Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Obávají se nejhoršího

ZÁHADNÉ ZMIZENÍ: Žena se probudila a zjistila, že je Jirka pryč

S žádostí o pomoc při naléhavém pátrání se na veřejnost ve čtvrtek obrátili pražští policisté. Ti pátrají po třiašedesátiletém muži. Když se jeho manželka ráno probudila, zjistila, že její muž v noci záhadně zmizel. O Jiřího se velmi bojí, protože muž má mít psychické problémy a podle policie už v minulosti vyhrožoval sebevraždou.

Muž v okně hořící budovy v Londýně
Aktualizováno Včera 09:29
Grenfell Tower

Fotka muže z požáru obletěla svět. Syn řekl, co se mu stalo

Snímek slepého muže, který při požáru zoufale mával z okna, plnil stránky médií. Jeho příběh má šťastný konec - z požáru v Grenfell Toweru se dostal živý. Jeho syn popsal dramatickou záchranu.

Muž mluví s malými dívkami - ilustrační foto
Aktualizováno 17.6. 2017 21:45
zvýšená pozornost

Neznámý muž se snaží navázat kontakt s malými holčičkami

Rodiče malých dětí na Táborsku by měli být na pozoru. Policisté tam totiž prověřují několik oznámení, podle kterých se muž středního věku snažil navázat kontakt s malými holčičkami. Jedna z nich nechodí ještě ani na základní školu.

Prásk.tv píše:

Muž držel dítě ve výšce 46 metrů - 1
čtěte o tématu muž na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

Venčení psa
Aktualizováno 5.6. 2017 16:25
brutální napadení

Žena venčila psa mezi domy, muž ji za to srazil pěstí k zemi a zmlátil!

Policie zadržela muže, kterého viní z napadení ženy v Proseticích na Teplicku. Agresor napadl ženu během venčení psa, srazil ji k zemi pěstí a údajně do ní začal i kopat. Zadržený muž je recidivista - byl odsouzen už 22krát.

Panelák
Aktualizováno 2.6. 2017 13:32
tragická událost

Muž vypadl z paneláku, jeho tělo našli na balkonu v nižším patře

Smrtí skončil pád muže z balkonu v pražských Kobylisích. Muž neznámé totožnosti spadl z balkonu ve vyšším patře, dopadl na střechu balkonu ve třetím patře a na místě zemřel.

Hledaný muž se oběsil
Aktualizováno 30.5. 2017 18:19
odešel z domova

Tragický konec pátrání: Muže hledalo 150 lidí, našli ho mrtvého!

Tragicky odpoledne skončilo pátrání po 42letém muži z Tábora. Muže hledalo přes 150 pátračů včetně vrtulníku, našli ho ale mrtvého. Jeho zmizení ohlásila rodina v pondělí.

nádherné bydlení

K hobitímu domu se sjíždí turisté. Majitel jeho existenci dlouho tajil!

Muž si ve skotské vesnici postavil svůj vlastní hobití domek, který je propracovaný do posledního detailu. Velmi rychle se z něj stala turistická atrakce, ke které se sjíždějí lidé z okolí.

změny v těle

Potíže s hubnutím a plodností! Co vše se stane s tělem po třicítce

Lidské tělo se s věkem postupně mění. Změny nastanou už ve 30 letech, kdy například klesá pravděpodobnost počít dítě a je těžší shodit nadbytečná kila. Co vše vás čeká? Napsal o tom deník The Sun.

Otřesný nález na Mělnicku: Policii zaměstnává tělo neznámého muže

Čtvrteční odpoledne narušil nález mrtvého těla u obce Libiš na Mělnicku. Policisté zatím nedokázali určit totožnost neznámého muže, více světla by do případu měla přinést nařízená soudní pitva.

Juan Pedro Franco - 2
Aktualizováno 11.5. 2017 21:22
galerie boj s obezitou

Nejtlustší muž světa vážil půl tuny, za vše může obyčejná nehoda!

Dlouhých sedm let strávil nejtlustší muž na světě v posteli. Teď by se mu ale mohl život razantně změnit. Konečně totiž zhubnul natolik, aby mohl podstoupit žaludeční bypass. Ten by mu měl pomoci nejen s léčbou obezity, ale také cukrovky.