Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kalousek lepí plakát
14.09.
Nejlepší hlášky

Ve Sněmovně byla i sranda, bohužel ale za naše peníze. VIDEO

Poslanci mají doschůzováno, alespoň pro toto volební období. Příště se ve Sněmovní ulici sejde nová sestava, která vzejde z říjnových voleb. Sněmovna ale spíše než místo, kde se schvalují zákony, připomínala jeviště Národního divadla.

Lauren baví profilem na seznamce - 4
12.08.
Všichni ji chtějí

Kráska přišla o ruku, ale ne humor. Profilem na seznamce baví svět!

Dvacetiletá Lauren přišla o ruku při nehodě, i přesto si zachovala skvělý smysl pro humor. Její inzerát na seznamce teď baví uživatele po celém světě.

Vtipné dopravní značky - Prostějov
aktualizováno 27.05.
výzva posílejte vaše fotky

Kdo neodbočil, krouží tam dodnes! Česko baví vtipné dopravní značky

Dopravní značky dokážou někdy způsobit více zmatků než užitku. Příkladem jsou ty, na které nás upozornili čtenáři TN.cz. Projděte si je v galerii.

Prásk.tv píše:

Vincent Navrátil - 1
čtěte o tématu humor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Smějící se pár
aktualizováno 29.03.
tvrzení odborníka

Máte partnera na celý život? Stačí jediná věc, podle které to poznáte

Jak zjistíte, že je váš aktuální partner či partnerka osobou, se kterou vztah může vydržet dlouhé roky, klidně i celý život? Podle odborníka na vztahy vám to napoví jedna věc - společný smysl pro humor, který vztah neuvěřitelně spojí.

Podivné předvolební plakáty
30.08.
Volební bizár

Předvolební plakáty značky Vyrob si sám baví český internet

Podzimní krajské a senátní volby se kvapem blíží a ulice a internet už pomalu zaplavují rozličné předvolební slogany a plakáty. A k vidění nejsou jen profesionální díla, ale i podomácku vyrobené koláže.

Miloš Zeman - 12
10.06.
Napovídal

Zeman pobavil Makedonce, fušoval do řemesla tlumočníkovi

Státní návštěvu prezidenta Zemana v Makedonii provázela scéna jak z grotesky. Během vystoupení českého i makedonského státníka totiž prezident Zeman napovídal makedonskému tlumočníkovi.

Parodie na teroristy
aktualizováno 30.11.
Kachničky na internetu

Islamisté pro smích: Z teroristů udělali bezbranné kačenky!

Humorem proti terorismu. To je dnes oblíbená činnost uživatelů internetu. Na sociálních sítí tvoří a sdílí fotomontáže, kde si utahují z islámských teroristů.

Lidský mozek
aktualizováno 11.11.
nový objev

Máte rádi černý humor? Může to být demence, zjistili vědci

Smějete se poslední dobou tragickým událostem a začaly se vám líbit vtipy třeba o mrtvých dětech? Mějte se na pozoru. Britští vědci tvrdí, že u vás může začínat demence.

Brno - socha Jošta Lucemburského
aktualizováno 01.11.
jak se vám líbí?

Tohle se Brnu povedlo! Nová socha vypadá z podhledu všelijak

Moravská metropole před několika dny slavnostně odhalila jezdeckou sochu markraběte Jošta Lucemburského. Vzbudila rozporuplné reakce. A po zveřejnění těchto snímků je i terčem posměchu.

Ivan Mládek
aktualizováno 15.10.
nečekaný hit

Mládkova stará písnička je znovu populární - co zpívá o muslimech?

Písnička Ivana Mládka z roku 2000 se stala nečekaně znovu populární. Kvůli uprchlické krizi ji začali lidé sdílet na sociálních sítích. Co zpívá Mládek o muslimech?