Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Čaj
Aktualizováno 19.5. 2017 15:43
nemáte ho doma?

Varování! V obchodě prodávali čaj s nebezpečným množstvím THC

Před nebezpečným čajem varuje Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Podle kontrolorů obsahuje nebezpečné množství tetrahydrocanabinolu (THC).

VÍKEND: Konopí není jen joint marihuany

Česko, země konopí zaslíbená. A to nikoli proto, že bychom byli přeborníci v kouření marihuanových cigaret. Češi z konopí šijí oblečení a obuv. A oděvy vyrábějí v objemu, který v Evropě nemá konkurenci.

revoluční krok

Marihuana bude v Uruguayi legální i jen pro zábavu. Gram za 30 Kč

Další země světa ustupuje od dosavadní represivní politiky boje proti drogám. Od července bude Uruguay prodávat v lékárnách marihuanu k rekreačnímu užití. Cena za gram bude v přepočtu zhruba třicet korun za gram, píše britská BBC.

Prásk.tv píše:

Stromeček z konopí
čtěte o tématu konopí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spěte pár dní bez polštáře a můžete mít 20 tisíc!

Originální a neuvěřitelně jednoduchý způsob, jak dostat 20 000 Kč na dovolenou dle vašich představ…

Chlapec s rakovinou se léčil pomocí konopí - 5
Aktualizováno 27.3. 2017 11:24
galerie netradiční léčba

Nemohla se smířit se smrtí syna: Dala mu konopí a stal se zázrak!

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, v případě Callie a jejího umírajícího syna se ale zariskovat vyplatilo. Když lékaři selhali, připravila žena svému tehdy 14letému synovi konopný "lék" na bolest, zcela nečekaně ho tak ale dostala ze smrtelné postele. O zázračném uzdravení chlapce dokonce napsala knihu - a je z ní hit!

Český problém

Dětí závislých na drogách je čím dál víc! Zkouší je i 11letí školáci

V Česku přibývá dětí závislých na drogách. Za posledních 20 let se jejich počet zdvojnásobil a jen v Praze se během loňského roku léčilo 272 závislých dětí. Drogy u nás berou často už i jedenáctileté děti a ambulancí, kde by jim mohli pomoci, je u nás zatím jen sedm. A právě to by se mělo změnit.

KOŘENÍ: Konopí pro mazlíčky

Čím dál víc amerických států legalizuje léčebné konopí

KOŘENÍ: Konec hašišové tradice v Indii?
Aktualizováno 11.12. 2016 17:03

KOŘENÍ: Konec hašišové tradice v Indii?

Marihuana je droga, která západní civilizaci fascinuje už celá století. Došlo to tak daleko, že cestovat za jejími účinky je v kurzu, v případě Indie už pěknou řádku let. Úřady se to ale snaží změnit a na vesničany, pro které je marihuana často jediným zdrojem obživy, přišly zlé časy.

Týraný muž
Aktualizováno 18.11. 2016 21:45
Brněnsko

Žena se opila a zmlátila manžela, pak ho ještě udala kvůli marihuaně

Policie na Brněnsku řeší případ ženy, která se v opilosti pohádala se svým manželem, zmlátila ho a nakonec ještě udala kvůli pěstování marihuany. Policisté nakonec skutečně na půdě našli sušící se konopí a 37letému muži teď hrozí vězení.

Konopný dům - 5
Aktualizováno 3.11. 2016 09:54
To je paráda!

Toužíte po útulném zahradním domku? Vyjde vás jen na 14 tisíc!

Zahradní domek nemusí být jen kůlnou na nářadí. Může se stát místem her a dobrodružství pro vaše děti, originální noclehárnou pro letní hosty, ale i útočištěm, kde se dobře čte a spí. Navíc může vypadat i velmi originálně! Přesně takové staví žena zájemcům ve Francii.

Kouření
Aktualizováno 15.10. 2016 13:43
záhadný nález

Kouřila se marihuana už před 2500 lety? Vědci našli důkaz

Archeologové vykopali 2500 let starý hrob. Nestačili se divit. Našli muže, na kterém bylo položeno 13 rostlin konopí. Vědci naznačují, že šlo o rostliny použité k lékařským nebo psychedelickým účelům. Vzhledem k tomu, že byly rostliny použity rituálním způsobem, můžeme si sami domyslet, k jakým účelům byly použity.