Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Exekuce Ilustrační snímek - 1
Aktualizováno 19.5. 2017 22:13
novela zákona

Ministr má plán, jak zachránit dlužníky! Poslancům se ale nelíbí

Projednávání kontroverzní novely insolvenčního zákona v pátek poslancům zabralo skoro celý den. Několik hodin trvající projevy vedly pouze k tomu, že se schvalovací proces návrhu ministra spravedlnosti Roberta Pelikána nikam neposunul.

Zaúkoloval poradce

Blíží se válka? Trump chce plán útoku na Severní Koreu!

Americký prezident Donald Trump nařídil svým vojenským poradcům, aby urychleně připravili plány na likvidaci jaderné hrozby severokorejského režimu Kim Čong-una.

plán už mají

Británie se připravuje na úmrtí královny: Unikl tajný kód její smrti

Některým to může znít jako sci-fi, v Británii už ale mají přesný plán, podle kterého budou postupovat, až zemře královna Alžběta II. Unikl z něj ale tajný kód, kterým chtěl Buckinghamský palác smrt panovnice kamuflovat.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek
čtěte o tématu plán na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Návod odborníka

Myšlenky vám nedají spát? Lékař řekl, jak se zbavit nespavosti!

Pracovní povinnosti, blížící se zkoušky ve škole, termíny splátek - důvodů, proč lidé nemohou v noci usnout, je spoustu. Každého člověka tíží před spánkem něco jiného. Jak ale tyto myšlenky "vypnout" a užít si kvalitní spánek? Britský odborník přišel s řešením.

Porovnávání produktů v obchodě
Aktualizováno 8.2. 2017 00:46
Srovnání potravin

Jurečkův plán: Ministr chce zatočit s dvojí kvalitou potravin v EU

Dva stejné výrobky ve dvou zemích dosahují různé kvality. Tomu by mohl do budoucna být konec. Ministerstvo zemědělství chystá v první polovině roku srovnání potravin koupených v Česku a u západních sousedů. Získaná data by podle ministra Mariana Jurečky měla sloužit k tlaku na Evropskou unii, aby normy pro výrobky byly ve všech členských státech stejné.

Ubytovna
Aktualizováno 16.1. 2017 21:15
Nová pravidla

Úřady neví, kam posílají dávky na bydlení! Změnit to má nový plán

Jak zlepšit podmínky v sociálně vyloučených lokalitách - i o tom dnes jednala vláda. Chce nastavit jasné mantinely, podle kterých by se zhruba za rok měly posuzovat a vydávat dávky na bydlení. Úřady práce totiž zatím nemají možnost si zkontrolovat, kam vlastně peníze posílají.

Globální oteplování

Vláda má plán, jak Česko přežije změny klimatu. Utratí miliardu!

Více než miliardu korun budou stát opatření, která mají připravit Česko na klimatické změny. Vláda schválila národní akční plán adaptace na změny klimatu, informoval dnes na twitteru premiér Bohuslav Sobotka.

Lanovka
Aktualizováno 15.12. 2016 21:03
Rozporuplný projekt

Dříve vozíky s uhlím, teď turisti? Ostrava se hádá o novou lanovku

Lanovka nad centrem Ostravy - tento pro mnohé neuvěřitelný plán dostává konkrétní obrysy. Stavět by se mohla začít už v roce 2020. Spojovat by měla Ostravské Hradčany - tedy dolní oblast Vítkovic až po zoologickou zahradu. Silné dráty vedoucí napříč centrem ale část obyvatel odmítá.

Chybí místa

V Praze a okolí vznikne 3400 míst pro školáky, schválila vláda

V okrajových částech Prahy a v okolí metropole by měla do roku 2023 vzniknout nová místa v základních školách pro 3400 žáků. Stát by na to měl v letech 2016 až 2022 přispět 1,66 miliardy korun.

Šetření vody
Aktualizováno 14.10. 2016 20:34
Plíživé zdražení?

Plýtváte vodou? Budete platit mnohem víc, plánuje stát!

Stát chystá bič na ty, kteří plýtvají vodou. A sice speciální vodoměry, dvojí ceny a několikanásobně vyšší účty pro ty, kteří překročí stanovený limit.