Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Agrese na silnicích
aktualizováno 17.10.
pirát silnic

VIDEO: Řidič trestal muže, který ho předjel. Nakonec se srazili!

Dva čeští řidiči se potkali na silnici v Německu. Jeden předjel druhého, což druhého naštvalo. Znovu první vůz předjel a pak ho několikrát vybržďoval. Vše skončilo dokonce srážkou obou vozů!

Vybržďovač
08.10.
Přeskočilo mu?

Šílenec v octavii vjel do zúžení a začal vybržďovat kamion! VIDEO

Řidiče, kterému muselo přeskočit, potkal na dálnici D35 u Olomouce řidič kamionu Ondřej. Bohužel pro piráta silnic měl Ondřej za sklem palubní kameru. Co blázen v černé octavii prováděl, tak může vidět celý národ a hlavně policisté, kterým Ondřej video předal.

Vybrždění na D1
27.09.
odborník: agresor nebo pitomec

Vteřina od masakru: Řidič předjel na dálnici kamion, pak zabrzdil

Další pirát silnic? Redakci TN.cz se ozval řidič kamionu, podle něhož ho po předjetí vybrzdilo bílé auto. Na videu z palubní kamery je vidět, že auto před kamionem téměř zastaví. Policie teď řidiče hledá.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

2000994
22.05.

Střepiny 21. 5. 2017

Agresoři za volantem silných aut. Jaké jsou to typy lidí a proč se tak chovají? Počítačoví hackeři, co vzbuzují celosvětovou paniku. Jak se nestát jednou z jejich obětí? A Slunce jako riziko pro naše zdraví. Proč se vyplatí užívat ho s mírou?

policie na jižní spojce
aktualizováno 19.05.
co myslíte vy?

Vybržďovala mě policie, stěžoval si řidič. Expert to vidí jinak! VIDEO

Do redakce Televizních novin dorazilo neobvyklé video. Natočil ho řidič na pražské Jižní spojce, který se tam dostal do konfliktu s policejní hlídkou. Autor záznamu tvrdí, že mu policisté bránili v rychlejší jízdě, ukazovali na něj neslušná gesta a dokonce ho i vybrzdili. Sami policisté i dopravní expert to ale vidí jinak.

Muž vybržďoval hasiče v Praze
aktualizováno 16.05.
VIDEO nebezpečná agrese

Hasiče v Praze vybrzdil frajírek v porsche. Policie už ho má

Neuvěřitelně hloupý nápad měl řidič modrého porsche, který v sobotu v Praze vybrzdil hasičskou cisternu. Nejenže sám riskoval život, ale teď ho navíc bude popotahovat policie.

Řidič
aktualizováno 20.04.
Šlendrián

Výmluva na osobu blízkou stále funguje! Kdy ji použít? PŘEHLED

Před měsícem jsme vás informovali o případu, kdy řidič stříbrného auta agresivní jízdou na dálnici D11 ohrozil posádku druhého vozu a donutil ho prudce brzdit. Přesto nyní vše nasvědčuje tomu, že incident zůstane bez trestu.

Řidič
aktualizováno 22.03.
exkluzivně Agresor za volantem

Pirát na D11 vybrzdil jiné auto, může přijít o řidičák. VIDEO

Nejprve "myška", pak prudké brzdění, kvůli kterému auto za ním muselo prudce zpomalit o přibližně 50 kilometrů za hodinu. Agresivní manévr ovšem může nakonec bezohledného řidiče z D11 přijít pořádně draho.

Dopravní přestupky
08.03.
To snad ne

Silniční piráti: Jeden předjížděl na přejezdu, další vybržďoval. VIDEO

Hned se dvěma děsivými příběhy z českých silnic se redakci TN.cz svěřili řidiči. V prvním případě řidič stříbrného kombi předjížděl na železničním přejezdu a pak málem skončil pod koly kamionu. V druhém případě začínajícího řidiče nejprve řidič citroënu nebezpečně předjel a následně jej vybrzdil.

Nehoda na D10 - 2
aktualizováno 25.01.
neměl tam co dělat

Vybrzdil auto a zabil kojence: Řidič BMW neměl povinné ručení!

Řidič, který na konci minulého roku svou agresivní jízdou způsobil nehodu tří aut na dálnici D10, neměl povinné ručení. Na silnici tak vůbec neměl vyjet! Informovala o tom MF DNES.