Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2000994
22.05.

Střepiny 21. 5. 2017

Agresoři za volantem silných aut. Jaké jsou to typy lidí a proč se tak chovají? Počítačoví hackeři, co vzbuzují celosvětovou paniku. Jak se nestát jednou z jejich obětí? A Slunce jako riziko pro naše zdraví. Proč se vyplatí užívat ho s mírou?

policie na jižní spojce
aktualizováno 19.05.
co myslíte vy?

Vybržďovala mě policie, stěžoval si řidič. Expert to vidí jinak! VIDEO

Do redakce Televizních novin dorazilo neobvyklé video. Natočil ho řidič na pražské Jižní spojce, který se tam dostal do konfliktu s policejní hlídkou. Autor záznamu tvrdí, že mu policisté bránili v rychlejší jízdě, ukazovali na něj neslušná gesta a dokonce ho i vybrzdili. Sami policisté i dopravní expert to ale vidí jinak.

Muž vybržďoval hasiče v Praze
aktualizováno 16.05.
VIDEO nebezpečná agrese

Hasiče v Praze vybrzdil frajírek v porsche. Policie už ho má

Neuvěřitelně hloupý nápad měl řidič modrého porsche, který v sobotu v Praze vybrzdil hasičskou cisternu. Nejenže sám riskoval život, ale teď ho navíc bude popotahovat policie.

Obchodní sdělení

Kouzelným kartáčkem si děti čistí zoubky samy

Se sonickým kartáčkem Philips Sonicare for Kids už nemusíte dětem připomínat čištění zoubků.

Řidič
aktualizováno 20.04.
Šlendrián

Výmluva na osobu blízkou stále funguje! Kdy ji použít? PŘEHLED

Před měsícem jsme vás informovali o případu, kdy řidič stříbrného auta agresivní jízdou na dálnici D11 ohrozil posádku druhého vozu a donutil ho prudce brzdit. Přesto nyní vše nasvědčuje tomu, že incident zůstane bez trestu.

Řidič
aktualizováno 22.03.
exkluzivně Agresor za volantem

Pirát na D11 vybrzdil jiné auto, může přijít o řidičák. VIDEO

Nejprve "myška", pak prudké brzdění, kvůli kterému auto za ním muselo prudce zpomalit o přibližně 50 kilometrů za hodinu. Agresivní manévr ovšem může nakonec bezohledného řidiče z D11 přijít pořádně draho.

Dopravní přestupky
08.03.
To snad ne

Silniční piráti: Jeden předjížděl na přejezdu, další vybržďoval. VIDEO

Hned se dvěma děsivými příběhy z českých silnic se redakci TN.cz svěřili řidiči. V prvním případě řidič stříbrného kombi předjížděl na železničním přejezdu a pak málem skončil pod koly kamionu. V druhém případě začínajícího řidiče nejprve řidič citroënu nebezpečně předjel a následně jej vybrzdil.

Nehoda na D10 - 2
aktualizováno 25.01.
neměl tam co dělat

Vybrzdil auto a zabil kojence: Řidič BMW neměl povinné ručení!

Řidič, který na konci minulého roku svou agresivní jízdou způsobil nehodu tří aut na dálnici D10, neměl povinné ručení. Na silnici tak vůbec neměl vyjet! Informovala o tom MF DNES.

Nehoda na D10 - 2
aktualizováno 23.01.
galerie smrtelná srážka

Vybrzdil auto a způsobil smrt dítěte: Řidiči BMW hrozí 15 let!

Policie obvinila řidiče, který na konci roku svou agresivní jízdou způsobil nehodu tří aut na dálnici D10. Vyšetřování totiž ukázalo, že příčinou nehody bylo vybržďování. Muž skončil ve vazbě, hrozí mu odnětí svobody až na 15 let.

Vybržďovač
aktualizováno 16.01.
video agresivní řidič

Vybrždění na dálnici agresorovi nevyšlo, tak do auta nacouval!

Policisté vypátrali muže (47), který začátkem prosince předvedl na dálnici D1 ve směru na Ostravu nebezpečný manévr. Řidiči z Brna za vybrždění a couvání na dálnici kromě pokuty hrozí zákaz řízení až na jeden rok.

Sprosté gesto
aktualizováno 16.11.
Pirát silnic

Šílenec vybrzdil kamion, řidiči pak ukázal vztyčený prst!

Smršť nadávek a brzdový pedál sešlápnutý až k podlaze. Řidič kamonu Jan B. v pátek dopoledne na dálnici D8 u Prahy jen těsně unikl nehodě. Vybrzdilo ho totiž bílé audi.