Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kriminalisté rozbili drogový gang
aktualizováno 18.07.
výroba drog

V Česku odhalili pěstírny konopí obrovské hodnoty! 16 lidí obvinili

Národní protidrogová centrála obvinila skupinu 16 Srbů, Makedonců a Čechů za výrobu marihuany a také za dovoz a distribuci kokainu na území Česka. V Praze a Středočeském kraji policie odhalila 11 velkoobjemových pěstíren netechnického konopí, které byly vybaveny nejmodernější technologií. Některým obviněným hrozí až 24 let vězení.

Čaj
aktualizováno 19.05.
nemáte ho doma?

Varování! V obchodě prodávali čaj s nebezpečným množstvím THC

Před nebezpečným čajem varuje Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Podle kontrolorů obsahuje nebezpečné množství tetrahydrocanabinolu (THC).

Konopí
04.05.

VÍKEND: Konopí není jen joint marihuany

Česko, země konopí zaslíbená. A to nikoli proto, že bychom byli přeborníci v kouření marihuanových cigaret. Češi z konopí šijí oblečení a obuv. A oděvy vyrábějí v objemu, který v Evropě nemá konkurenci.

Prásk.tv píše:

Co se skrývá za obrazem - 1
čtěte o tématu konopí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kouzelným kartáčkem si děti čistí zoubky samy

Se sonickým kartáčkem Philips Sonicare for Kids už nemusíte dětem připomínat čištění zoubků.

Marihuana
08.04.
revoluční krok

Marihuana bude v Uruguayi legální i jen pro zábavu. Gram za 30 Kč

Další země světa ustupuje od dosavadní represivní politiky boje proti drogám. Od července bude Uruguay prodávat v lékárnách marihuanu k rekreačnímu užití. Cena za gram bude v přepočtu zhruba třicet korun za gram, píše britská BBC.

Chlapec s rakovinou se léčil pomocí konopí - 5
aktualizováno 27.03.
galerie netradiční léčba

Nemohla se smířit se smrtí syna: Dala mu konopí a stal se zázrak!

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, v případě Callie a jejího umírajícího syna se ale zariskovat vyplatilo. Když lékaři selhali, připravila žena svému tehdy 14letému synovi konopný "lék" na bolest, zcela nečekaně ho tak ale dostala ze smrtelné postele. O zázračném uzdravení chlapce dokonce napsala knihu - a je z ní hit!

Drogy a děti
25.03.
Český problém

Dětí závislých na drogách je čím dál víc! Zkouší je i 11letí školáci

V Česku přibývá dětí závislých na drogách. Za posledních 20 let se jejich počet zdvojnásobil a jen v Praze se během loňského roku léčilo 272 závislých dětí. Drogy u nás berou často už i jedenáctileté děti a ambulancí, kde by jim mohli pomoci, je u nás zatím jen sedm. A právě to by se mělo změnit.

KOŘENÍ: Konopí pro mazlíčky
18.03.

KOŘENÍ: Konopí pro mazlíčky

Čím dál víc amerických států legalizuje léčebné konopí

KOŘENÍ: Konec hašišové tradice v Indii?
aktualizováno 11.12.

KOŘENÍ: Konec hašišové tradice v Indii?

Marihuana je droga, která západní civilizaci fascinuje už celá století. Došlo to tak daleko, že cestovat za jejími účinky je v kurzu, v případě Indie už pěknou řádku let. Úřady se to ale snaží změnit a na vesničany, pro které je marihuana často jediným zdrojem obživy, přišly zlé časy.

Týraný muž
aktualizováno 18.11.
Brněnsko

Žena se opila a zmlátila manžela, pak ho ještě udala kvůli marihuaně

Policie na Brněnsku řeší případ ženy, která se v opilosti pohádala se svým manželem, zmlátila ho a nakonec ještě udala kvůli pěstování marihuany. Policisté nakonec skutečně na půdě našli sušící se konopí a 37letému muži teď hrozí vězení.

Konopný dům - 5
aktualizováno 03.11.
To je paráda!

Toužíte po útulném zahradním domku? Vyjde vás jen na 14 tisíc!

Zahradní domek nemusí být jen kůlnou na nářadí. Může se stát místem her a dobrodružství pro vaše děti, originální noclehárnou pro letní hosty, ale i útočištěm, kde se dobře čte a spí. Navíc může vypadat i velmi originálně! Přesně takové staví žena zájemcům ve Francii.