Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zachráněný pes
20.03.
zvíře v nebezpečí

Záchranná mise v Černobylu: Na střeše reaktoru uvízl pes! VIDEO

Pracovníky z černobylské jaderné elektrárny čekala náročná záchranná akce. Na střechu sarkofágu čtvrtého bloku jaderného reaktoru totiž vyšplhal toulavý pes. Zpátky dolů se však už dostat nedokázal. Záchranáři se tak na kluzké střeše pustili do riskantní mise.

Boj o život psa ve skalách u Bernartic
10.12.
Uvězněný ve skalách

Dobrá zpráva! Jezevčíka Mildu se po osmi dnech podařilo zachránit

V neděli odpoledne se majiteli podařilo odchytit jezevčíka Mildu, který minulý týden v sobotu uvízl ve skalách v bývalém lomu u Bernartic na Tachovsku. Majitel jej neopustil, nosil mu jídlo a vodu a v neděli se mu podařilo psa zachránit.

Boj o život psa ve skalách u Bernartic - 2
04.12.
Je tam už od soboty

Jezevčík Milda uvízl ve skalách. Hasiči od rána bojují o jeho život

V pondělí ráno dostali hasiči z Plzeňského kraje hlášení o jezevčíkovi, který v sobotu zaběhnul při lovu do opuštěného kamenolomu a zůstal tam uvězněn. Pes je vysílený, hladový a promrzlý, hasičům se ale občas ozve, a tak nadále bojují o jeho život.

Prásk.tv píše:

Pes děkuje lidem - 5
čtěte o tématu záchrana psa na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Fast Food Film zvou pod pokličku rychlého občerstvení

Rychlé občerstvení nejsou jen cheeseburgery a káva u McDrive, ale i tisíce lidských příběhů.

Pes Bárt, který uvízl ve skále, je naživu - 7
aktualizováno 20.07.
video

Takhle vypadaly první chvíle Bárta na svobodě! Pomozte i dalším

Dlouhých šestnáct dní byl uvězněný z závalu, nakonec se ale pejsek Bart ze Skalan v Českém ráji našel živý a zdravý. Jaké byly jeho první dny na svobodě? Podívejte se na video.

Pes Bárt, který uvízl ve skále, je naživu - 1
aktualizováno 19.07.
GALERIE Skvělá zpráva

Zázraky se dějí! Bárt, který uvízl ve skále, je živý! Byl tam 16 dní

Úžasná zpráva přišla ze Skalan v Českém ráji. Pes Bárt, který zůstal 16 dní uvězněný v závalu, se našel živý a zdravý! Veterináři ještě musí podle čipu a obojku ověřit, že jde o hledaného pejska. S největší pravděpodobností je to ale opravdu on.

Záchrana psa
aktualizováno 14.07.
Pes uvězněný ve skále

Špatná zpráva: Nalezený pes není Bárt, v záchranu už málokdo věří

V pátek uplynulo 12 dní od chvíle, kdy se pes Bárt utrhl majitelce a zmizel ve skalní štěrbině v Českém ráji. Když se stejně starý pes objevil pár kilometrů od místa, kde ho záchranáři hledali, svitla naděje, že se mu třeba nepozorovaně podařilo dostat se ven. To se bohužel nepotvrdilo. Psa poznali v reportáži TV Nova majitelé, kteří si ho v pátek vyzvedli.

Pes
aktualizováno 13.07.
Pes uvězněný ve skále

Záchrana psa: V Jablonci našli bordeteriéra, je to uvězněný Bart?

Už 11. den sledujeme osud psa Bárta, kterého se záchranáři snažili dostat ze skalní štěrbiny v Českém ráji, když tam zůstal uvězněný i s liškou, za kterou utekl. Zával kamenů se podařilo uvolnit. Jestli se zvířata dostala ven nebo ne, ale zůstává záhadou. Podobný pes se totiž objevil pár kilometrů od místa, kde ho záchranáři hledali. Jestli je to Bárt nebo ne, se snaží vypátrat Liga na ochranu zvířat. Majitelka psa se zhroutila.

Záchranáři
aktualizováno 10.07.
Záchrana lišky a psa

Pes a liška jsou ve skále osm dní, záchranáři se nevzdávají

I nadále sledujeme boj záchranářů o život 7letého psa, který je uvězněný ve skále v lesích nad obcí Skalany v Českém ráji. Do skalní průrvy zaběhl za liškou už před týdnem. Záchranáři už za uplynulý týden vyčerpali technické možnosti, přesto oběma zvířatům dál pomáhají.