Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Otřesný nález na Mělnicku: Policii zaměstnává tělo neznámého muže

Čtvrteční odpoledne narušil nález mrtvého těla u obce Libiš na Mělnicku. Policisté zatím nedokázali určit totožnost neznámého muže, více světla by do případu měla přinést nařízená soudní pitva.

Juan Pedro Franco - 2
Aktualizováno 11.5. 2017 21:22
galerie boj s obezitou

Nejtlustší muž světa vážil půl tuny, za vše může obyčejná nehoda!

Dlouhých sedm let strávil nejtlustší muž na světě v posteli. Teď by se mu ale mohl život razantně změnit. Konečně totiž zhubnul natolik, aby mohl podstoupit žaludeční bypass. Ten by mu měl pomoci nejen s léčbou obezity, ale také cukrovky.

policejní vyšetřování

Záhadná smrt na Petříně v Praze: V sadech našli mrtvolu muže!

Na pražském Petříně se našlo v úterý ráno tělo mrtvého muže. Zatím vše nasvědčuje tomu, že nezemřel násilným způsobem, příčinu smrti policisté vyšetřují .

Prásk.tv píše:

Žena na letišti - 1
čtěte o tématu muž na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

šokující proměna

Muž utratil statisíce, aby vypadal jako elf! "Může za to šikana," tvrdí

Pětadvacetiletý Luis Padron z argentinského města Buenos Aires je milovníkem fantasy. Podstoupil už velké množství operací, aby vypadal jako elf. K proměně se rozhodl už v dětství, když byl obětí šikany.

Pátrání po totožnosti mrtvého muže
Aktualizováno 4.5. 2017 17:50
policejní vyšetřování

Záhada na Ústecku: Policie pátrá po totožnosti mrtvého muže

Kriminalisté pátrají po totožnosti mrtvého muže, kterého našli minulý týden v lese v obci Lysá nedaleko Ústí nad Labem. Muž (kolem 50) zemřel ze zatím neznámých příčin. Podle oblečení mohlo jít o bezdomovce.

hrozí vězení

U hádky rybářů zasahovala policie. Jeden druhého hodil do řeky

Velmi neobvyklý případ vyšetřují policisté na Havlíčkobrodsku. V Ledči nad Sázavou se poprali dva rybáři. Jeden z mužů druhého zranil a následně hodil do vody. Vše nakonec museli řešit přivolaní policisté a potyčka může skončit i vězením.

brutální čin

Další online vražda! Muž oběsil 11měsíční dcerku, pak sám zemřel

Na sociálních sítích se objevilo další hrozivé video brutální vraždy odvysílané online. Muž zabil svou teprve jedenáctiměsíční dceru, pak si sám vzal život. Facebook dál čelí tvrdé kritice kvůli tomu, že není schopen zveřejňování podobných videí zabránit.

Vražda - ilustrační
Aktualizováno 20.4. 2017 13:53
záhadné úmrtí

Muž přivezl pobodaného cizince do nemocnice. Zranění nepřežil

Kriminalisté vyšetřují v Ostrově na Karlovarsku smrt muže. Ve středu po osmé hodině večer ho jeho známý přivezl pobodaného do místní nemocnice. Lékaři oběti už ale nedokázali pomoci. Patrně jde o vraždu.

vážná nehoda

Trolejbus v Brně srazil muže! Je v kritickém stavu, bojuje o život

V kritickém stavu převezli do nemocnice záchranáři 48letého muže, kterého v úterý na přechodu pro chodce v Brně srazil trolejbus. Muž má vážné poranění mozku, nehodu prošetřuje policie.

GALERIE krásná přestavba

Muž koupil starý srub za pár tisíc. Nádherně ho s rodinou přestavěl

Richard Aiken měl jediné přání. Žít ve srubu někde na samotě, kde bude obklopen přírodou. Všechny jeho pokusy o koupi obydlí ale ztroskotaly, protože si to nemohl dovolit. Tak si pořídil za pár tisíc korun starý, téměř rozpadlý domeček v americkém Missouri. S pomocí rodiny z něj vybudoval nádherné obydlí!