Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po šestileté dívce
aktualizováno 04.12.
zmizení holčičky

Zvrat v pátrání po Valerii (6), policie hledá neznámého muže

V souvislosti s pátráním po malé Valerii pražští policisté hledají neznámého muže, který by mohl mít informace k jejímu nalezení. Společně s podezřelou přivedli holčičku do školky, kde se snažili domluvit, aby mohl muž dítě vyzvedávat. Po Valerii pátrá policie už od loňského srpna.

Policie pátrá po muži, který obtěžoval ženy v Praze
aktualizováno 30.11.
Policejní pátrání

Vytáhl penis na matku s dětmi! Ta se nedala a řádně ho nakopla

Tři různé ženy během dvou dnů obtěžoval zatím neznámý muž v Praze. Ženám se předváděl se svým ohanbím v ruce, jednu z nich dokonce osahával. Troufl si i na matku s dětmi. Policie prosí o pomoc při pátrání.

Záchrana muže uvězněného v šachtě Nuselského mostu - 3
aktualizováno 27.11.
skončil ve špitále

Muž uvízl v šachtě Nuselského mostu! Spadl tam ze žebříku

V šachtě nuselského mostu uvízl v úterý dopoledne muž. Spadl do ní ze žebříku. Na místo vyrazili pražští hasiči, záchranáři i policisté. Muž skončil v nemocnici se zlomenou nohou a rukou.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka - 2
čtěte o tématu muž na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Sražený muž na Štěrboholské spojce v Praze
aktualizováno 22.11.
Vážná nehoda

Vrtulník přistával mezi auty. Muže při výměně kola smetl kamion

Nákladní automobil srazil na Štěrboholské spojce muže, který měnil pneumatiku. Po ošetření byl muž vrtulníkem převezen do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady s poraněným hrudníkem a břichem. Provoz byl po půl páté znovu obnoven.

Děti ve škole
02.11.
Řeší to ministerstvo

"Do školy s námi chodí 30letý muž," tvrdil žák. Má jít o migranta

Britské ministerstvo vnitra vyšetřuje podivný případ z anglického Ipswiche. Na internetu se objevila fotka jednoho z žáků, který ale vypadá spíše jako 30letý muž než 15letý chlapec. Podle tamních médií jde o žadatele o azyl, který do školy nastoupil v září.

Nedaleko Bavorovic srazil řidič chodce, ten nepřežil
31.10.
Tragické nehody

Černá středa na českých silnicích: 6 mrtvých během jednoho dne

Středa 31.10. se stala velmi černým dnem. Čtyři tragické nehody se udály během dneška na území České republiky. Zemřelo během nich 6 lidí.

Alkohol, cigarety, obezita
30.10.
Rozdíly v životě

Muži pijí více alkoholu, ženy raději nakupují. Takový je život v Česku

Rozdíly mezi muži a ženami ve způsobu života jsou obrovské. Například muži více pijí alkohol a kouří cigarety než ženy. Co se týče sportu, je překvapením, že jsou na tom muži lépe, i když jich nadváhou trpí více. Sportovním aktivitám se například v roce 2016 věnovalo pouze 26 % žen. Na sociálních sítích však ženy tráví času mnohem více než muži a rády nakupují online, vyplývá z průzkumu Eurostatu, na kterém spolupracoval se statistickými úřady členských států Evropské unie.

Muž, co zkoušel vylákat holčičku
aktualizováno 21.10.
pátrání po muži

Policie: Muž mohl děti obtěžovat už dřív. Pátrání pokračuje

Hledání muže, který v Praze obtěžoval malé děti, pokračuje. Policie momentálně prověřuje tipy od lidí, kteří ho v médiích poznali na videu, když hovořil s malou holčičkou na hřišti v Kyjích. Jak už jsme informovali v sobotu, dívka ho při tom natočila na mobilní telefon. Podle všeho jde o cizince, který se obtěžování dětí nedopustil poprvé. Policie proto před ním varuje.

Šťastná rodina
21.10.
Nový průzkum

Čeští muži jsou mamánci, ale začínají s prací dříve než ženy!

Muži odcházejí od svých rodičů později, než ženy. Většinou si užívají komfortu, který jim je poskytován. Do manželství nebo domácích prací se také zrovna nehrnou. Na rozdíl od žen však nastupují do zaměstnání o pár let dříve a dožívají se kratšího věku, vyplývá z nového průzkumu Evropského statistického úřadu Eurostat.

Muž, co zkoušel vylákat holčičku
aktualizováno 20.10.
hledá ho policie

"Kolik ti je?" Muž zkoušel vylákat v Praze holčičku, ona ho natočila

Policie zveřejnila video, které natočila holčička v parku v pražských Kyjích. Je na něm vidět, jak ji přemlouvá asi třicetiletý muž, aby s ním šla na procházku. Také se na dívku snaží sahat. Policie prosí veřejnost o pomoc s pátráním po tomto muži, který je podezřelý z přečinu navazování nedovoleného kontaktu s dítětem.