Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena útočí nožem na muže - 2
16.09.
Záchvat vzteku

Matka nachytala partnera s dcerou (12), vrhla se na něj s nožem!

S půltuctem ran od nože skončil tento týden muž, kterého partnerka nachytala, jak se nahý plazí po její dvanáctileté dceři. Mužova obhajoba je vskutku originální - žena na něj prý zaútočila ze žárlivosti, protože neunesla, že k němu jeho dcera chová vřelé city.

Medvědice
06.09.
popis zranění

Svědek popsal útok medvěda: Muž utekl z výbehu, pak se zhroutil

Obrovská nezodpovědnost se málem vymstila třicetiletému muži v Kladně. Zaútočil na něj totiž medvěd, kterému v tamním zámeckém parku vlezl do výběhu.

Honětice 2
03.09.
hledají svědky

Mrtvola na festivalu u Třeboně: Policie neví, jak muž (26) zemřel

Tělo mrtvého šestadvacetiletého muže našli na Open Air festivalu Muffin v Mláce v noci na neděli, policie ale nedokáže určit přesnou příčinu smrti. Nyní prosí o pomoc případné svědky. Viděli jste něco?

Prásk.tv píše:

Dům – ilustrační
čtěte o tématu muž na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Únos chlapečka v Košicích
02.09.
stačilo 20 vteřin!

Ten pocit nikomu nepřeji! Otec popsal únos syna z obchodu

Žena vzala čtyřletého chlapce za ruku a odvezla ho pryč z obchodního domu na Slovensku. Policii se podařilo pachatelku rychle vypátrat a dítě předat rodičům, kteří prožili chvíle hrůzy. Nyní se o nich rozhodli promluvit.

Michael Randall
aktualizováno 02.09.
šokující událost

Muž cestoval na pas přítelkyně! Na letišti si nevšimli, že není žena

Michael Randall spěchal na letiště Gatwick v Londýně, letěl do Berlína. Ráno popadl tašku a doklady a opustil svůj domov v Newbury. Ale po přistání v Německu si všiml, že místo svého vzal pas své přítelkyně. Na žádné bezpečnostní kontrole si nikdo nevšiml, že není dlouhovlasá blondýnka.

Márnice
aktualizováno 30.08.
přiznal se

Babička si pozvala známého do bytu, uškrtil ji pro pár tisícovek!

Kriminalistům stačily necelé dva dny na to, aby vypátrali a usvědčili pachatele vraždy seniorky (79) ve Zbýšově. Uškrtit ji měl její známý, který ženě pomáhal s opravou v bytě, sám se při výslechu k činu přiznal.

Tragická nehoda paraglidisty
aktualizováno 30.08.
nehoda na letišti

Muž zemřel při testování vozíku! Jeho rodina vše sledovala

Na letišti v Ralsku se stala tragická smrtelná nehoda. Dvaašedesátiletý muž testoval svůj amatérsky připravený vozík pro paragliding. Na nerovnosti ztratil kontrolu nad vozíkem a následoval náraz, který muže těžce zranil. Po převozu do nemocnice muž zemřel.

Moderátorka drbala muže v rozkroku!
aktualizováno 29.08.
vlna kritiky

Šok ve vysílání! Moderátorka drbala muže v rozkroku! FOTO

Moderátorka z Dominikánské republiky osahávala v přímém přenosu svého kolegu ve chvíli, kdy mluvila o nákupu okurek v supermarketu.

Identikit možného svědka
aktualizováno 29.08.
smrt v poli

Nové informace o vraždě u Lázní Bělohrad! Hledá se tento muž

Policisté v úterý zveřejnili první informace o zavražděném muži, jehož tělo se našlo v polovině srpna v kukuřici nedaleko místa masakru u Lázní Bělohrad na Jičínsku. Má se jednat o zhruba padesátiletého pohřešovaného muže, kterého blízcí začali postrádat na konci července. Vrah zatím policii uniká, nyní se hledá možný svědek.

Maniak s nožem zaútočil v Rusku na chodce. Policie ho zastřelila
aktualizováno 19.08.
video je mrtvý

Maniak s nožem zaútočil v Rusku na chodce! Sedm lidí pobodal

Ozbrojený muž v sobotu ráno napadl chodce v ruském městě Surgut. Útočil nožem, pobodal celkem sedm lidí. Nikoho naštěstí nezabil, sám ale zemřel. Jeden z policistů ho zastřelil.