Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nevyšlo jim to

Masakr v Londýně měl být větší! Teroristé si chtěli půjčit náklaďák

Teroristé, kteří před týdnem útočili v Londýně, si původně chtěli půjčit větší, 7,5tunové nákladní auto.Oznámil to velitel protiteroristické jednotky britské metropole Dean Haydon. Masakr, který si vyžádal osm obětí a téměř 50 zraněných, tak mohl být ještě horší.

Povedená rodinka

Nejen útočník z Manchesteru! I jeho mladší bratr plánoval vraždit

Mladší bratr Salmana Abediho, který v Manchesteru zabil 22 lidí, plánoval útok na velvyslance OSN v Libyi, kde rodina žije. Informoval o tom deník The Telegraph.

Exekuce Ilustrační snímek - 1
Aktualizováno 19.5. 2017 22:13
novela zákona

Ministr má plán, jak zachránit dlužníky! Poslancům se ale nelíbí

Projednávání kontroverzní novely insolvenčního zákona v pátek poslancům zabralo skoro celý den. Několik hodin trvající projevy vedly pouze k tomu, že se schvalovací proces návrhu ministra spravedlnosti Roberta Pelikána nikam neposunul.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek
čtěte o tématu plán na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

Zaúkoloval poradce

Blíží se válka? Trump chce plán útoku na Severní Koreu!

Americký prezident Donald Trump nařídil svým vojenským poradcům, aby urychleně připravili plány na likvidaci jaderné hrozby severokorejského režimu Kim Čong-una.

plán už mají

Británie se připravuje na úmrtí královny: Unikl tajný kód její smrti

Některým to může znít jako sci-fi, v Británii už ale mají přesný plán, podle kterého budou postupovat, až zemře královna Alžběta II. Unikl z něj ale tajný kód, kterým chtěl Buckinghamský palác smrt panovnice kamuflovat.

Návod odborníka

Myšlenky vám nedají spát? Lékař řekl, jak se zbavit nespavosti!

Pracovní povinnosti, blížící se zkoušky ve škole, termíny splátek - důvodů, proč lidé nemohou v noci usnout, je spoustu. Každého člověka tíží před spánkem něco jiného. Jak ale tyto myšlenky "vypnout" a užít si kvalitní spánek? Britský odborník přišel s řešením.

Porovnávání produktů v obchodě
Aktualizováno 8.2. 2017 00:46
Srovnání potravin

Jurečkův plán: Ministr chce zatočit s dvojí kvalitou potravin v EU

Dva stejné výrobky ve dvou zemích dosahují různé kvality. Tomu by mohl do budoucna být konec. Ministerstvo zemědělství chystá v první polovině roku srovnání potravin koupených v Česku a u západních sousedů. Získaná data by podle ministra Mariana Jurečky měla sloužit k tlaku na Evropskou unii, aby normy pro výrobky byly ve všech členských státech stejné.

Ubytovna
Aktualizováno 16.1. 2017 21:15
Nová pravidla

Úřady neví, kam posílají dávky na bydlení! Změnit to má nový plán

Jak zlepšit podmínky v sociálně vyloučených lokalitách - i o tom dnes jednala vláda. Chce nastavit jasné mantinely, podle kterých by se zhruba za rok měly posuzovat a vydávat dávky na bydlení. Úřady práce totiž zatím nemají možnost si zkontrolovat, kam vlastně peníze posílají.

Globální oteplování

Vláda má plán, jak Česko přežije změny klimatu. Utratí miliardu!

Více než miliardu korun budou stát opatření, která mají připravit Česko na klimatické změny. Vláda schválila národní akční plán adaptace na změny klimatu, informoval dnes na twitteru premiér Bohuslav Sobotka.

Lanovka
Aktualizováno 15.12. 2016 21:03
Rozporuplný projekt

Dříve vozíky s uhlím, teď turisti? Ostrava se hádá o novou lanovku

Lanovka nad centrem Ostravy - tento pro mnohé neuvěřitelný plán dostává konkrétní obrysy. Stavět by se mohla začít už v roce 2020. Spojovat by měla Ostravské Hradčany - tedy dolní oblast Vítkovic až po zoologickou zahradu. Silné dráty vedoucí napříč centrem ale část obyvatel odmítá.