Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Márnice
14.08.
Horor v Opavě

Muž žil s mrtvou manželkou, vše prozradil silný zápach!

Nesnesitelný puch zburcoval minulý týden obyvatele domu v Mostní ulici v Opavě. Když nakonec ve středu přijeli na místo policisté, v bytě objevili mrtvolu starší ženy. Navíc ve značném stádiu rozkladu.

Pátrání - Milan Sixta
aktualizováno 08.08.
Pomozte s pátráním

Milan zmizel, může si sáhnout na život! Policie prosí o pomoc

Pražští policisté pátrají po 49letém muži, který odešel z domova bez dokladů i mobilního telefonu a od té doby se neozval. Muž mívá depresivní stavy a mohl by mít i sebevražedné sklony.

Hazard ve vlaku
05.08.
nebezpečné chování

Hazard u Brna! Mladík lezl z okna jedoucího vlaku, další ho natáčel

Velmi hazardními kousky si krátilo čas několik mladíků, kteří jeli ve vlaku směřujícím z Letovic do Brna. Jeden z pasažérů lezl za jízdy z oken a dokonce přeskakoval do vedlejších kupé. Další cestující svého kamaráda podporovali a navíc jeho jednání natáčeli.

Prásk.tv píše:

Muž a bizon
čtěte o tématu muž na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Downův syndrom
03.08.
prý byl nebezpečný

Kluk s Downovým syndromem si hrál s atrapou zbraně. Zastřelili ho

Obrovské neštěstí se stalo ve čtvrtek ve švédském Stockholmu. Policie tady zastřelila chlapce s Downovým syndromem. Procházel se po ulici s hračkou ve tvaru samopalu a mužům zákona přišel nebezpečný.

Euan Holden a jeho láska
08.07.
romance na palubě

Ženy se vyměnily v letadle. Celý svět řeší neskutečný příběh lásky!

Když Rosey Blairová poprosila neznámou ženu, aby si s ní vyměnila místo v letadle, ani ve snu by ji nenapadlo, že se stane svědkem neskutečného příběhu, který brzy bude dojímat lidi po celém světě. Cizinka si s novým sousedem skvěle notovala a z jejich seznámení se stala zanedlouho hotová senzace.

Nisa vyplavila mrtvé tělo - 1
aktualizováno 06.07.
záhadná smrt

Řeka vyplavila mrtvolu v rozkladu. Může jít o pohřešovaného muže!

Nisa v liberecké části Machnín v pátek vyplavila mrtvolu ve značném stadiu rozkladu. Zatím není jasné, o koho jde. Policie netuší ani to, jestli nalezený člověk zemřel násilnou smrtí. Vyšetřovatelé přitom nevylučují, že by mohlo jít o několik měsíců pohřešovaného muže.

Cyklista narazil do stromu
04.07.
zemřel bez pomoci

Kuba (†24) jel domů na kole, náhle změnil směr. Našli až jeho mrtvolu!

Tragicky skončila cesta domů pro čtyřiadvacetiletého mladíka z Horní Súče na Slovensku. Jakub večer pomáhal kamarádovi opravovat dům, když bylo hotovo, vydal se domů na kole. Cestou však z neznámých důvodů strhl řídítka a narazil do stromu. Mrtvé tělo mladého muže našli lidé až ráno.

Pátrání - Jan Č.
aktualizováno 02.07.
Pomozte

Policie pátrá po nebezpečném muži. Údajně brutálně napadl ženu

Středočeští kriminalisté prosí o pomoc při pátrání po jednačtyřicetiletém Janu Čížkovi. Ten podle nich v noci z neděle na pondělí v Chýni u Prahy napadl svoji manželku a zmizel.

Policie - pátrání
aktualizováno 27.06.
tajná identita

Rodina ho už oplakala. Hledaného muže policie našla po 7 letech!

Dlouhých sedm let policisté hledali muže, který byl obviněný a odsouzený za zpronevěru a podvody. V pátek ho ovšem zadrželi. Dnes 32letý muž žil pod smyšlenou identitou v Peci pod Sněžkou. Podle místních pracoval na několika chatách a dokonce podnikal. Původně dostal tříletý trest, teď si ve vězení pobude zřejmě mnohem déle

Nález těla v Hradební ulici - 2
aktualizováno 07.06.
nález těla

Záhadná mrtvola v centru Prahy. Tělo leželo ve světlíku delší dobu

Pražští policisté vyjeli ve čtvrtek odpoledne do Hradební ulice, kde bylo nalezeno lidské. Mrtvý muž byl ve světlíku delší dobu, tělo se již rozkládalo a silně zapáchalo. Policie zatím neví, o koho šlo, ani jak se tělo do světlíku dostalo.