Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž vybrzdil auto
aktualizováno včera 20:51
Šílený manévr

Vybrzdil auto, zavinil smrt kojence. Soud mu teď zpřísnil trest!

Vrchní soud v Praze dnes zpřísnil trest pro Martina Kostnera. Ten u krajského soudu dříve dostal devítiletý trest za předloňské vybrždění auta na dálnici D10 u Mladé Boleslavi. Ve voze, do kterého následně narazilo další auto, zemřel osmiměsíční kojenec.

Vybrždění kamionu
15.03.
Pomačkané plechy

VIDEO: Agresor vybrzdil kamion. Pořádně se mu to vymstilo

Jihomoravští policisté vyšetřují případ vybrždění kamionu na dálnici D2, která vede z Brna do Bratislavy. Jednapadesátiletý cizinec se rozhodl "vyškolit" řidiče kamionu, který podle něj blokoval levý pruh. Řidiči se ale jeho chování nevyplatilo. Nejenže má oplétačky s policií, ještě navíc do něj kamion naboural.

VÍKEND: Kurz pro agresivní řidiče
aktualizováno 13.02.
agresivní šoféři

Vybržďování a nadávky řidičům nestačily. Jeden druhého přejel

Že agresivita řidičů stoupá, dokazuje i konflikt mezi šoféry, který vyšetřuje českolipská policie. Nedání přednosti v jízdě přerostlo ve vybržďování, urážky a dokonce najetí do jednoho z nich. Jeden z řidičů je zraněný.

Obchodní sdělení

SOUTĚŽ + matrace s 54% slevou od Matrace za hubičku.cz

Slevové akce a výprodeje už nejsou jen výsadou supermarketů a obchodů s oblečením.

Soud s mužem, ktetrý na D1 vybrzdil automobil
aktualizováno 30.01.
Rozhodnutí soudu

Vybrzdil auto s bývalkou a malým synem. Dostal jen podmínku

Podmínku 10 měsíců - takový trest dnes Vrchní soud v Praze uložil řidiči, který na dálnici D1 vybržďoval jiný vůz. V tom seděla jeho bývalá družka a tříletý syn s nevlastním dědečkem.

Vybržďoval a pak hrozil pistolí
aktualizováno 21.11.
agresivní jízda

Řidič dodávky vybržďoval osobní auto. Mířil na druhého pistolí

Šestašedesátiletý řidič nákladního auta vybržďoval u Květnové na Karlovarsku řidiče osobního auta. Muži se dostali do sporu a řidič náklaďáku dokonce vytáhl zbraň.

Muž vybrzdil auto
aktualizováno 15.11.
Zbytečná smrt

Za vybrždění, nehodu a smrt kojence dostal řidič tvrdý trest!

Krajský soud v Praze poslal na devět let do vězení řidiče, který loni v prosinci na dálnici D10 vybrzdil jiné auto. Při následné nehodě zahynul teprve osmiměsíční kojenec. Soud také šoférovi uložil devítiletý zákaz řízení a má platit 1,4 milionu korun.

Muž vybrzdil auto
aktualizováno 14.11.
soud pokračuje

Vybrzdil auto a zabil kojence. Žalobce žádá nejméně 11,5 roku

Krajský soud v Praze pokračuje v projednávání loňského vybržďování a následné nehody na dálnici D10 na Mladoboleslavsku. Při té zemřelo teprve osmiměsíční dítě. Podle žalobce střet zavinil pětatřicetiletý řidič staršího BMW Martin Kostner. Státní zástupce v úterý navrhl pro Kostnera trest minimálně 11,5 roku vězení.

Nebezpečné předjíždění kamionu
aktualizováno 27.10.
divoký karambol

Šílený řidič: Předjíždění, prudké brzdy a kruhákem v protisměru

Nebezpečný manévr řidiče náklaďáku nahrála kamera v autě řidiče na Hradecku. Řidič nebezpečně předjížděl těsně před kruhovým objezdem. Po manévru ale nestihl dobrzdit a náklaďák strhl do protisměru. Incidentem se zabývá policie.

Agrese na silnicích
aktualizováno 17.10.
pirát silnic

VIDEO: Řidič trestal muže, který ho předjel. Nakonec se srazili!

Dva čeští řidiči se potkali na silnici v Německu. Jeden předjel druhého, což druhého naštvalo. Znovu první vůz předjel a pak ho několikrát vybržďoval. Vše skončilo dokonce srážkou obou vozů!

Vybržďovač
08.10.
Přeskočilo mu?

Šílenec v octavii vjel do zúžení a začal vybržďovat kamion! VIDEO

Řidiče, kterému muselo přeskočit, potkal na dálnici D35 u Olomouce řidič kamionu Ondřej. Bohužel pro piráta silnic měl Ondřej za sklem palubní kameru. Co blázen v černé octavii prováděl, tak může vidět celý národ a hlavně policisté, kterým Ondřej video předal.