Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Past na medvěda
05.11.
Odchyt medvěda

Na Valašsko přijel lovec medvědů. Pokusí se zvíře chytit a uspat

Pomoci s odchytem medvěda, který před osmi týdny přišel na Moravu ze Slovenska, v pondělí brzy ráno přijel expert na uspávání divokých šelem. Zvíře, které má na Valašsku na svědomí už čtyřicet zabitých hospodářských zvířat, se bude zkušený veterinář snažit vystopovat a uspat.

Vakcína
aktualizováno 14.09.
neskutečný případ

Sestra měla uspat a okrást klientku, soud ji poslal do vazby

Plzeňští kriminalisté vyšetřují případ zdravotní sestry, kterou podezírají, že měla uspat pacientku v domácím ošetřování. Podle kriminalistů to dělala proto, aby ji pak mohla snadno okrást.

Gorila
aktualizováno 21.08.
Smutná zpráva

Utratili nejstarší gorilu v Evropě! Bylo jí 55 let, podívala se do Čech

Gorilu jménem Fritz utratili pracovníci norimberské zoologické zahrady v pondělí. Samec stále slábl, a tak se rozhodli pro radikální krok. Fritz byl nejstarší gorilou v Evropě, bylo mu 55 let.

Prásk.tv píše:

Jelen napadl muže
čtěte o tématu uspání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Utracená žirafa
15.03.
smutný konec

V ZOO v Ústí museli uspat žirafího samce. Napadal lidi i zvířata

Ústecká zoologická zahrada přišla o žirafího samce. Ošetřovatelé ho museli utratit, protože byl v posledním půl roce příliš agresivní jak vůči stádu, tak i chovatelům. Podle prezidenta Unie českých a slovenských zoologických zahrad jde o standardní postup, který navíc posvětil i evropský koordinátor chovu.

Pes hraje na piáno
aktualizováno 10.04.
PSÍ ŠAMPIÓNI

Toto jsou největší psí borci na světě. Umí skoro všechno! VIDEA

Psi už dávno nejsou jen hlídači a věrní přátelé, se svými páníčky podnikají i nejrůznější aktivity. Na tyto psí borce jsou jejich majitelé vážně hrdí, stali se totiž hvězdami internetu.

Lední medvěd Umca
aktualizováno 14.08.
dožil se 28 let

V Africe zemřel poslední lední medvěd! Uspali ho kvůli nemoci

Poslední lední medvěd žijící na africkém kontinentě zahynul ve středu v zoologické zahradě v Johannesburgu v Jihoafrické republice.