Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Chlapec u auta
aktualizováno včera 16:53
policie apeluje

Pozor, muž vyžadoval od chlapce (12) líbání, varovala žena na síti

Na sociálních sítích se rozšířila informace, že se v Týnci nad Sázavou měl dožadovat neznámý muž ve čtvrtek pusy od dvanáctiletého chlapce. Policie se o případu dozvěděla právě až z alarmujícího příspěvku. Kamery ukázaly, že ke kontaktu skutečně došlo.

Ve Vltavě plave lidské tělo
26.01.
záhadná smrt

Prokletá obec? Nejprve našli mrtvou ženu, teď u jezu tělo muže!

Za jediný měsíc se policisté v Klecánkách na Praze-východ snaží objasnit už druhý nález mrtvého těla. V prvním případě šlo o ženu, jejíž tělo vylovili začátkem ledna z Vltavy, teď našli bezvládného muže nedaleko jezu.

Nález kosterních ostatků v obci Králův Dvůr - 2
aktualizováno 17.01.
rozhovor uvnitř Objasnění případu

Mladík (24) zmizel před 9 lety. Jeho kosti našli v kanále u Berouna

Kriminalistům se konečně podařilo zjistit, čí kosti se našly v říjnu v kanále v Králově Dvoře na Berounsku. Záhadu pomohly rozlousknout provedené testy DNA.

Prásk.tv píše:

Muž na wc
čtěte o tématu muž na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Většina Čechů šetří nesmyslně, pod rukama jim protečou tisíce ročně. Víme, kde!

V posledních měsících se rozmohl takový nešvar. Tištěná i online média pravidelně alespoň jednou týdnu slavnostně hlásají: „Ekonomika je na vzestupu, platy ve státních a soukromých sektorech raketově vzrostly, všechno je tu zkrátka boží.“

VÍKEND: Proč je v dnešní době tak těžké najít si partnera
aktualizováno 15.01.
SINGLES

VÍKEND: Proč je v dnešní době tak těžké si najít partnera

Velký podíl na tom mají sociální sítě a doba ve které žijeme. Počet jednočlených domácností stále roste a podle evropského statistického úřadu žije v Česku více než jeden milión lidí v bytě sami. V produktivním věku je to téměř každý páty Čech, v celkových číslech každý třetí. Mnoho z nich si dalo předsevzetí najít si letos partnera, kde ale na něj narazit a jak ho poznat?

Strážníci použili defibrilátor při poskytnutí první pomoci muži se zástavou srdce
14.01.
dramatické záběry

VIDEO: Muži se v metru zastavilo srdce, šlo o každou vteřinu

Díky výborné spolupráci občanů a záchranných složek se podařilo zachránit život muži, kterému se zastavilo srdce ve stanici metra Muzeum. Strážníci při oživování použili automatizovaný defibrilátor. Zmatený muž ale po obnovení srdeční činnosti nechtěl spolupracovat. Policisté ho museli doprovodit až do nemocnice. Celý zásah zachytila kamera jednoho ze strážníků.

Online seznamování - 3
09.01.
Místo vztahu krádež

Žena chtěla lásku, amant jí místo toho "vybílil" byt a zmizel!

Když se dvaapadesátiletá žena z Karviné přes internet seznámila s o deset let mladším mužem, těšila se na lásku a nový vztah. Motivace jejího "nápadníka" byla ovšem o dost jiná a přetvařovat se zvládl jen necelé dva dny.

Vlak - Ilustrační foto
09.01.
Ranní tragédie

Muže mezi Ústím a Děčínem smetl vlak. Nepřežil, doprava stála

Na Ústecku na trati mezi krajským městem a Děčínem v úterý ráno zahynul blíže neidentifikovaný muž. Kvůli srážce a jejímmu vyšetřování byl provoz na trati více než dvě hodiny omezen.

Smrt taxikáře v Plzni
aktualizováno 07.01.
video z místa mají podezřelého

Taxikář vezl klienta z Plzně domů, na chodbě pak našli jeho mrtvolu!

V neděli ráno našli lidé na chodbě jednoho z plzeňských domů tělo mrtvého muže. Podle informací TV Nova má jít o taxikáře, který vezl klienta domů. Policie potvrdila, že prověřuje násilný trestný čin, podezřelého už zadržela.

U zubaře_2
03.01.
neobvyklý případ

Syn musí matce zaplatit miliony korun za to, že ho vychovala

Soud nařídil zaplatit zubaři (41) v přepočtu 16 milionů dolarů. Jeho vlastní matka ho totiž před lety donutila podepsat smlouvu, podle které jí měl odevzdávat 60 procent svého výdělku. Smlouvu nedodržel, tak ho žena zažalovala.

Zapadlé auto - Ilustrační foto
aktualizováno 20.12.
vyšetřování policie

Hrůzný nález: V autě uprostřed pole sedělo nehybné tělo

Kolemjdoucí u Týnce čekal v poli velmi hrůzný nález, v autě totiž seděl muž, který nejevil známky života. Přivolaní policisté a lékař už mu nemohli pomoci. Muž nicméně v zapadlém autě neumrzl, ale s velkou pravděpodobností spáchal sebevraždu. Není jasné, proč odjel do polí a co ho k činu vedlo.