Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Márnice
aktualizováno 18.11.
Jak zemřel?

Záhada: U obchoďáku v Liberci našli mrtvolu mladého muže (23)!

Liberečtí policisté od sobotního rána řeší záhadu. Před půl devátou ráno se totiž na lince 158 dozvěděli o bezvládném tělu. To svědci objevili v Ostašovské ulici nedaleko zdejšího obchodního centra.

Pražští strážníci zachránili z vody cizince
13.11.
Boj o život

Muž spadl do Vltavy, v ledové vodě mrzl hodinu! TELEFONÁT

Štěstí v neštěstí měl dvaatřicetiletý muž, který po zavrávorání brzy ráno spadl v Praze do Vltavy. Nejpve volal marně o pomoc několik desítek minut, poté ho strážníci objevili a vytáhli na souš těsně před tím, než mu došly síly.

Opilý muž ujížděl policistům 15 kilometrů
10.11.
video nebezpečná honička

Opilý řidič zběsile prchal před policisty, pak je několikrát šokoval

Ivančičtí policisté ještě netušili, že když se pokusí zastavit osobní automobil VW Polo, bude je čekat zběsilá honička prošpikovaná neskutečně nebezpečnými scénami. Ujíždějící řidič ohrožoval nejen sebe, ale hlavně životy ostatních řidičů. Zastavili ho až po 15 kilometrech. Podnapilý řidič se zákazem řízení pak suše odvětil, že by jim ve svém mercedesu ujel.

Prásk.tv píše:

ztracený syn
čtěte o tématu muž na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

Nathan Hrdlicka s přítelkyní
aktualizováno 04.11.
krásný příběh

Muž se narodil bez stehen. Navzdory postižení našel lásku

Nathan Hrdlicka (34) z amerického Santa Fe se narodil se vzácnou anomálií. Kolena má hned pod bederními kostmi a chybí mu stehna. Je jedním z 25 lidí na světě, které toto onemocnění postihlo. Navzdory svému zdravotnímu stavu není sám.

Nevybuchlá munice
04.11.
velký omyl

Muž přivolal policii kvůli nálezu bomby! Pořádně se ale spletl

Němec z města Bretten se obával, že na své zahradě objevil nevybuchlou bombu z 2. světové války. K podezřelému nálezu proto přivolal policii, která ale zjistila, že jde o obrovskou cuketu.

Záchranáři u lesa, kde padající strom zabil ženu
aktualizováno 30.10.
smutná zpráva

Orkán má třetí oběť! Na muže spadl strom, v nemocnici zemřel

Nedělní vichřice má třetí oběť. Osmapadesátiletý muž, na kterého v Bělé pod Bezdězem spadl strom, podlehl vážným zraněním v liberecké nemocnici.

Mrtvola
30.10.
Policejní vyšetřování

Olomoucí otřásl děsivý nález. V parku ležela mrtvola muže!

Mrtvého muže našel v pondělí ráno v parku člověk, který šel náhodou kolem. Případem se zabývají kriminalisté, podle kterých nezemřel násilnou smrtí.

Milenci
30.10.
Průzkum vztahů

Víme, co muži chtějí slyšet při sexu: budete překvapeni!

Přemýšlíte často, co říkat a neříkat v posteli? Víte, co muži chtějí nejvíce slyšet? Odpověď na tuto otázku přinesla australská společnost Forktip. Možná se to týká i vás, možná budete překvapeni.

Velikost penisu
26.10.
kousl ho komár

Lékař muži zmenšil varlata těžká 5 kg. Obří přirození mu ničilo život

Horace Owiti Opiyo z Afriky trpí vzácnou poruchou, kvůli které měli jeho penis a varlata obří rozměry. Nemohl normálně žít, velké a těžké pohlaví mu bránilo v chůzi. Operace dopadla úspěšně. Mladík se nyní cítí "svobodný" a chce založit rodinu.

Frank McGowan
12.10.
byl gay

Žena sexuálně napadla mladého muže. Cítí se znásilněný

Frank McGowan z Velké Británie tvrdí, že je psychicky na dně a jeho život se rozpadl poté, co jej sexuálně napadla žena. Ta si z něj utahovala, kvůli sexuální orientaci a poté jej dokonce fyzicky napadla. Za čin jí bylo soudně přiděleno 120 hodin veřejně prospěšných prací. Podle Franka je to však trest nedostačující.