Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

strašlivé vraždy

Tragédie v Georgii: Policisté našli 4 mrtvé děti a muže, zatkli matku

Atlantská policie reagovala ve čtvrtek ráno na hlášení o pobodaných lidech. Po příjezdu na místo činu ve městě Loganville čekal policisty hrůzný pohled na těla čtyř dětí a jednoho dospělého muže, uvádí policie na sociální síti. Páté dítě bylo s vážnými zraněními převezeno do nemocnice. Policisté zatkli matku dětí.

Poslední lov

Na Kladensku zemřel rybář poté, co náhle spadl do rybníka

U rybníka v obci Doksy na Kladensku zemřel v sobotu ráno za nejasných okolností šestašedesátiletý rybář. Vše nasvědčuje tomu, že náhle spadl do vody.

Obávají se nejhoršího

ZÁHADNÉ ZMIZENÍ: Žena se probudila a zjistila, že je Jirka pryč

S žádostí o pomoc při naléhavém pátrání se na veřejnost ve čtvrtek obrátili pražští policisté. Ti pátrají po třiašedesátiletém muži. Když se jeho manželka ráno probudila, zjistila, že její muž v noci záhadně zmizel. O Jiřího se velmi bojí, protože muž má mít psychické problémy a podle policie už v minulosti vyhrožoval sebevraždou.

Prásk.tv píše:

Lucie Bílá - 3
čtěte o tématu muž na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sucho zabíjí moravské okurky!

Bude letošní „okurková sezona“ bez okurek? Pojďte si s námi o ně zasoutěžit

Muž v okně hořící budovy v Londýně
Aktualizováno 22.6. 2017 09:29
Grenfell Tower

Fotka muže z požáru obletěla svět. Syn řekl, co se mu stalo

Snímek slepého muže, který při požáru zoufale mával z okna, plnil stránky médií. Jeho příběh má šťastný konec - z požáru v Grenfell Toweru se dostal živý. Jeho syn popsal dramatickou záchranu.

Muž mluví s malými dívkami - ilustrační foto
Aktualizováno 17.6. 2017 21:45
zvýšená pozornost

Neznámý muž se snaží navázat kontakt s malými holčičkami

Rodiče malých dětí na Táborsku by měli být na pozoru. Policisté tam totiž prověřují několik oznámení, podle kterých se muž středního věku snažil navázat kontakt s malými holčičkami. Jedna z nich nechodí ještě ani na základní školu.

Venčení psa
Aktualizováno 5.6. 2017 16:25
brutální napadení

Žena venčila psa mezi domy, muž ji za to srazil pěstí k zemi a zmlátil!

Policie zadržela muže, kterého viní z napadení ženy v Proseticích na Teplicku. Agresor napadl ženu během venčení psa, srazil ji k zemi pěstí a údajně do ní začal i kopat. Zadržený muž je recidivista - byl odsouzen už 22krát.

Panelák
Aktualizováno 2.6. 2017 13:32
tragická událost

Muž vypadl z paneláku, jeho tělo našli na balkonu v nižším patře

Smrtí skončil pád muže z balkonu v pražských Kobylisích. Muž neznámé totožnosti spadl z balkonu ve vyšším patře, dopadl na střechu balkonu ve třetím patře a na místě zemřel.

Hledaný muž se oběsil
Aktualizováno 30.5. 2017 18:19
odešel z domova

Tragický konec pátrání: Muže hledalo 150 lidí, našli ho mrtvého!

Tragicky odpoledne skončilo pátrání po 42letém muži z Tábora. Muže hledalo přes 150 pátračů včetně vrtulníku, našli ho ale mrtvého. Jeho zmizení ohlásila rodina v pondělí.

nádherné bydlení

K hobitímu domu se sjíždí turisté. Majitel jeho existenci dlouho tajil!

Muž si ve skotské vesnici postavil svůj vlastní hobití domek, který je propracovaný do posledního detailu. Velmi rychle se z něj stala turistická atrakce, ke které se sjíždějí lidé z okolí.

změny v těle

Potíže s hubnutím a plodností! Co vše se stane s tělem po třicítce

Lidské tělo se s věkem postupně mění. Změny nastanou už ve 30 letech, kdy například klesá pravděpodobnost počít dítě a je těžší shodit nadbytečná kila. Co vše vás čeká? Napsal o tom deník The Sun.