Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Drogy zadržené v českém autobuse v Rakousku
19.02.
Policejní kontrola

Český autobus byl plný migrantů a konopí! Zastavili ho v Rakousku

Rakouská policie zastavila kvůli kontrole na jihu země český autobus. Uvnitř se skrývalo třináct migrantů z Nigérie, v zavazadlech objevili policisté také několik kilogramů konopí.

Kriminalisté rozbili drogový gang
aktualizováno 18.07.
výroba drog

V Česku odhalili pěstírny konopí obrovské hodnoty! 16 lidí obvinili

Národní protidrogová centrála obvinila skupinu 16 Srbů, Makedonců a Čechů za výrobu marihuany a také za dovoz a distribuci kokainu na území Česka. V Praze a Středočeském kraji policie odhalila 11 velkoobjemových pěstíren netechnického konopí, které byly vybaveny nejmodernější technologií. Některým obviněným hrozí až 24 let vězení.

Čaj
aktualizováno 19.05.
nemáte ho doma?

Varování! V obchodě prodávali čaj s nebezpečným množstvím THC

Před nebezpečným čajem varuje Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Podle kontrolorů obsahuje nebezpečné množství tetrahydrocanabinolu (THC).

Prásk.tv píše:

Jeptišky
čtěte o tématu konopí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Konopí
04.05.

VÍKEND: Konopí není jen joint marihuany

Česko, země konopí zaslíbená. A to nikoli proto, že bychom byli přeborníci v kouření marihuanových cigaret. Češi z konopí šijí oblečení a obuv. A oděvy vyrábějí v objemu, který v Evropě nemá konkurenci.

Marihuana
08.04.
revoluční krok

Marihuana bude v Uruguayi legální i jen pro zábavu. Gram za 30 Kč

Další země světa ustupuje od dosavadní represivní politiky boje proti drogám. Od července bude Uruguay prodávat v lékárnách marihuanu k rekreačnímu užití. Cena za gram bude v přepočtu zhruba třicet korun za gram, píše britská BBC.

Chlapec s rakovinou se léčil pomocí konopí - 5
aktualizováno 27.03.
galerie netradiční léčba

Nemohla se smířit se smrtí syna: Dala mu konopí a stal se zázrak!

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, v případě Callie a jejího umírajícího syna se ale zariskovat vyplatilo. Když lékaři selhali, připravila žena svému tehdy 14letému synovi konopný "lék" na bolest, zcela nečekaně ho tak ale dostala ze smrtelné postele. O zázračném uzdravení chlapce dokonce napsala knihu - a je z ní hit!

Drogy a děti
25.03.
Český problém

Dětí závislých na drogách je čím dál víc! Zkouší je i 11letí školáci

V Česku přibývá dětí závislých na drogách. Za posledních 20 let se jejich počet zdvojnásobil a jen v Praze se během loňského roku léčilo 272 závislých dětí. Drogy u nás berou často už i jedenáctileté děti a ambulancí, kde by jim mohli pomoci, je u nás zatím jen sedm. A právě to by se mělo změnit.

KOŘENÍ: Konopí pro mazlíčky
18.03.

KOŘENÍ: Konopí pro mazlíčky

Čím dál víc amerických států legalizuje léčebné konopí

KOŘENÍ: Konec hašišové tradice v Indii?
aktualizováno 11.12.

KOŘENÍ: Konec hašišové tradice v Indii?

Marihuana je droga, která západní civilizaci fascinuje už celá století. Došlo to tak daleko, že cestovat za jejími účinky je v kurzu, v případě Indie už pěknou řádku let. Úřady se to ale snaží změnit a na vesničany, pro které je marihuana často jediným zdrojem obživy, přišly zlé časy.

Týraný muž
aktualizováno 18.11.
Brněnsko

Žena se opila a zmlátila manžela, pak ho ještě udala kvůli marihuaně

Policie na Brněnsku řeší případ ženy, která se v opilosti pohádala se svým manželem, zmlátila ho a nakonec ještě udala kvůli pěstování marihuany. Policisté nakonec skutečně na půdě našli sušící se konopí a 37letému muži teď hrozí vězení.