Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kostel ve Starých Křečanech
aktualizováno 07.11.
úchvatný nález

Vichřice shodila špičku kostela. Našli v ní stoletý poklad!

Ničivý orkán Herwart, který se přehnal přes Českou republiku předminulý víkend, paradoxně svojí ničivou silou pomohl odkrýt významný poklad. Ve Starých Křečanech na Děčínsku totiž shodil z vršku věže tamního kostela makovici, která byla plná historických dokumentů a mincí.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 26.10.
jedna přežila

Detaily z vražd v Doubici: Muž si připravil výbavu na mučení!

Martin Ch. se přiznal k vraždě Kristýny (14) a pokusu o vraždu její kamarádky Michaely (16). Tvrdil, že zabíjet nechtěl, ale na své hrůzné jednání si pořídil vybavení, například paralyzér. Rodiny svých obětí dokonce navštívil, vydával se za otce jedné z nich.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 25.10.
brutální čin

Vyšetřování vražd v Doubici: Na místo přivedli dívku, která přežila

Policisté stále vyšetřují vraždu čtrnáctileté dívky a pokus o vraždu její šestnáctileté kamarádky v Doubici na Děčínsku. Na místě činu ve středu provedli rekonstrukci tragické události. Na soud ve vazbě čeká pětatřicetiletý muž.

Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Zavražděná v Doubici
aktualizováno 25.10.
hrůzný čin

Dvojnásobná vražda školaček. Doubice se vzpamatovává ze šoku

Obcí Doubice na Děčínsku otřásla vražda Kristýnky (14) a pokus o vraždu její kamarádky Míši (16). Podle starosty vesničky "situace jen tak neodezní." Zesnulou oplakávají její kamarádi na sociálních sítích.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici - jednání o vazbě
aktualizováno 27.09.
Vyšetřování pokračuje

Útočník si myslel, že je mrtvá! Proto dívka (16) v Doubici přežila

Policie dosud nezná motiv víkendové vraždy a pokusu o vraždu v Doubici na Děčínsku. Při jeho objasňování spolupracuje s mužem, který je z násilných trestných činů obviněn a soud na něj uvalil vyšetřovací vazbu.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici - jednání o vazbě
aktualizováno 26.09.
Otřesný čin

Soud poslal do vazby muže, který měl zavraždit školačku (14)!

Děčínský okresní soud rozhodl o uvalení vyšetřovací vazby na muže, který je podezřelý z nedělní vraždy čtrnáctileté dívky v obci Doubice. Další šestnáctiletou dívku měl velmi vážně zranit. Smrti se vyhnula nejspíš tím, že se jí podařilo utéct.

Vražda na Opavsku - Ilustrační foto
aktualizováno 25.09.
Dvojnásobný útok

Muž na severu Čech zavraždil dívku (14), další (16) vážně zranil!

Severočeští kriminalisté od víkendu vyšetřují vraždu a pokus o vraždu v Doubici na Děčínsku. Případ je o to horší, že obě oběti podle dostupných informací ještě neoslavily osmnácté narozeniny.

Nález mrtvoly v Rakovníku
aktualizováno 14.08.
Objev u Jílového

Záhada na Děčínsku: V lese našli kostru člověka! Neví se, kdo to je

Lidé našli v lese nedaleko Jílového na Děčínsku kostru člověka. Policejní experti nebyli schopni na místě určit, jak dlouho tam ležela, ani zda šlo o muže nebo ženu. Kriminalisté proto nařídili pitvu, která by měla objasnit, jak došlo k úmrtí.

Hasičské auto
aktualizováno 27.07.
Postel v plamenech

Ve špitále v Rumburku hořela postel, kouř vyhnal 28 lidí!

Osmadvacet lidí museli hasiči ve středu večer evakuovat z rumburské nemocnici poté, co se po chodbách a pokojích rozšíril kouř. Na jednom z pokojů totiž hořela postel.

Policie
aktualizováno 03.07.
Policejní pátrání

Na Děčínsku se ztratil desetiletý chlapec, našli ho u příbuzných

Policisté vyhlásili v pondělí ráno naléhavé pátrání po desetiletém chlapci z Děčína. Pohřešovaný odešel v neděli odpoledne ze svého bydliště. V pondělních dopoledních hodinách jej policisté úspěšně vypátrali.