Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Znásilněná holčička
aktualizováno 18.05.
Otřesný případ

Muž se přiznal ke znásilnění tří dcer! Trest se mu ale nelíbil

Muž ze západního Slovenska se u soudu přiznal, že dlouhé roky znásilňoval tři nevlastní dcery. Soudce ho poslal za mříže, jenže muž si zřejmě představoval, že za přiznání dostane nižší trest. Proti verdiktu se ihned odvolal.

Pátrání po totožnosti mrtvého muže
04.05.
foto uvnitř poznáváte ho?

Záhada mrtvého muže: Někdo ho zabil! Stále se ale neví, kdo to je

Policisté stále netuší, kdo je muž z Olomouce, jehož tělo našli v úterý přikryté modrou plátěnou textilií v trávě u cesty. Pitva prokázala, že zemřel násilnou smrtí, vyšetřovatelé nyní prosí o pomoc veřejnost. Dokonce zveřejnili i fotografii oběti a doufají, že muže někdo pozná.

Policie - 1
04.05.
smrt v příbrami

Praštil mladíka v baru a on zemřel! Hrozí mu 10 let, do vazby nemusí

Muž (27) podezřelý ze smrti mladíka v baru v Příbrami se sám přihlásil policii. Nyní mu hrozí až deset let za mřížemi, vyšetřován je ale na svobodě. Podle vyšetřovatelů se pohádal v baru se svým známým, kterého silně udeřil rukou. Ten pak po pádu na zem zemřel.

Prásk.tv píše:

Dominique Robinson - 1
čtěte o tématu muž na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Strážník zbil opilce
23.04.
Incident v Plzni

Strážník měl pěstí mlátit opilce na nádraží. Teď se zpovídá u soudu

Plzeňský soud začal projednávat případ strážníka, který podle obžaloby loni v květnu nejméně dvanáctkrát udeřil pěstí do obličeje opilého muže na vlakovém nádraží v Plzni a způsobil mu řadu podlitin a zlomeninu pravé očnice.

Zachráněný RONNY - 5
aktualizováno 22.04.
otřesné týrání

Majitel Ronnyho přiznal, že chtěl psa zabít! Řekl detaily, obvinili ho

Případ týraného psa Ronnyho z Děčína otřásl celým Českem. A začínají se objevovat další podrobnosti. Podle informací televize Nova se zadržený mladík přiznal, že chtěl psa zabít. Ronny ho prý rozčílil, když se vrátil opilý z diskotéky a chtěl si s ním hrát. Muže už policie obvinila z týrání zvířete a hrozí mu až tři roky vězení.

Utonulý muž v Butovicích - 4
aktualizováno 20.04.
zásah policie

Tragický nález v Praze: Na hladině nádrže plavalo lidské tělo

V pátek brzy ráno našli kolemjdoucí v pražské nádrži Asuán mrtvého muže, zavolali proto okamžitě policii. Muž byl oblečen v plavkách, důkazy tak nenapovídaly, že by mělo jít o násilnou smrt. To následně na místě potvrdil i koroner.

Pátrání - BENEDA MILAN
17.04.
pátrání policie

Psychicky nemocný muž se pohřešuje, neviděli jste ho?

Policisté pátrají po muži z Květnice, který v pondělí odešel z domu, od té doby už o něm nikdo neslyšel. Pohřešovaný muž trpí psychickou nemocí, na kterou bere léky. Pro své okolí není nebezpečný, podle přítelkyně mu ale může jít o život.

Pátrání - Pavel Žerníček
aktualizováno 13.04.
přišel o firmu

Záhadné zmizení: Starosta nasedl do auta a už ho nikdo neviděl!

Policisté na Šumpersku už několik dní marně pátrají po Pavlu Žerníčkovi (66). Starostu obce Rapotín lidé naposledy zahlédli v pondělí. Dopoledne odjel autem od svého domu a už se nevrátil. Podle policie trpěl zdravotními problémy, které mu znemožňovaly vykonávat funkci.

Svědci v Mukařově našli vážně zraněného muže
aktualizováno 04.04.
Záhada v Mukařově

U Prahy našli muže s krvácející hlavou. Neví se, co se mu stalo!

Policisté z Prahy-východ od úterního večera řeší záhadu. Svědci tu v obci Mukařov u silnice objevili vážně zraněného muže, kterému z hlavy crčela krev. Není jasné, jak se na místo dostal nebo co se mu přesně stalo.

Dopravní nehoda
aktualizováno 29.03.
hledají svědky

Muž ujížděl policejní hlídce! Naboural do auta s mladou ženou

Policie přistihla při činu muže, který opakovaně řídí bez řidičského oprávnění. Řidič začal před hlídkou ujíždět, způsobil při tom ale dopravní nehodu. Policisté hledají svědky, které mohl řidič svou nebezpečnou jízdu ohrozit.