Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vybržďoval a pak hrozil pistolí
aktualizováno 21.11.
agresivní jízda

Řidič dodávky vybržďoval osobní auto. Mířil na druhého pistolí

Šestašedesátiletý řidič nákladního auta vybržďoval u Květnové na Karlovarsku řidiče osobního auta. Muži se dostali do sporu a řidič náklaďáku dokonce vytáhl zbraň.

Muž vybrzdil auto
aktualizováno 15.11.
Zbytečná smrt

Za vybrždění, nehodu a smrt kojence dostal řidič tvrdý trest!

Krajský soud v Praze poslal na devět let do vězení řidiče, který loni v prosinci na dálnici D10 vybrzdil jiné auto. Při následné nehodě zahynul teprve osmiměsíční kojenec. Soud také šoférovi uložil devítiletý zákaz řízení a má platit 1,4 milionu korun.

Muž vybrzdil auto
aktualizováno 14.11.
soud pokračuje

Vybrzdil auto a zabil kojence. Žalobce žádá nejméně 11,5 roku

Krajský soud v Praze pokračuje v projednávání loňského vybržďování a následné nehody na dálnici D10 na Mladoboleslavsku. Při té zemřelo teprve osmiměsíční dítě. Podle žalobce střet zavinil pětatřicetiletý řidič staršího BMW Martin Kostner. Státní zástupce v úterý navrhl pro Kostnera trest minimálně 11,5 roku vězení.

Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Nebezpečné předjíždění kamionu
aktualizováno 27.10.
divoký karambol

Šílený řidič: Předjíždění, prudké brzdy a kruhákem v protisměru

Nebezpečný manévr řidiče náklaďáku nahrála kamera v autě řidiče na Hradecku. Řidič nebezpečně předjížděl těsně před kruhovým objezdem. Po manévru ale nestihl dobrzdit a náklaďák strhl do protisměru. Incidentem se zabývá policie.

Agrese na silnicích
aktualizováno 17.10.
pirát silnic

VIDEO: Řidič trestal muže, který ho předjel. Nakonec se srazili!

Dva čeští řidiči se potkali na silnici v Německu. Jeden předjel druhého, což druhého naštvalo. Znovu první vůz předjel a pak ho několikrát vybržďoval. Vše skončilo dokonce srážkou obou vozů!

Vybržďovač
08.10.
Přeskočilo mu?

Šílenec v octavii vjel do zúžení a začal vybržďovat kamion! VIDEO

Řidiče, kterému muselo přeskočit, potkal na dálnici D35 u Olomouce řidič kamionu Ondřej. Bohužel pro piráta silnic měl Ondřej za sklem palubní kameru. Co blázen v černé octavii prováděl, tak může vidět celý národ a hlavně policisté, kterým Ondřej video předal.

Vybrždění na D1
27.09.
odborník: agresor nebo pitomec

Vteřina od masakru: Řidič předjel na dálnici kamion, pak zabrzdil

Další pirát silnic? Redakci TN.cz se ozval řidič kamionu, podle něhož ho po předjetí vybrzdilo bílé auto. Na videu z palubní kamery je vidět, že auto před kamionem téměř zastaví. Policie teď řidiče hledá.

2000994
22.05.

Střepiny 21. 5. 2017

Agresoři za volantem silných aut. Jaké jsou to typy lidí a proč se tak chovají? Počítačoví hackeři, co vzbuzují celosvětovou paniku. Jak se nestát jednou z jejich obětí? A Slunce jako riziko pro naše zdraví. Proč se vyplatí užívat ho s mírou?

policie na jižní spojce
aktualizováno 19.05.
co myslíte vy?

Vybržďovala mě policie, stěžoval si řidič. Expert to vidí jinak! VIDEO

Do redakce Televizních novin dorazilo neobvyklé video. Natočil ho řidič na pražské Jižní spojce, který se tam dostal do konfliktu s policejní hlídkou. Autor záznamu tvrdí, že mu policisté bránili v rychlejší jízdě, ukazovali na něj neslušná gesta a dokonce ho i vybrzdili. Sami policisté i dopravní expert to ale vidí jinak.

Muž vybržďoval hasiče v Praze
aktualizováno 16.05.
VIDEO nebezpečná agrese

Hasiče v Praze vybrzdil frajírek v porsche. Policie už ho má

Neuvěřitelně hloupý nápad měl řidič modrého porsche, který v sobotu v Praze vybrzdil hasičskou cisternu. Nejenže sám riskoval život, ale teď ho navíc bude popotahovat policie.