Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragédie po sexu

Matka (†23) se nechala při sexu spoutat! Další den zemřela

Třiadvacetiletá matka si chtěla užít nevšední sex s přítelem, a tak se jím nechala při postelových hrátkách spoutat. To se jí však stalo osudným! Ruce měla svázané tak na těsno, že v důsledku poranění ruky zemřela...

Nebezpečné spalničky
Aktualizováno 13.7. 2017 17:03
chraňte se

Vypukla epidemie spalniček, zabíjí desítky lidí v Evropě! PŘÍZNAKY

Světová zdravotnická organizace (WHO) varuje před šířícími se spalničkami, které za jediný rok v Evropě zabily nejméně 35 lidí. Nejvíc případů hlásí Rumunsko, poslední obětí je šestiletý chlapec.

Pohlavní choroby
Aktualizováno 30.6. 2017 14:29
Lymphogranuloma venerum

Českem se šíří strašlivá pohlavní choroba z tropů! PŘÍZNAKY

Lékaři varují před novou pohlavní chorobou, která se rychle šíří po České republice. Lymphogranuloma venerum (LGV) je známá hlavně v Jižní Americe, Africe a na severovýchodě Asie. Stovky pacientů už jsou ale i v Evropě.

Prásk.tv píše:

Tim McGrath - 1
čtěte o tématu onemocnění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

166 milionů korun uspořených za elektřinu

Tolik ročně ušetří Bohemia Energy svým zákazníkům díky milionu rozdaných LED žárovek.

Salmonela
Aktualizováno 27.6. 2017 07:23
zákeřné bakterie

V horkém počasí se snáze šíří nebezpečné bakterie! Co hrozí?

Vysoké teploty jsou sice většině lidí příjemné, ale mohou šířit i bakterie salmonely a kampylobakterie, které nás ohrožují. Jak se proti nim chránit?

Obezita - 2
Aktualizováno 24.6. 2017 22:18
epidemie 3. tisíciletí

Metabolický syndrom jako hrozba! Nemáte ho taky? Otestujte se

Metabolický syndrom je civilizační hrozbou současné populace a někdy bývá nazýván i epidemií třetího tisíciletí. Jde o stav, ke kterému se člověk vlastně projí a "protloustne" natolik, že už jeho metabolismus nedokáže správně pracovat.

Zdeněk Pfeifer
Aktualizováno 19.6. 2017 21:09
čeká na rozsudek

Pfeifer u soudu: Úmyslně šířil HIV, nakazil muže i děti, tvrdí obžaloba!

Před ústeckým krajským soudem stanul muž, který měl šířit virus HIV. Podle záznamů byl nakažený od roku 2013, přesto měl údajně pohlavní styk se spoustou mužů, aniž by je o své nemoci informoval. U tří jeho partnerů se virus HIV potvrdil. Jednomu z nich bylo pouhých 14 let.

sex a ochrana jak je poznáte?

Tisíce Čechů mají pohlavní nemoc, tyto se šíří nejvíc! PŘÍZNAKY

Léto je jako dělané pro navazování nových známostí, při sexuálním dovádění buďte ale velmi opatrní! Počet pacientů s pohlavními nemocemi stále roste, nejvíc se šíří hlavně HIV virus a kapavka. Od roku 2012 se počet nakažených téměř zdvojnásobil.

rok 2016 šokující čísla

Češi na nemocenské strávili 70 milionů dní! Tady marodili nejvíc

Češi byli loni víc nemocní než rok předtím. Na pracovištích chybělo přes 160 tisíc zaměstnanců a na nemocenské strávili celkem 70 milionů dní.

šlo o pochybení?

Lauře (2) řekli, že má angínu. Teď nemůže téměř chodit ani mluvit!

Lauru (2) ze Šastína ve skalické nemocnici léčili na obyčejnou angínu, teď nemůže téměř chodit ani mluvit. Jak se totiž po několika dnech ukázalo, její diagnóza byla daleko vážnější. Holčičce šlo dokonce o život.

Vysoký tlak
Aktualizováno 11.5. 2017 21:15
epidemie neriskujte zdraví!

Vysoký tlak ohrožuje rekordní počet Čechů! RADY, jak ho snížit

Vysoký tlak se u lidí šíří jako epidemie. Pojišťovny zaznamenávají prudký nárůst pacientů s tímto onemocněním, jen VZP hlásí přes 200 tisíc nových případů za poslední tři roky. Vysokému tlaku přitom lidé mohou do velké míry předcházet zdravým životním stylem, na prevenci navíc mohou dostat i finanční příspěvky.