Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Americký konvoj v Praze - 2
Aktualizováno Dnes 13:45
Trasa vojáků

Českem projíždí americký konvoj. Odtud ho nejlépe uvidíte. MAPA

Američtí vojáci znovu projíždějí Českem. O víkendu se přes území České republiky přesouvá kolona 127 vozidel, se kterou pojede přibližně 550 vojáků americké a britské armády. Podobné konvoje už Českem projely několikrát, ten první v březnu 2015 vzbudil velkou pozornost veřejnosti. Trasu konvoje tehdy lemovaly tisíce lidí.

Přenocují tu

Českem projede další americký konvoj! Přesouvá se 550 vojáků

Českou republikou o víkendu projede další konvoj amerických a britských vojáků. Kolona s 550 vojáky a 125 vozy přenocuje v Jaselských kasárnách ve Staré Boleslavi. Druhý den pak budou pokračovat přes Náchod do Polska. Na konvoj se opět chystá podívat řada fanoušků vojenské techniky.

Kamiony s humanitární pomocí se staly terčem náletu
Aktualizováno 20.9. 2016 10:05
války v sýrii

Rusko a Asad zničili humanitární konvoj. Svět to odsoudil

Příměří v Sýrii krachlo. Bohužel tak brzy, že kamiony s humanitární pomocí nestihly dojet do svých cílů. Jeden z konvojů zničily nálety ruské nebo syrské armády, kteří vystupují jako spojenci.Zemřelo 32 lidí. Útok odsoudila i OSN.

Obchodní sdělení

Pořádná velikonoční nadílka čeká v Albertu na 35 šťastlivců

Velikonoce už klepou na dveře. A v obchodním řetězci Albert vědí, jak vám je pořádně zpříjemnit.

konvoj v Česku

Americký konvoj vyrazil směr Vyškov: Prohlédněte si ho zblízka! 

Americký vojenský konvoj, který míří na cvičení Saber Strike do Pobaltí, má za sebou první noc na české půdě. Vojáci přespali v kasárnách na ruzyňském letišti, nyní je ale čeká další zastávka - Vyškov. Protože konvoj jede na devět etap s asi půlhodinovými rozestupy, můžete se s nimi lehce setkat.

Konvoj - 2
Aktualizováno 27.5. 2016 13:31
vojenské cvičení

Českem projíždí americký konvoj! Stovky vojáků míří do Prahy

Do České republiky opět míří americký konvoj. Od pátku do pondělí se američtí vojáci budou přesouvat přes naše území na cvičení Saber Strike 2016. K Američanům se při průjezdu připojí i česká armáda se svou technikou.

Americký konvoj dorazil do Prahy - 4
Aktualizováno 12.4. 2016 12:53
přijedou spojenci

Do Česka opět míří konvoj amerických vojáků

Do České republiky opět míří konvoj amerických vojáků. Informoval o tom ministr obrany Martin Stropnický. Vojáci dorazí koncem května a na našem území se k nim připojí i technika české armády. Plánuje se také společné cvičení.

1786908
Aktualizováno 13.9. 2015 21:40
Dunajská jízda

Dragouni jsou zase v Česku. První část konvoje přejela hranice

Konvoj americké armády mířící na cvičení do Maďarska vstoupil na české území. Dnes ráno před devátou hodinou překročila hranice první část konvoje. Tvořilo ji dvacet vozidel. Celkem má během neděle a pondělí projet Českou republikou 150 vozidel s 550 vojáky rozdělených do šesti kolon jedoucích po hodinových intervalech.

Konvoj - 3
Aktualizováno 9.9. 2015 22:05
galerie konvoj vyráží

Američané jsou tady. Hranici přejel předvoj kolony obrněnců

U Rozvadova na Tachovsku vjel do ČR dnes v deset hodin dopoledne americký vojenský konvoj, který míří z bavorské základny ve Vilsecku na cvičení do Maďarska. Předvoj hlavního konvoje, který republikou projede 13. a 14. září, má nyní za úkol trasu do Maďarska vyzkoušet.

Americké vojenské kolony očima čtenářů
Aktualizováno 9.9. 2015 07:44
tipy na místa

AMERICKÝ KONVOJ: Kde a odkud ho nejlépe pozorovat! PŘEHLED

Ve středu Českem opět projede konvoj amerických transportérů Stryker. Soudě podle zkušeností z jara půjde o zajímavou přehlídku vojenské techniky. Vybrali jsme pro vás několik míst na trase, kde byste měli mít na konvoj krásný výhled.

Dragouni v ČR
Aktualizováno 8.9. 2015 11:19
Dunajská jízda

Českem projede konvoj armády USA! Přijede už zítra! MAPA

Do Česka od zítra zase přijedou americké transportéry Stryker. Vláda schválila průjezd 150 vozidel s 550 vojáky. Českou republiku projedou mezi 9. a 14. zářím.