Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Recyklace plastových lahví
16.02.

Tohle by vás nenapadlo! 5 tipů co s plastovými lahvemi. VIDEO

Připravili jsme pro vás několik tipů, jak originálně naložit s plastovými lahvemi.

Retro hry
15.09.

VÍKEND: Retro hry

Ze všech stran slyšíme, že většina dětí sedí hlavně u počítače.

Nova Cup 2017 - Sázava - 4
14.06.

Kardiochirurg Pirk na startu Nova Cupu v Sázavě

Na startu třetího závodu seriálu Nova Cup 2017 budou kromě špičkových sportovců a rodin s dětmi i významný český kardiochirurg a přednosta Kardiocentra IKEMu, Jan Pirk, který obohatí start závodu na trase B dlouhé 40 kilometrů.

Prásk.tv píše:

Jaromír Jágr - 1
čtěte o tématu volný čas na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

NOVACUP: Nova jízda - ocenění - 3
aktualizováno 01.06.
NOVA CUP

Nova jízda přináší exkluzivní ceny

Závodit na cyklistickém seriálu Nova Cup na trase Nova jízdy se vyplatí! Proč? Výherci Nova jízdy v kategorii juniorek, juniorů, žen a mužů získají hodnotné ceny. Výherce kategorie juniorek a juniorů ocení Kamerov.cz, který věnuje sportovní kameru Niceboy® VEGA.

Dubánci
aktualizováno 13.11.
foto+video dokonalé postavičky

Dubánci: Radost pro děti přerostla v hit internetu. Dělá je Čech!

Malé postavičky z ryze lesních materiálů, takzvaní dubánci, pomalu dobývají internet. Jak ale jejich autora Petra Václavka vůbec napadlo začít s jejich výrobou? A jak neustále nové a nápadité figurky vymýšlí? Vyrazili jsme se ho zeptat!

MFSF Písek
18.10.
Mezinárodní festival studentských filmů v Písku

Konec října ve znamení MFSF v Písku!

Jako každý rok studenti píseckých filmových škol pořádají Mezinárodní festival studentských filmů a letošní ročník bude opravdu nabitý. Minulý rok studenti ukázali, jak moc "žerou film" a letos nám všem chtějí připomenout, že svět je pro ně “PROSTOR PLNÝ MOŽNOSTÍ”. Festival se koná od 21. do 23. října 2016. Hlavním mediálním partnerem je TV Nova.

Noc filmových nadějí
aktualizováno 11.10.
Studentské filmy

TV Nova uvede Noc filmových nadějí na festivalu v Písku

Televize Nova pokračuje v dlouholetém projektu Noc filmových nadějí. Letos připravila i několik novinek. Na filmový maratón těch nejlepších studentských snímků se můžou těšit nejen diváci televize, ale nově i návštěvníci Mezinárodního festivalu studentských filmů Písek, a to již 21. října. Televize Nova je hlavním mediálním partnerem festivalu a svým projektem Noc filmových nadějí ho zahájí.

MFSF Písek
aktualizováno 10.10.
Mezinárodní festival studentských filmů

Velká filmová sláva odstartuje v Písku. Přijďte se podívat také

Jako každý rok studenti píseckých filmových škol pořádají Mezinárodní festival studentských filmů a letošní ročník bude opravdu nabitý. Minulý rok studenti ukázali, jak moc "žerou film" a letos nám všem chtějí připomenout, že svět je pro ně “PROSTOR PLNÝ MOŽNOSTÍ”. Festival se koná od 21. do 23. října 2016. Hlavním mediálním partnerem je TV Nova.

Bike Cup Mikulov
aktualizováno 12.09.
na kola do Mikulova

TV Nova opět vyráží na cyklistické závody Bike Cup

“Novácký“ závod horských kol pro širokou veřejnost s názvem Nova Cup přivítá na startu české a slovenské elitní jezdce a známé tváře televize Nova. Největší ze závodů podniku Mercedes-Benz Bike Cup 2016 nabídne 24. září v Mikulově pohodové tratě na 24 a 55 km. Vítězové závodu získají hodnotné prize money a věcné ceny, oceněni budou také vítězové celého seriálu. Připraven bude nabitý doprovodný program pro účastníky závodu i veřejnost ve stylu tradičních moravských slavností, zakončený koncerty známých kapel.

Kempy
aktualizováno 29.06.
přehled po krajích

Užijte si super dovolenou! Tohle jsou NEJLEPŠÍ KEMPY v Česku

Na léto se po náročném školním roce těší nejen děti, ale i samotní dspěláci, kteří konečně mohou vyrazit někam za odpočinkem, či dobrodružstvím. Zážitky však nemusíte hledat pouze za hranicemi země, plno zábavy si určitě užijete i pod stanem, u vody, nebo jinde na výletech. Kde ale "zakempovat" ?