už více modernizovaný.

SMS
15.02.
vše o volání a datech

Boj politiků s operátory? Skandál na skandál: Odjeďte do Polska!

Blíží se volby a ČSSD a ANO každý po svém hasí průšvih s předraženým voláním a daty českých operátorů. Obě strany přitom mají máslo na hlavě, protože situaci "silní operátoři - slabý zákazník" zavinili jejich poslanci a ministři. Do toho vypukl další skandál, když náměstek ministra průmyslu lidem vzkázal, ať se za levným voláním odstěhují do Polska.