Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž havaroval s letadlem - 3
15.08.
Narazil do domu

Muž chtěl letadlem zabít manželku a dítě, pří náletu zemřel sám

K hrůznému činu se odhodlal sedmačtyřicetiletý Duane Youd žijící v Utahu. Po hádce s manželkou se rozhodl, že zabije ji a syna, kteří byli uvnitř domu. Půjčil si proto letadlo a narazil s ním do svého obydlí. Sám v ohni uhořel. O incidentu informoval DailyMail.

2116554
13.03.
Smrt v soudní síni

VIDEO: Muž se u soudu vrhnul na svědka, zastavily ho až výstřely!

V médiích se objevilo video, které ukazuje dramatický moment u soudu v Utahu. Jeden z obžalovaných se tam vrhnul na svědka, kterému chtěl zřejmě ublížit propiskou. Zastavily ho až čtyři kulky, kterými ho zabila důstojnice.

Elizabeth Smartová a její únosce Brian David Mitchell
aktualizováno 08.11.
tři rady

Tohle řekněte dětem, radí rodičům dívka, kterou měsíce znásilňovali

Elizabeth Smartovou potkal skutečně hrozný osud, ve čtrnácti letech ji unesli z její vlastní ložnice a následně ji dlouhé měsíce znásilňovali. Nakonec se ji podařilo najít a zachránit. Aby se podobný osud nedotkl dalších, vyzývá všechny rodiče, aby svým dětem řekli tři velmi důležité věci.

Prásk.tv píše:

Holi
čtěte o tématu Utah na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Chlapec v bludišti z kukuřice
13.10.
horor v kukuřici

Chlapec (3) zůstal sám v bludišti, matka na to přišla až druhý den

Rodiče z amerického Utahu nechali své tříleté dítě v bludišti z kukuřice. To, že se děti v bludišti od svých rodičů oddělí, se občas stává, matka malého chlapce si ale zmizení svého synka všimla až následující ráno. Než bude dítě matce navráceno, prověří celý případ sociální úřad.

Plačící chlapec
27.08.
týrání dětí

Zrůdy! Chlapce zavřeli do sklepa a krmili jen mrkví, celý zoranžověl!

Jako z hororu. Tak by se dal popsat způsob, jakým se chovali rodiče ke svému adoptivnímu synovi. Zavírali ho do sklepa, nepouštěli ho na záchod a nutili ho jíst jenom mrkev.

Bydlení ve skále - 4
12.01.
nevšední bydlení

Tento unikátní dům je na prodej! Celý je postavený ve skále

Nevšední nemovitost ve skále v Utahu je nyní na prodej. Bydlení je krásné, ale není vhodné pro každého. Nenajdete v něm totiž žádné internetové připojení.

Z kanálu lezl zelený sliz
24.07.
Záhada

Co to je? Z kanálu vybublala podivná zelená hmota! VIDEO

Je to záhada, o které mluví celé město a o které se díky internetu dozvěděl celý svět. A všichni si kladou otázku - co je ta divná zelená hmota, která jako kdyby vyrostla z kanálu?

Anne Kasprzak a její vrah Darwin Bagshaw
03.07.
Školní "láska"

Jsem těhotná. Tato slova stála dívku (15) život! Přítel ji ubil lopatou

Byla to láska jako z harlekýnky. Patnáctiletá Anička se zamilovala do o rok mladšího spolužáka. Do deníčku si psala zamilované řádky a představovala si společnou budoucnost. Nic ovšem nemohlo být dál pravdě.

Dereck James Harrison a otec Flint Wayne Harrison
aktualizováno 22.05.
NEPOVEDENÝ ÚNOS

Feťáci unesli ženu a její dcery. Může za to paranoia z drog

Policie zadržela otce se synem, kteří se pokusili ve svém sklepě uvěznit známou ženu a její mladistvé dcery. Uneseným se podařilo uniknou. Zfetovaný otec se sám udal na policii.

Hayden Godfrey rozdal všem spolužačkám kytky
aktualizováno 15.02.
to se mu povedlo

Nejhezčí valentýnské gesto: Potěšil tím všechny dívky ve škole

Haydenovi z amerického státu Utah je teprve 17 let. Mnozí dospělí by se od něj ale mohli učit! Před lety si všiml smutných spolužaček, které na Valentýna nic nedostaly. Rok a půl tak vydělával na brigádách, aby letos mohl obdarovat všech 834 spolužaček.